Aastapreemiad
2020
Preemia saaja | Preemia selgitus |
Aleksandr
Popolitov |
Elutööpreemia
Sillamäe
ajaloo talletamise eest
|
Piia Tamm |
Kultuuripärl maakonna
kultuurielule pühendumise eest
|
Kohtla-Järve
Gümnaasium
|
Aastapreemia
Ida-Virumaa kultuurielule uue dimensiooni loomise eest
|
Marju
Aul |
Aastapreemia
rahvatantsuelu edendamise eest
|
Anu
Pungas |
Aastapreemia
mitmekülgse kultuurilise tegevuse ning kogukonnatunde loomise ees
|
Reinar
Hallik |
Aastapreemia
pühendumise eest korvpalli arendamisele
|
Avo
Sambla |
Aastapreemia
laiapõhjalise sporditegevuse ning sportimistingimuste loomise eest
|
Svetlana Korotkova | Tunnustuspreemia digikultuuri aasta raames innovaatiliste ideede, põnevate ja uuenduslike lahenduste algatamise eest |
Lilia Hudjakova | Tunnustuspreemia koreograafiastuudio Etüüd juhendajale edukate esinemiste eest konkurssidel |
Svetlana Gorjušina | Tunnustuspreemia Narva kooride professionaalse juhendamise eest |
Johannes Neiland | Tunnustuspreemia kohaliku spordielu arendamise eest |
Endla Lipp | Tunnustuspreemia taimeseade- ja õlgkäsitöömeistrile traditsioonide hoidmise, propageerimise, edendamise ja edasikandmise eest |
Anne Jundas | Tunnustuspreemia orienteerumiselu eestvedajale ja edukale spordiveteranile |
Aleksandr Titov | Tunnustuspreemia ansamblile YE konkursi "Noortebänd 2020" võitmise eest |
2019
Anatoli Sosnovski | Elutööpreemia tõstespordi arendamise eest |
Erika Kõllo | Kultuuripärl rahvakultuuri valdkonna loova arendamise eest |
Helju Veedam | Aastapreemia suurepäraste saavutuste eest rahvakultuuri edasikandmisel |
Yury Khorev | Aastapreemia silmapaistva loometegevuse eest |
Jekaterina Mirotvortseva | Aastapreemia edukale noorsportlasele rekordirohke hooaja eest |
Vladimir Všivtsev | Aastapreemia pühendumise eest kohaliku spordielu arendamisele |
Timo Juursalu | Aastapreemia discgolfi maailmameistrivõistluste eduka korraldamise eest |
2018
Voldemar Berelkovski | Elutööpreemia Eesti rahvatantsu traditsioonide hoidmise ja edendamise eest |
Julia Utkina | Kultuuripärl Ida-Virumaa kultuurielu rikastamise eest |
Anna Drozdova | Aastapreemia tulemusliku muusikaalase tegevuse eest |
Virve Linder | Aastapreemia noorte kunstiturniiri korraldamise eest |
Arthur Seppern | Aastapreemia mahuka Ida-Virumaa levimuusikaraamatu väljaandmise eest |
Valery Osmokesku | Aastapreemia tulemusliku treeneritöö eest sõudmises |
Erik Reinbok | Aastapreemia suurepäraste sportlike saavutuste eest |
Luna-Aleksandra Lagoda | Aastapreemia noorele andekale sportlasele silmapaistvate jooksutulemuste eest |
Urve Eskor | Tunnustuspreemia kohaliku kultuurielu rikastamise eest |
Ruth Linnard | Tunnustuspreemia kohaliku elu edendamise eest |
2017
Urve Kilk | Elutööpreemia Eesti rahvatantsu traditsioonide hoidmise ja edendamise eest |
Janek Maar ja Madis Olt | Kultuuripärl mitmekülgsete põnevate sportimisvõimaluste loomise eest Kiviõli Seikluskeskuses |
Küllike Šapovalov | Aastapreemia tulemusliku vokaalmuusikaalase tegevuse eest |
Natalia Tšikul | Aastapreemia eduka teatrialase tegevuse eest |
Aarne Hanni | Aastapreemia silmapaistva ja viljaka loometöö eest |
Elviira Sidorova | Aastapreemia tulemusliku raamatukogualase töö ja Eesti kultuuri tutvustamise eest Sillamäel |
Taavi Toomel | Aastapreemia maakonna spordielu edendamise eest |
Anton Pratkunas | Aastapreemia suure panuse eest liikumisvõimaluste mitmekesistamisel |
Olga Portnova | Tunnustuspreemia koorilaulutraditsioonide hoidmise ja arendamise eest |
Natalja Mõttus | Tunnustuspreemia suure panuse eest Eesti rahvatantsu traditsioonide hoidmisel ja edendamisel noorte seas |
Virumaa Pärimuse Sõbrad MTÜ | Tunnustuspreemia I Pärimustantsu Festivali "Pärimuse Pundar" korraldamise eest |
2016
Virve Osila
| Elutööpreemia viljaka loometegevuse eest | 2000 eurot |
Valentina Fursova
| Kultuuripärl eduka teatriaasta eest | 1800 eurot |
Anu Pungas
|
Aastapreemia entusiastliku
muusikaalase tegevuse eest
|
800 eurot |
Bruno Uustal
| Aastapreemia kultuurisündmuste jäädvustamise eest
|
800 eurot |
Rena Bõkova
|
Aastapreemia tulemusliku
muusikaalase tegevuse eest
|
800 eurot |
Sillamäe Teater-Stuudio Teine Taevas | Aastapreemia teatritegevuse edendamise eest | 800 eurot |
Viktor Predbannikov | Aastapreemia tulemusliku treeneritöö eest | 800 eurot |
Aleksei Hapov | Aastapreemia maadlusspordi arendamise eest | 800 eurot |
Verner Mölder | Tunnustuspreemia puhkpillimuusika au sees hoidmise eest | 300 eurot |
Leili Pure | Tunnustuspreemia pikaajalise loometegevuse eest | 300 eurot |
Taivo Aljaste | Tunnustuspreemia rahvatantsutraditsiooni hoidmise eest | 300 eurot |
2015
Ants Üleoja
| Elutööpreemia | 2000 eurot |
Vladislav Kuznetsov
| Kultuuripärl silmapaistva loometegevuse eest | 1300 eurot |
Kaarin Aamer
|
Aastapreemia pärimuse hoidmise
ja edasiandmise eest
| 800 eurot |
Tatjana Gontšarova |
Aastapreemia tulemusliku muusikaalase tegevuse eest
| 800 eurot
|
Rene Kundla
|
Aastapreemia silmapaistva ja
erilise spordisündmuse algatuse eest
| 800 eurot
|
Vello Lilium
|
Aastapreemia tulemusliku ja pikaaegse suusaspordi edendamise eest
| 800 eurot |
Anatoly Kozlovskiy
|
Aastapreemia tulemusliku ja pikaaegse poksi edendamise eest
| 800 eurot
|
Riia Tallerman
|
Tunnustuspreemia kohaliku kultuurielu edendamise eest
| 300 eurot |
Aleksandr Komšin
|
Tunnustuspreemia Ida-Virumaa
spordielu kajastamise eest
| 300 eurot |
Voldemar Berelkovski | Tunnustuspreemia rahvatantsutraditsiooni hoidmise eest | 300 eurot |
2014
Robert Peets
| Kultuuripärl Ida-Virumaa spordielu rikastamise eest |
Tatjana Elken | Aastapreemia tulemusliku muusika-alase tegevuse eest |
Inna Tolsa | Aastapreemia Ida-Viru esinduse kujunduse eest üldlaulu- ja tantsupeo rongkäigus |
Aira Rautso | Aastapreemia loomingulise aktiivsuse eest |
Maarika Raja | Aastapreemia aktiivse kaasalöömise eest rahvaspordiürituste korraldamisel |
Vladimir Všivtsev | Aastapreemia kohaliku spordielu edendamise eest |
Spordiklubi Fööniks | Aastapreemia sportaeroobika ja võimlemise edendamise eest |
2013
Aleksandr Dusman | Kultuuripärl rahvusvähemuste kultuuri arendamise eest | 1300 eurot |
Erika Kõllo | Aastapreemia Ida-Virumaa kultuurielu edendamise eest | 650 eurot |
Pille Nagel | Aastapreemia rahvapärimuse hoidmise eest | 650 eurot |
Anne Uttendorf | Aastapreemia Ida-Virumaa kultuurielu edendamise eest | 650 eurot |
Maria Goltsman | Aastapreemia tantsukultuuri arendamise eest | 650 eurot |
Anžela Voronova | Aastapreemia väga heade sportlike saavutuste eest | 650 eurot |
Reena Koll | Aastapreemia noorele andekale sportlasele | 650 eurot |
2012
Urve Kilk | Kultuuripärl Ida-Virumaa kultuurielu edendamise eest | 300 eurot |
Olga Kublitskaja | Aastapreemia käsitöö edendamise ja populariseerimise eest | 650 eurot |
Jõhvi Keskraamatukogu projekt "Jah lugemisele" |
Aastapreemia kirjanduse populariseerimise eest | 650 eurot |
Elga Saluvee | Aastapreemia kauaaegse töö eest kohaliku kultuurielu edendamisel | 650 eurot |
Eduard Zentsik | Aastapreemia noorele andekale kunstnikule | 650 eurot |
Raul Rõõmus | Aastapreemia spordielu edendamise eest | 650 eurot |
Dmitri Aristov | Aastapreemia noorele andekale sportlasele | 650 eurot |
2011
Aadu Kukk | Kultuuripärl pikaajalise tulemusliku pedagoogilise töö ja koorimuusika arendamise eest | 1300 eurot |
Raivo Kallas | Aastapreemia kauaaegse viljaka muusikaalase tegevuse eest | 640 eurot |
Merle Pikhoff | Aastapreemia suure töö eest kultuurielu edendamisel | 640 eurot |
Laine Toomsalu | Aastapreemia kauaaegse haridus-ja kultuuriloo talletamise eest | 640 eurot |
Jõhvi Kultuuri- ja Huvikeskus | Aastapreemia rahvusvahelise amatöörfilmifestivali Laterna Magica korraldamise eest | 640 eurot |
Aleksandr Makarov | Aastapreemia tulemusliku pedagoogilise töö ning laskespordi edendamise eest | 640 eurot |
Spordiklubi Kuldkaru | Aastapreemia maadlusspordi edendamise eest | 640 eurot |
Raissa Višnjova | Preemia koorilaulutraditsioonide hoidmise ja arendamise eest Kiviõlis | 320 eurot |
Boriss Uvarov | Preemia silmapaistvale ja mitmekülgsele kunstnikule | 320 eurot |
Kohtla-Järve Kunstide Kooli galerii RuuT | Preemia erinevate kaasaegsete kunstisuundade kajastamise eest | 320 eurot |
Irina Seletskaja | Preemia mitmekülgsele tantsupedagoogile | 320 eurot |
Reet Kukk | Preemia Kohtla-Järve Järve Gümnaasiumi tantsupidude traditsioonide loomise ja hoidmise eest | 320 eurot |
Bruno Uustal | Preemia rahvakultuurisündmuste jäädvustamise eest | 320 eurot |
Teater Tuuleveski | Preemia elamusterohke teatritegevuse eest | 320 eurot |
Anžela Voronova | Ida-Virumaa 2011. aasta parim naissportlane | 250 eurot |
Pavel Narõškin | Ida-Virumaa 2011. aasta parim meessportlane | 250 eurot |
Tali Margo, Sterhof Priit |
Ida-Virumaa 2011. aasta parim treener | 250 eurot |
Jalgpalliklubi Narva Trans | Ida-Virumaa 2011. aasta parim võistkond | 250 eurot |
Anne-Marie Kottise | Preemia noorele andekale muusikule | 130 eurot |
Brigitta-Selestine Petropavlova | Preemia noorele andekale muusikule | 130 eurot |
Darina Tšudakova | Preemia noorele andekale muusikule | 130 eurot |