Korduma kippuvad küsimused (KKK)


Stipendiumi, loometöötoetuse ja eraisiku projektitoetuse mõistete selgitused.

Vaata infot SIIT   

Kultuurkapitali  logo ja kuidas tuleb seda eksponeerida?

Toetuse saajal tuleb eksponeerida Kultuurkapitali logo ja/või nime projekti teavitamisel (sh reklaamimisel) ja/või viitamisel (sh internetis, kodulehel ja sotsiaalmeedias) ning toetusega seotud andmekandjatel.

Kultuurkapitali logo leiate meie koduleheküljelt alt paremast nurgast (ka kujundusfailid) ning samuti ülamenüüst "Meist" – logo. Kultuurkapitali logo peab kasutama kõikidel Eesti Kultuurkapitali poolt toetatud sündmustel/trükistel jms. Soovitame tutvuda ka logo kasutamise juhendiga. Suuremate ürituste tarbeks on võimalik laenutada  kantseleist bännereid suurusega 1x2 meetrit.

Kuidas esitada kandidaate elutöötoetuse saajate nimekirja?

Elutöötoetuste saajad määrab sihtkapitali nõukogu. Oma ettepanekud Kultuurkapitali elutöötoetuste saajate nimekirja osas võib esitada kirjana. Samas, kui soovite tunnustada isikut ühekordselt, palume esitada taotlus.

Kuidas esitada preemiakandidaati?

Preemiakandidaatide esitamisi aktsepteerime nii taotluse kui ka kirjana. Kandidaatide esitamise täpsem kord oleneb sihtkapitalist (nt spordi sihtkapital soovib, et taotluse esitaks alaliit, arhitektuuri sihtkapital aga ootab ettepanekuid kirja teel), seega küsige nõu konkreetse sihtkapitali projektijuhi käest.