Aastapreemiad
2022
Anne Suislep | Kultuuripärl – pikaajaline panus teatri- ja kogukonnaelu edendamisse |
Hilja Tamm | Elutööpreemia – raamatukogunduse, rahvatantsu ja rahvakultuuri järjepidevuse hoidja ning edasiviija |
Liia Lees | Aastapreemia – raamatu „Lääne tantsi lennatie…“ koostaja |
Eneken Viitmaa | Aastapreemia – pikaajalise panuse eest laste muusikaharidusse ja kooritegevusse |
Küllike Valk | Aastapreemia –
pühendunud tegevuse eest kultuurisündmuste eestvedamisel |
Neidudekoor Canzone | Aastapreemia – eduka esinemise eest rahvusvahelisel koorikonkursil „4th Kalamata International Choir Competition and festival“ Kreekas |
Age Kõiveer | Aastapreemia – talharpa mängimise traditsiooni hoidmise ja edendamise eest noorte seas |
Kaja Ladva | Aastapreemia – Spordielu edendamise ja 20. Swedbanki lastejooksu korraldamise eest |
Anu Suik | Tunnustuspreemia – Linnamäe lasteaia laulupäeva korraldamise eest |
Taimi Kopli | Tunnustuspreemia – pikaajalise panuse eest muusikahariduse edendamisse |
Sirje Kaasik | Tunnustuspreemia – pikaajalise panuse eest muusikahariduse edendamisse |
Varje Jaer-Eer | Tunnustuspreemia
– pikaajalise panuse eest raamatukogunduse edendamisse |
Erkki Lass | Tunnustuspreemia
–
aastatepikkuse tegevuse eest noorte korvpallimängu edendamisel |
Meelis Nukki | Tunnustuspreemia
–
võrkpallimängu edendamise eest laste ja noorte seas |
Ülle Schönberg | Tunnustuspreemia
–
Rannarootsi kultuuritraditsioonide hoidmise ja tutvustamise eest |
Ants Rajando | Tunnustuspreemia
–
Vormsi kogukonna ja kultuuripärandi hoidmise eest |
2021
Tiiu Randmann-Mihkla | Kultuuripärl – loomingulise tegevuse ja kunstihariduse edendamise eest |
Tarmo Tuisk | Elutööpreemia – pikaajalise pühendunud tegevuse eest Läänemaa spordielu edendamisel |
Eve Tamm-Hinno | Aastapreemia – ajaloolise pärandi kogumise ja jäädvustamise eest |
Anne Heimann | Aastapreemia – „Risti raamat. 3, Hariduselust“ koostamise ja väljaandmise eest |
Mai Aavasalu | Aastapreemia – pikaajalise panuse eest Läänemaa kunstiharidusse ning loomingulise tegevuse eest |
Jaan Saviir | Aastapreemia – spordiürituste korraldamise eest Läänemaal |
Mikk Pärt | Aastapreemia – laste liikumisharrastuste edendamise eest Läänemaal |
Maaja Moppel | Tunnustuspreemia – Muusikaelu järjepideva ja pikaajalise edendamise eest Läänemaal |
Triin Reemann | Tunnustuspreemia – Ilon Wiklandi elu ja loomingu uuendusliku interpreteerimise eest kaasaegse tantsukeele kaudu |
Indrek Jets | Tunnustuspreemia – isikunäituse „Unund barbaarsuse lumm“ eest |
Krista Kumberg | Tunnustuspreemia – „ Risti raamat. 3, Hariduselust“ koostamise ja toimetamise eest |
Jürgen Kusmin | Tunnustuspreemia – raamatule „ Risti raamat. 3, Hariduselust“ loodud digitaalse fotopanga ja käsikirjade tehnilise toimetamise eest |
Kristjan Kosk | Tunnustuspreemia – Läänemaa aasta noortetreener |
Kaili Leht | Tunnustuspreemia – liikumisharrastuste edendamise eest Läänemaal |
Heikki Sool | Tunnustuspreemia – lauatennise edendamise eest Läänemaal |
Aakos. A.K. OÜ | Tunnustuspreemia – villakultuuri pärandi edasiarendamise eest |
Andres Kase | Tunnustuspreemia – muusikaelu järjepideva ja pikaajalise edendamise eest Läänemaal |