Harjumaa ekspertgrupp kutsub üles esitama maakondlike aastapreemiate kandidaate

Harjumaa ekspertgrupp ootab ettepanekuid maakonna kultuuri- ja spordivaldkonna tegijate tunnustamiseks. Preemia kandidaadiks võib esitada maakonnas tegutsevaid füüsilisi isikuid, mittetulundusühinguid ja organisatsioone.

Kultuuripärl 2019

Preemiaga tunnustatakse kaunite kunstide ja rahvakultuuri valdkonnas tegutsevate inimeste tööd ja innustatakse erialast pühendumist. Kultuuripärli kandidaadiks võib esitada Harjumaal tegutsevaid füüsilisi isikuid, kes on 2019. aastal silma paistnud maakonna kultuurielu edendamisel.

Aastapreemia

Preemiaga tunnustatakse loome- ja spordiinimesi, kes on 2019. aastal Harjumaal mõjutanud vastava valdkonna arengut ja aidanud kaasa maakonna tuntusele. Aastapreemia kandidaadiks võib esitada nii füüsilise isiku kui isikute grupi.

Meie teejuht, meie õpetaja

Preemiaga tunnustatakse spordi valdkonnas tegutsevate inimeste erialalist pühendumist Harjumaal. Preemia kandidaadiks võib esitada maakonnas tegutsevaid füüsilisi isikuid, kellel on silmapaistvaid teeneid maakonna spordielu edendamisel. Preemia antakse välja koostöös Harjumaa Spordiliiduga.

Elutööpreemia

Preemiaga tunnustatakse isikut tema pikaajalise väljapaistva loomingulise või spordialase tegevuse eest. Elutööpreemia saajaks võib esitada vaid füüsilisi isikuid.

Harjumaa ekspertgrupp ootab vabas vormis ettepanekuid või taotlusi, kus on:

  • lühike kirjeldus kandidaadi loomingulistest või sportlikest saavutustest 2019. aastal
  • kandidaadi tutvustus ja andmed (nimi, isikukood, aadress, telefon, e-post)

kuni 20. novembrini e-posti aadressil harjumaa@kulka.ee.

Kandidaate võivad esitada kõik isikud ja organisatsioonid. Korraga võib esitada ainult ühe kandidaadi.

Lisateave: Ruth Jürisalu, tel 508 7808 või aadressil harjumaa@kulka.ee.

Enne ettepaneku esitamist tutvu ka Harjumaa taotluste, preemiate ja stipendiumide määramise korraga