Eesti Kultuurkapital kuulutab välja konkursi juhataja ametikoha täitmiseks

Ootame dokumente hiljemalt  12. novembriks.


Eesti Kultuurkapital on seaduse alusel tegutsev ajalooliste traditsioonidega ja väärikas institutsioon, mille tegevuse eesmärgiks on kunstide, rahvakultuuri, kehakultuuri ja spordi ning kultuuriehitiste rajamise ja renoveerimise toetamine rahaliste vahendite sihipärase kogumise ja sihtotstarbelise jagamise kaudu. Kultuurkapital täidab seda eesmärki kaheksa sihtkapitali, maakondlike ekspertgruppide ja nõukogu loodud programmide kaudu.

 

Eesti Kultuurkapital ootab oma missioonitundega ja professionaalse meeskonnaga liituma

JUHATAJAT.


Ootame Sind kandideerima, kui oled kogenud juht, Sul on selge visioon, oled loomult diplomaat ning Sinu kirg ning armastus kuuluvad kultuurile. Lisaks eesti keelele valdad kõrgtasemel inglise keelt. Sul on nii organisatsiooni kõneisiku kui ka nõukogu strateegilise partneri kogemus organisatsiooni arengusuundade seadmisel.


Eesti Kultuurkapital pakub ainulaadset eneseteostusvõimalust ühiskondlikult mõjukas valdkonnas, inspireerivat meeskonda ja keskkonda ning tipp-professionaale, kellega koos hoida ja arendada Eesti kultuuri oma ajaloo ja mitmekesisusega.


Ootame:

  • Sinu motiveeritud avaldust koos elulookirjeldusega;
  • kõrgharidust tõendava dokumendi koopiat;
  • vastuseid järgmistele küsimustele (mahuga kuni 3600 tm):


       Mis on Sinu vaates peamised väljakutsed Kultuurkapitali tegevuses järgmise nelja   aasta jooksul?


       Milline on olnud Sinu senine praktiline kokkupuude Eesti Kultuurkapitali              tegevusega ning kuidas hindad Kultuurkapitali rolli Eesti kultuurimaastikul, kas ja kuidas see vajaks muutmist?


       Milline on olnud viimane enim muljet avaldanud kultuurisündmus, millel osalesid, ja miks see Sulle muljet avaldas?

Ootame dokumente hiljemalt  12. novembriks aadressil Suur-Karja 23, 10148 Tallinn või digitaalselt allkirjastatuna aadressil kandidaat@kulka.ee märksõnaga “Juhataja”.


Tule ja anna oma panus Eesti kultuuri säilimise ja arengu toetuseks – see on Sinu võimalus!