#kulkatoetab

Eesti Kultuurkapital

Kultuurile pühendatud

Loe edasi

Teated

 • Head taotlejad! Arvestades viirusest tingitud halvenenud olukorda oleme otsustanud Kultuurkapitali Tallinna kantselei hoida suletud 11. märtsist kuni 30. aprillini. Sellel perioodil aruannete lisasid (trükiseid, helikandjaid jms) kantseleisse tuua ei saa, esitatud aruannete juurde tehakse ka sellekohane märge. Nõustame teid jätkuvalt telefoni ja e-posti vahendusel: E 10.00-18.00, T-N 10.00-17.00 ja R 10.00-16.00. Töötajate kontaktandmed leiate siit.
  Paberlepingud jm väiksemas formaadis saadetised saab jätta Suur-Karja 23 B-korpuse trepikojas paiknevatesse Kultuurkapitali postkastidesse. Postkastid asuvad lifti kõrval ja on tähistatud ning välisuksed on avatud tööpäeviti kl 9-18.
  Püsigem terved! 
 • Taotluste vastuvõtt 2021. a I vooru on lõppenud. Otsused selguvad aprillikuu teise nädala lõpuks. Taotlusi 2021. a II vooru saab esitada 20. maini.
 • Head Kultuurkapitalilt rahastamise otsuse saanud taotlejad! 

  Kui teie projekt ei saa taotluse järgselt teostuda, kuna sündmus, õppereis või lähetus, milleks taotlesite, jääb ära või lükkub edasi teist mitte olenevatel põhjustel (nt koroonaviirusest tulenevate meetmete tõttu), võtke palun esimesel võimalusel ühendust.

  Kulka siseprotseduur lepingute puhul, mida ei saa taotlejast mitte-olenevatel põhjustel eesmärgipäraselt täita.