Ekspertgrupi eelmised koosseisud


Pärnumaa ekspertgrup koosseis 2017-2019

(kinnitatud 18. aprillil 2017. a. Eesti Kultuurkapitali nõukogu protokolliga nr 4/2017-S09)
Liige
Liikmekandidaadiks esitaja
Elo Kesküla
aseesimees
Pärnu Linnaorkester, Pärnu Kontserdibüroo MTÜ
Heli Kallasmaa
esimeesMTÜ Rahvatantsuansambel Kajakas, Pärnu Kontserdibüroo, Pärnu kammerkoor, Pärnu käsikellastuudio
Kaili Viidas

MTÜ Hellad Velled, Jõõpre Kool
Piret Bergmann

MTÜ Pärnu Kunstikeskus, Academia Gustaviana Selts, Pärnu Linnagalerii
Reet Palm-Killing

Pärnu Sõudekekus Kalev

Pärnumaa ekspertgrup koosseis 2015-2017

(kinnitatud 21. aprillil 2015. a. Eesti Kultuurkapitali nõukogu protokolliga nr 5/2015 - S09)
Liige
Liikmekandidaadiks esitaja
Indrek Aija

Pärnu Muuseum
Heli Kallasmaa
aseesimeesMTÜ Rahvatantsuansambel Kajakas
Reet Palm-Killing

Pärnumaa Spordiliit, Pärnu Spordiliit
Alar Raudoja
esimeesPärnu Linnagalerii, Pärnu Kunstikeskus
Maarja Talts

Pärnu Muusikakool

Pärnumaa ekspertgrupi koosseis 2013-2015

(kinnitatud 29. aprillil 2013. a. Eesti Kultuurkapitali nõukogu protokolliga nr 3/2013 - S09)

Liige                                     Liikmekandidaadiks esitaja                                      
Alar Raudoja esimees Academia Gustaviana Selts, Gutenbergi pojad OÜ
Krista Kingo
Kaisma rahvamaja, Pärnumaa Rahvakultuuri Keskselts, Kadjaste Vabaajakeskus
Indrek Aija aseesimees Loovus-looduskoda Rannarada MTÜ
Kaiu Kustasson   Pärnu Maakoolide Spordiliit
Marek Talts   Pärnu kontserdimaja, Pärnu Muusikakool

Pärnumaa ekspertgrupi koosseis 2011-2013

(kinnitatud 29. aprillil 2011. a. Eesti Kultuurkapitali nõukogu protokolliga nr 3/2011 - S09)
Liige                             Liikmekandidaadiks esitaja                            
Ain Roost esimees Pärnu kontserdimaja 
Marika Pärk aseesimees Pärnu Kammerkoor, Pärnu Linnaorkester 
Krista Kingo   Nooruse Maja, Pärnumaa Rahvakultuuri Keskselts 
Kaiu Kustasson    Pärnumaa Spordiliit, Pärnu Maakoolide Spordiliit 
Erki Melts    Pärnu Jahtklubi MTÜ, Tantsukool WAF Dance

Pärnumaa ekspertgruppi koosseis 2009-2011

(kinnitatud 14. mail 2009.a. Eesti Kultuurkapitali nõukogu protokolliga nr 4/2009-S09)
Liige                              
                            Liikmekandidaadiks esitaja                            
Matti Killing esimees Pärnumaa Spordiliit, Jõulumäe Tervisespordi Keskus, Pärnu Spordiselts Kalev
Erki Melts aseesimees Tantsukool WAF Dance, Cabriele Moe- ja tantsukool
Marika Pärk   Pärnu Kontserdibüroo, Pärnu Filharmoonia
Ain Roost   Pärnu Kammerkoor
Taje Tross   Academia Gustaviana Selts

Pärnumaa ekspertgrupi koosseis 2007-2009

(kinnitatud 8. mail 2007. a. Eesti Kultuurkapitali nõukogu protokolliga nr 4/2007-S09)
Liige                                             Liikmekandidaadiks esitaja                        
Matti Killing esimees Pärnumaa Spordiliit
Inna Sulg aseesimees Tantsukool WAF Dance
Helen Erastus       Pärnu Kammerkoor
Alli Põrk   Kaisma Maakultuurimaja, Sindi Avatud Noortekeskus
Taje Tross     Academia Non Grata

Pärnumaa ekspertgruppi koosseis 2005-2007

(kinnitatud 6. mail 2005. a. Eesti Kultuurkapitali nõukogu protokolliga nr 5/2005-S09)
Liige                                          Liikmekandidaadiks esitaja
Ave Sopp esimees Pärnu Linnaorkester
Mai Kolossova aseesimees MTÜ Lüster, Rääma Noorte Ühing “Noorus”, Pärnumaa Rhvakultuuri Keskselts
Inna Sulg   MTÜ Valik
Kaiu Kustasson   Pärnu Maavalitsus, Pärnumaa Spordiliit
Al Paldrok   Academia Non Grata

Meie missioon

Toetame kultuuri ning kultuuriehitiste rajamist ja renoveerimist rahaliste vahendite sihipärase kogumise ja sihtotstarbelise jagamise kaudu

Loe rohkem Kultuurkapitali kohta