Audiovisuaalse kunsti sihtkapital

Alanud on taotluste vastuvõtt 2023. a IV vooru. Taotluse esitamise viimane päev on 20. november. Alustage taotluse koostamisega varakult ja tutvuge raha jagamise korraga.

NB! Alates 2022. aasta II (maikuu) jaotusvoorust saavad  fotokunsti projektid toetust kujutava ja rakenduskunsti sihtkapitalist.
Viimane uudis

Eesti Kultuurkapital otsib 2023. aasta preemiasaajatest videote ja saate tootjat

Igal aastal on Eesti Kultuurkapital tunnustanud veebruari alguses Kultuurkapitali pidulikul preemiagalal eelmise aasta tähelepanuväärsemaid isikuid ja projekte. Lisaks galale teeme jaanuari jooksul elutööpreemia ja valdkondliku peapreemia saajatest arhiiviväärtusliku erisaate.

Seoses aastapreemiate sündmusega vajame preemiasaajatest 16 portreevideo tootmist ja teostatud videotest peab valmima eraldi erisaade.

 

Ootame hinnapakkumist järgnevale:

 

1. Kultuurkapitali aastapreemia laureaatidest fotode ja videote tootmine: 16 preemiasaajat ( 8 elutööpreemiat ja 8 valdkondlikku peapreemiat) tutvustavat videot (2 kuni 3 minutit). Eelistatavalt intervjuud. 

 

2. 16 eelnevalt salvestatud videost tunnise erisaate tootmine. Saadet näidatakse  veebruari alguses Kultuurkapitali preemiapäeva õhtul Eesti Televisioonis.


 

Palume esitada eraldi hinnapakkumised: 16 video ja saate produktsiooniks!

 

(Pakkumise võib teha ka ainult videote või erisaate tootmiseks)

 

Hinnapakkumist koos lühikese sisututvustusega ootame hiljemalt 29. septembriks aadressile: viktoria.toompere@kulka.ee märksõnaga „aastapreemiad 2023“.

 

Eelmiste aastate videoid ja saateid saab järelvaadata siit.

 

 

Lisainfo: Viktoria Toompere, tel: 5068173

 

viktoria.toompere@kulka.ee


Pildil Ants Taul, Eesti Kultuurkapitali rahvakultuuri aastapreemia 2022. Foto Tarvo Tammeoks

Eesti Kultuurkapital kuulutas välja kandidaatide esitamise kirjanduse, kujutava ja rakenduskunsti, arhitektuuri, näitekunsti, helikunsti, audiovisuaalse kunsti, kehakultuuri ja spordi ning rahvakultuuri sihtkapitali nõukogu koosseisu perioodiks 2023-2025.