2020. aasta 2. taotlusvooru eraldused

    Valdkondade vahel edasi liikumiseks klõpsake pealkirjale vasakul pool oleval sisukorras.

    Eesti Kultuurkapitali nõukogu

    Eralduse saaja Kasutamise eesmärk Eraldatud summa
    Ahi, Eda stipendium "Ela ja sära" 15 600
    Aun, Anu stipendium "Ela ja sära" 15 600
    Grünberg, Sven stipendium 'Ela ja Sära' 15 600
    Haljak, Kristjan stipendium "Ela ja sära" 15 600
    Kangro, Mart stipendium "Ela ja sära" 15 600
    Kasearu, Flo stipendium "Ela ja sära" 15 600
    Keerd, Renate stipendium "Ela ja Sära" 15 600
    Künnap, Julia Maria stipendium "Ela ja sära" 15 600
    Maksimov, Valeri stipendium "Ela ja sära" 15 600
    Metssalu, Maili stipendium "Ela ja Sära" 15 600
    Mägar, Hendrik stipendium "Ela ja sära" 15 600
    Oja, Helen stipendium "Ela ja Sära" 15 600
    Otsa, Rahel stipendium "Ela ja sära" 15 600
    Zilmer, Kaarel stipendium "Ela ja sära" 15 600
    Tali, Anu stipendium "Ela ja sära" 15 600
    Ulman, Paco-Ernest stipendium ''Ela ja Sära'' 15 600
    Kõrkjas, Marge Eestile paraolümpiamängudel kuldmedali võitnud sportlase tunnustus 5 400
    Ojastu, Anneli Eestile paraolümpiamängudel kuldmedali võitnud sportlase tunnustus 5 400
    Tiik, Sirly Eestile paraolümpiamängudel kuldmedali võitnud sportlase tunnustus 5 400
    Maksimova, Nadežda Eestile paraolümpiamängudel hõbemedali võitnud sportlase tunnustus 3 840
    Soomre, Mart Eestile paraolümpiamängudel hõbemedali võitnud sportlase tunnustus 3 840
    Tungel, Eela Eestile paraolümpiamängudel hõbemedali võitnud sportlase tunnustus 3 840
    Nugis, Vilma Eestile paraolümpiamängudel pronksmedali võitnud sportlase tunnustus 3 240
    Ploomipuu, Kardo Eestile paraolümpiamängudel pronksmedali võitnud sportlase tunnustus 3 240
    Thalson, Helena Eestile paraolümpiamängudel pronksmedali võitnud sportlase tunnustus 3 240
    Vaarma, Janne Eestile paraolümpiamängudel pronksmedali võitnud sportlase tunnustus 3 240
    Disainiöö MTÜ XV Disainiöö läbiviimine II 51 200
    Foto- kunstnike Ühendus MTÜ Tallinna Fotokuu 2021 kaasaegse kunsti biennaali korraldamine 32 000
    Opera Veto MTÜ G. Menotti ooperi “Amahl ja öised külalised” etendused, Opera Veto ja TMKK orkestri koostöös 16 284
    Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ 24. Pimedate Ööde Filmifestivali läbiviimine 140 000
    Tallinna Ülikool Kogumiku "Eesti teaduskeel keelterikkas teadusmaailmas" välja andmine 2 500
    Tähesõjad OÜ Kontsert Olav Ehala 70. sünnipäeva ametlikuks tähistamiseks 11 200
    Vaba Lava SA Lavastuse "Liustikud" väljatoomine ja etendamine sügisel 2020 9 120
    Vaba Lava SA Lavastuse "Liustikud" väljatoomine ja etendamine sügisel 2020 8 800

    Sihtkapitalid

    Arhitektuur

    Eralduse saaja Kasutamise eesmärk Eraldatud summa
    Ehmann-Kaarli, Liivi juubelitoetus 500
    Grünberg, Ahti loometöötoetus Aulo Padari juubelinäituse kujundamiseks 750
    Ira, Pia juubelitoetus 500
    Kalpus, Tõnu loometöötoetus Aulo Padari juubelinäituse väljatöötamiseks 750
    Karmann, Kadi loometöötoetus Aulo Padari juubelinäituse kureerimiseks 1 000
    Kerge, Maris dokumentaalvideo loomine sisearhitekt Aulo Padari 80. juubeli näitusele 3 000
    Konieczny, Robert külaliskriitiku stipendium 1 300
    Kull, Tõnu juubelitoetus 500
    Lobjakas, Kai loometöötoetus Proloogkooli alternatiivhariduse uue programmi mentorile 500
    Lüüs, Karin juubelitoetus 500
    Orav, Inga juubelitoetus 500
    Põld, Mari loometöötoetus Aulo Padari juubelinäituse väljatöötamiseks 500
    Põldra, Hellekai juubelitoetus 500
    Pärtelpoeg, Leila juubelitoetus 500
    Raud, Irina juubelitoetus 500
    Ruudi, Ingrid loometöötoetus Proloogkooli alternatiivhariduse uue programmi mentorile 500
    Schneider, Ivi-Els juubelitoetus 500
    Stöör, Ülo loometöötoetus "Ühe arhitekti mälestuste" 4. köite lõpetamiseks 2 000
    Toom, Iiris Tähti õppestipendium magistriõppeks Cambridge'i Ülikoolis: uurimustöö postsovetliku linnaruumi ja identiteedi arendamisest 2 500
    Varkki, Maarja loometöötoetus Aulo Padari juubelinäituse väljatöötamiseks 500
    Veskiväli, Grete sisearhitekt Aulo Padari juubelinäituse korraldamine 6 500
    Õun, Aate-Heli juubelitoetus 500
    Arhitektuurikirjastus MTÜ Maja ja Sirbi ruumipublikatsioonipreemia 2020 625
    Arhitektuurikirjastus MTÜ arhitektuuriajakirja Maja suvi/sügis 2020 koostamine ja levitamine 18 500
    Arhitektuurikirjastus MTÜ Eesti arhitektuuripreemiate kodulehe edasiarendus 3 000
    Arhitektuurikirjastus MTÜ Eesti arhitektuuripreemiad 2020 kogumiku koostamine ja levitamine 16 000
    Disainiöö MTÜ XV Disainiöö läbiviimine 12 800
    Eesti Arhitektide Liit Eesti Arhitektide Liit 100 juubelifilmi tootmine 5 000
    Eesti Arhitektide Liit EALi väikeobjekti võistluse VÄIKE 2020 preemiafond 6 250
    Eesti Arhitektide Liit EALi arhitekti aastapreemia 2020 preemiafond 6 250
    Eesti Arhitektuurimuuseum näituse "Maja mida me vajame" korraldamine 15 000
    Eesti Arhitektuurimuuseum kataloogi koostamine sisearhitekt Aulo Padari loomingust 6 961
    Eesti Disainerite Liit tootedisainiauhind BRUNO 2020 auhinnafond 9 000
    Eesti Disainikeskus MTÜ Eesti Disainiauhinnad 2020 korraldamine 10 000
    Eesti Disainikeskus MTÜ Eesti Disainiauhinnad 2020 auhinnafond 3 000
    Eesti Disainikeskus MTÜ Eesti Disainiauhinnad 2020 konkursi võitjate ja nominentide töödest näituse korraldamine 5 000
    Eesti Koostöö Kogu SA hea avaliku ruumi teemaliste loengute esinejatasud 1 600
    Eesti Kunstiakadeemia sisearhitektuuri uurimuse SISU-LINE #5 väljaandmine 1 000
    Eesti Kunstiakadeemia puitinstallatsiooni "Varjualune 2020" teostamine linnaruumis 8 000
    Eesti Kunstiakadeemia EKA sisearhitektuuri eriala 1. kursuse tudengite õppepraktika Hiiumaal 1 300
    Eesti Maastikuarhitektide Liit Tartu Planeerimiskonverentsile välisesineja kutsumine 445
    Eesti Maastikuarhitektide Liit Eesti Arhitektuuripreemiad 2020 korraldamine 5 000
    Eesti Sisearhitektide Liit ESLi aastapreemia preemiafond 5 120
    Eesti Sisearhitektide Liit Väino Tamme juubelinäituse korraldamine 16 000
    Eesti Sisearhitektide Liit Eesti arhitektuuripreemiad 2020 saate tegemine 8 400
    Eesti Vabaõhumuuseum SA näituse "Õismäe uudismaa-asundus - linnametnikud talupidajateks" korraldamine 3 966
    IDA MTÜ IDA Raadio tegevused juunist septembrini 2020
    800
    Linnalabor MTÜ koolinoorte arhitektuurikonkursi "Minu unistuste katusemaastik" näituse korraldamine 800
    Louis Kahni Eesti Sihtasutus C. E. Dagit Jr'i raamatu "Louis I. Kahn. Remembering the man and those who surrounded him" tõlkimine 1 400
    PART OÜ näituse "ELEMENTaarne - puitarhitektuuri algosade otsinguil" eksponaatide teostus 4 000
    Põltsamaa Vallavara OÜ Põltsamaa loss 250 - arhitektuuripärandi tutvustamine läbi ajalooliste vaadete välifotogalerii 683
    Pärnu Linnavalitsus Audru keskväljaku piirkonna arhitektuurivõistluse peapreemia 7 000
    Ruumiharidus MTÜ Arhitektuurikooli 2020/21. õppeaasta tegevuste elluviimine 30 000
    Säästva Renoveerimise Infokeskus MTÜ konverentsi "Heritage saves the future" esinejate tasud 1 220
    Tallinna Tehnikakõrgkool TTK Arhitektuuriinstituudi üliõpilaste vaatluspraktika Kopenhaagenis Taanis 5 000
    Tsoon MTÜ projekti TSOON pop-up esitlusgalerii loomine ja käigushoidmine 2020. aastal 2 000

    Audiovisuaalne kunst

    Eralduse saaja Kasutamise eesmärk Lepingu summa
    Laasner, Leslie täispika mängufilmi (tööpealkirjaga) "Biedermeier" stsenaariumi kirjutamine 2 000
    Laurits, Peeter DeStudio näitus Hangover Tallinna Fotografiskas 8 500
    Näripea, Eva osalemine Põhjamaade filmipäevadel ja kollokviumil Lübeckis 250
    Raud, Laura Liina mängufilmi (tööpealkirjaga) "Jälgedes" stsenaariumi kirjutamine 2 000
    Õunpuu, Veiko täispika mängufilmi "Vihma ja kuupaiste lood" stsenaariumi kirjutamine 2 000
    Vilu, Arvo ühekordne elutöötoetus 260
    Lorberg, Ivi-Irmgard ühekordne elutöötoetus 260
    Kasesalu, Peep ühekordne elutöötoetus 260
    Jaakson, Mall ühekordne elutöötoetus 260
    Loomann, Ants ühekordne elutöötoetus 260
    Link, Endel ühekordne elutöötoetus 260
    Auriste, Lia ühekordne elutöötoetus 260
    Kusmin, Õie ühekordne elutöötoetus 260
    Školnikov, Viktor ühekordne elutöötoetus 260
    Školnikova, Tatjana ühekordne elutöötoetus 260
    Halla, Helve ühekordne elutöötoetus 260
    Arro, Pille-Maris ühekordne elutöötoetus 260
    Ruus, Ago ühekordne elutöötoetus 260
    Urbla , Peeter juubelitoetus 340
    Kärner, Lii   juubelitoetus 340
    Lind, Imbi   juubelitoetus 340
    Pihla, Mehis mängufilmi "Võit" stsenaariumi esimese versiooni kirjutamine 1 000
    Golub, German mängufilmi "Võit" stsenaariumi esimese versiooni kirjutamine 1 000
    Ruumet, Triin stsenaariumi ’’Viis viimast’’ esialgse versiooni kirjutamine 1 000
    Saaron, Janar stsenaariumi ’’Viis viimast’’ esialgse versiooni kirjutamine 1 000
    Veimann, Hans tunnustuspreemia 1 000
    Mäeots, Ain mängufilmi "Kirvetüü" stsenaariumi esialgse versiooni kirjutamine 2 000
    Keerdo-Dawson, Margit mängufilmi "Valge torn" stsenaariumi esialgse versiooni kirjutamine 2 000
    Academia Gustaviana Selts MTÜ Pärnu Filmi-ja videofestivali korraldamine 1 500
    Alexandra Film OÜ dokumentaalfilmi "Savvusanna sõsarad" tootmine 10 000
    Allfilm OÜ mängufilmi "Emalõvi" stsenaariumi arendamine 7 000
    Allfilm OÜ mängufilm "Vastus Helga Kirjale" tootmine 20 000
    Amrion OÜ mängufilmi "Must auk" stsenaariumi arendamine 7 000
    Animartinus OÜ animafilm "Näotuvastus" tootmine 19 646
    BestFilm.eu OÜ autokino korraldamine Rocca al Mare parklas 1 500
    BFM Filmitudengid MTÜ Püha Jüri päeva korraldamine 1 000
    Candy Bar OÜ osalemine stsenaristikatöötoas Rumeenias 356
    Chronolens OÜ nelja kunstnikufilmi ühendav projekt Ajakvartett 37 200
    Eesti Dokumentalistide Gild MTÜ Eesti Dokumentalistide Gildi suvekooli korraldamine 3 000
    Eesti Filmirežissööride Gild MTÜ EFG poolt tehtava režissööride tüüplepingu koostamisega seotud juriidiliste kulude katteks 1 500
    Eesti Joonisfilm OÜ joonisfilmi "Maadlejad" arendus 8 500
    Eesti Kinoliit tegevustoetus 12 000
    Elektriteater MTÜ vabade kunstide professorite loengusari filmiprogramm "Animatsioon: seest ja väljast" 4 000
    Estinfilm OÜ väärtfilmide levitoetus 3 600
    Ettevaatlik Sten OÜ dokumentaalfilmi "Räägi ära" tootmine 7 500
    Filmivabrik OÜ mängufilmi "Taevatrepp" arendus 15 000
    Flo Film OÜ dokumentaalfilmi "Murust" tootmine, sarjast "Eesti lood" 7 672
    Flo Film OÜ dokumentaalfilm "Machina Faust" tootmine 22 500
    Fotokunstnike Ühendus MTÜ Tallinna Fotokuu 2021 kaasaegse kunsti biennaali korraldamine 5 000
    FUFF MTÜ suvine filmilaager Kütiorus 700
    Häädemeeste Hää Kultuur MTÜ välikino ja vestlusringi korraldamine Häädemeeste Seltsimaja hoovis koostöös Elektriteatriga 250
    In-Ruum OÜ dokumentaalfilmi "Tulmed" arendamine
    3 000
    In-Ruum OÜ lühidokumentaalfilmi "Tantsud Maiega" tootmine 2 000
    Juhan Kuusi Fond MTÜ dokumentaalfoto ja skulptuuri hübriidnäitus "Soovige meile rahu" korraldamine 6 500
    Kartuliõis OÜ lühimängufilm "Nüri nuga" tootmine 25 000
    Kartuliõis OÜ mängufilmi "Libahunt" stsenaariumi arendamine 7 000
    Klaasmeri OÜ esseefilmi "Vaino Vahing. Päevaraamat" tootmine 20 000
    Krabnaat & Krüptik OÜ eksperimentaalfilmi "Epitaaf" tootmine 7 800
    Kõrgem Kunstikool Pallas koguteose "Eesti Fotograafia Antoloogia" ühe köite (köide nr II) tõlkehonorarid 1 975
    Look MTÜ Theodor Lutsu filmipäevade korraldamine 1 500
    Luxfilm OÜ osalemine Busani rahvusvahelisel laste- ja noortefilmide festivalil 1 000
    Maagiline Masin OÜ portreefilm "Mare Tralla" tootmine 12 500
    Must Käsi MTÜ dokiõhtu sarja jätk 3 000
    Nafta Films OÜ mängufilmi "Rekonstruktsioon" arendus 10 500
    Nukufilm OÜ lühianimafilmi "Koerkorter" arendamine 2 000
    Nukufilm OÜ lühianimafilm "Hea laps, kes ei tee pahandust" tootmine 15 000
    Otaku MTÜ 14. JAFF-i korraldamine 3 000
    Pihlamäe MTÜ kogukonnakino toob Viljandimaale väärt-ja autorikino ja kinokooli 3 500
    Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ 24. Pimedate Ööde filmifestivali korraldamine 20 000
    Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ 15. Tartu armastusfilmide festivali tARTuFF korraldamine 3 500
    Revolver Film OÜ dokumentaalfilmi "Kolm vaadet. Piilupart, kanaarilind ja katsejänes" arendamine 7 500
    Rühm Pluss Null OÜ eksperimentaalfilmi "Orhideliirium" tootmine 30 000
    Sabat Film OÜ lühianimafilmi "Schrödinger" arendamine 2 000
    SevenBow MTÜ LGBT+ filmifestival Festheart korraldamine 3 000
    Stellar Film OÜ eksperimentaalfilmi "Kontakt" tootmine 25 000
    Stellar Film OÜ mängufilmi "Beatrice" stsenaariumi arendus 7 000
    Tallinna Filmikool MTÜ koolinoorte lühimängufilmi "Karjäär" teostamine 1 187
    Tallinna Ülikool BFM lühifilmide kassett "Ulmeline" tootmine 11 750
    Taska Film OÜ mängufilmi "Apteeker Melchior" tootmine 45 000
    Traumfabrik OÜ dokumentaalfilmi "Teeme ära!" tootmise lõpetamine 5 000
    Tsoon MTÜ Arvo Iho fotode prindid 648
    Voldik OÜ anima-dokumentaalfilmi "Maetud Euroopas" tootmise lõpetamine 5 000
    ÕM OÜ eksperimentaalse lühidokumentaalfilmi "Küte" järeltootmine 2 500

    Helikunst

    Eralduse saaja Kasutamise eesmärk
    Eraldatud summa
    Abner, Ahto pooleaastane loominguline stipendium 4 000
    Aer, Kertu õpingud kontrabassi erialal Skurups Folkhögskolas 1 000
    Ahun, Joosep interpreedistipendium suvefestivali "Mõisamängud" kontserdikava ettevalmistamiseks 100
    Aimla, Siim arranžeeringud Uno Loobi poolt lauldud lauludele 800
    Aimla, Siim loometöötoetus kolmeosalise puhkpilliorkestriteose "Punktid ja kriipsud" loomiseks 800
    Ainsaar, Anete interpreedistipendium suvefestivali "Mõisamängud" kontserdikava ettevalmistamiseks 100
    Akulin, Eduard erialastipendium 500
    Altrov, Lisanne viiuli interpretatsiooni eriala õpingud Musik und Kunst Privatuniversität'is Viinis 1 000
    Amor, Mari erialastipendium Jüri Tamverki uudisteose noodigraafika teostamine 1 000
    Amor, Mari erialastipendium Helena Tulve uudisteoste noodigraafika teostamine 1 000
    Bezrodny, Anna-Liisa erialastipendium 400
    Blumeyer, Douglas erialastipendium 667
    Cabassi, Camillo interpreedistipendium: kammerkontserdiks valmistumine 300
    Dhoore, Hartwin Joris sooloplaadi "Waterman" välja andmine 400
    Dubovski, Leo osalemine colluvio kammermuusika akadeemias 350
    Eensalu, Laur interpreedistipendium suvefestivali "Mõisamängud" kontserdikava ettevalmistamiseks 100
    Eespere, René loometöötoetus oreliteose kirjutamiseks noortele muusikaõppeks ja konkursiks "Parim noor instrumentalist 2021" 700
    Ehala, Olav juubelitoetus 500
    Ehala, Olav erialastipendium 1 000
    Eller, Anna-Liisa pooleaastane loominguline stipendium 4 000
    Erlich, Paul erialastipendium 666
    Ernits, Maari interpreedistipendium kontserdikavade ettevalmistamiseks 500
    Fischer, Saale interpreedistipendium: Pärdi keskuses ettekandele tuleva kontserdikava ettevalmistamine 400
    Fischer, Saale interpreedistipendium: vanamuusikateoste ettevalmistamine kontsertideks Hiiumaal 400
    Florea, Mathei loominguline kvartalistipendium 1 500
    Fuchs, Elle juubelitoetus teatriseeniorile 320
    Galaganov, Leonid loominguline kvartalistipendium 1 500
    Grigorjeva, Galina sooloharfiteose kirjutamiseks 1 500
    Haasma, Arvo interpreedistipendium 400
    Hallmägi, Doris loometöötoetus uudisteose loomiseks sümfooniaorkestrile ja elektroonikale 600
    Hanson, Hedvig soolokontserdid "Helisevad õhtud" Eesti mõisasaalides 800
    Heinoja, Sten erialastipendium 500
    Herruzo Cabrera, Juan Francisco erialastipendium 800
    Hirsch, Liisa pooleaastane loominguline stipendium 4 000
    Hirvoja, Siluan interpreedistipendium suvefestivali "Mõisamängud" kontserdikava ettevalmistamiseks 100
    Hõlpus, Hain interpreedistipendium Eesti Interpreetide Liidu liikmele 800
    Ivanov, Anton õpingud Peterburi Riikliku Ülikoolis 1 200
    Jancis, Rainer erialastipendium 1 200
    Joamets, Lasse interpreedistipendium: kammerkontserdiks valmistumise 300
    Joamets, Tanel interpreedistipendium: kammerkontserdiks valmistumise 300
    Joost, Risto interpreedistipendium 400
    Juul, Kadri juubelitoetus teatriseeniorile 320
    Jõeleht, Lauri loometöötoetus: kandlekontserdi loomine 800
    Jürgens, Kadi õpingud Belgia Rahvusvahelises Ooperiakadeemias IOA 1 000
    Jürjendal, Robert sooloalbumi salvestamine ja väljaandmine 1 000
    Jürjo, Tuuliki erialastipendium 500
    Kaev, Krõõt-Kärt õpingud kompositsiooni erialal Hochschule für Musik Theater und Medien Hannoveris 1 000
    Kaiv, Lilyan erialastipendium: Franz Schuberti Missa G-duur ettekande ettevalmistamine 500
    Kalluste, Kaspar loominguline kvartalistipendium 1 500
    Kalluste, Tiit erialastipendium 1 500
    Karin, Leho interpreedistipendium suvefestivali "Mõisamängud" kontserdikava ettevalmistamiseks 100
    Kartau, Siim interpreedistipendium "Olukorrast lähtuvalt - 2+2 kitarri" kontserdikava ettevalmistamiseks 400
    Kedik, Helen interpreedistipendium suvefestivali "Mõisamängud" kontserdikava ettevalmistamiseks 100
    Keller, Laur õppestipendium trompetiõpinguteks Berliinis, "Hochschule für Musik "Hanns Eisler" 1 000
    Kerge, Arete pooleaastane loominguline stipendium 4 000
    Kiiv, Jaan juubelitoetus teatriseeniorile 320
    Kiivit, Sulo interpreedistipendium "Olukorrast lähtuvalt - 2+2 kitarri" kontserdikava ettevalmistamiseks. 400
    Kiivit, Sulo kitarriduode Kartau/Kiivit ja Vals/Petti kontsertide "Olukorrast lähtuvalt" korraldamine 400
    Kits, Katariina Maria interpreedistipendium suvefestivali "Mõisamängud" kontserdikava ettevalmistamiseks 100
    Klaas, Peeter interpreedistipendium 400
    Klimaite, Sandra Rasmus Puuri teoste keelpillikvartetile omandamine 500
    Kolle, Liis lavastusprojekt laulja Aino Tammest koos Teatri- ja Muusikamuuseumiga 1 500
    Kollom, Merle esinemine kariljoni soolokontsertidega Euroopas 600
    Kononchuk, Natalia magistriõpe kultuuri- ja meediakorralduse erialal Hamburgi Muusika- ning Teatrikõrgkoolis Saksamaal 1 000
    Kont, Erle osalemine Järvi Festivali dirigeerimiskursustel 400
    Kont, Erle klarnetiõpingud Sibeliuse Akadeemias magistri programmi viimasel kursusel 1 000
    Kostabi, Maie juubelitoetus teatriseeniorile 320
    Kreintaal, Karoliina Tintura ja Arno Tamme siberi-eestlaste lauludel põhineva albumi väljaandmine 560
    Krigul, Ulla kontserdi "Organica" ettevalmistus ja korraldamine 900
    Kriit, Karen interpreedistipendium: kammerkontserdiks valmistumise 300
    Kriit, Kristina erialastipendium 400
    Kriiva, Mihhail õpingud klaveri erialal kõrgkoolis Hochschule für Musik Karlsruhe 1 000
    Kudajeva, Olga erialastipendium 300
    Kuslap, Katrin Helena magistriõpe Taani Kuninglikus Muusikaakadeemias laulu erialal 1 000
    Kuulmann Martin, Sigrid erialastipendium 400
    Kuusk, Priit erialastipendium projekti "Eesti muusika maailmalavadel" jätkamiseks 200
    Kuut, Martin muusika produktsiooni ja helisalvestuse õpingud Berliinis Abbey Road Instituudis 1 000
    Kõrvits, Maria pooleaastane loominguline stipendium 4 000
    Kõrvits, Maria loometöötoetus uudisteose kirjutamiseks ansamblile 2 775
    Käo, Kristo interpreedistipendium 400
    Kärblane, Tiina erialastipendium 500
    Lassmann, Peep interpreedistipendium Eesti Interpreetide Liidu liikmele 800
    Lawrence-King, Andrew interpreedistipendium 400
    Lehtonen, Jussi interpreedistipendium 300
    Leinberg, Annely õpingud klassikalise laulu erialal Hollandis, Utrechti konservatooriumis 1 000
    Leinsaar, Egert Rasmus Puuri teoste keelpillikvartetile omandamine 500
    Lepnurm, Enno interpreedistipendium 250
    Lepnurm, Maria interpreedistipendium 250
    Liik, Marianna osalemine Ung Nordisk Musik festivalil Tamperes 23.-30. augustil 2020 500
    Liiv, Monika-Evelin pooleaastane loominguline stipendium 4 000
    Liiv, Tähe-Lee kursused Raudaskyläs augustis 2020 400
    Listra, Brigitta õpingud klassikalise laulu erialal Viini muusika- ja lavakunsti ülikoolis 1 000
    Lulla-Knape, Liis suvised flöödikontserdid vol XIII "Thule laulud " 600
    Maltis, Malle erialastipendium 1 500
    Maltis, Malle elektronmuusika kontserdi Treffpunkt #4 korraldamine 700
    Marjamaa, Holger interpreedistipendium 300
    Masing, Elo loometöötoetus uudisteose kirjutamiseks ansamblile 2 000
    Matson, Kristo loometöötoetus uudisteoste ja seadete loomiseks 1 000
    Matveus, Katrin interpreedistipendium suvefestivali "Mõisamängud" kontserdikava ettevalmistamiseks 100
    Meibaum, Heili kontserdisarja "Elav muusikaajalugu - keskaeg ja renessanss" jätkumine 1 500
    Meibaum, Marten interpreedistipendium suvefestivali "Mõisamängud" kontserdikava ettevalmistamiseks 100
    Metshein, Triin õppestipendium õpinguteks Berklee College of Music'us laulu erialal 1 200
    Mutso, Marta viiuliõpingud Leopold Mozarti nimelises muusikakõrgkoolis Augsburgis 1 000
    Muul, Madis õppestipendium õpinguteks Siena Jazz University's 600
    Mägila, Levi-Danel interpreedistipendium suvefestivali "Mõisamängud" kontserdikava ettevalmistamiseks 100
    Mägila, Yana interpreedistipendium suvefestivali "Mõisamängud" kontserdikava ettevalmistamiseks 100
    Mällo, Indrek loometöötoetus muusikateoste loomiseks 1 000
    Mättas, Ingel õpingud Hollandis Utrechti Konservatooriumis klassikalise viiuli erialal 1 000
    Mölder, Kristjan-Jaanek interpreedistipendium suvefestivali "Mõisamängud" kontserdikava ettevalmistamiseks 100
    Mühling, Kristi ansambel Una Corda teine CD plaat 1 000
    Nastari, Fabrizio osalemine UNM-Festivalil Tamperes 500
    Nestor, Thea erialastipendium 400
    Nestor, Toomas interpreedistipendium suvefestivali "Mõisamängud" kontserdikava ettevalmistamiseks 100
    Nikolajev, Robert erialastipendium 500
    Nurgamaa, Talvi Viola d'amore kontsert Chr. Graupneri ja G. Ph. Telemanni Triosonaatidega 800
    Nõmm, Valter ansambel Shelton Sani kontsert Helsingis 300
    Orgse, Meelis interpreedistipendium 500
    Oserov, Maarja Helen magistriõpingud Saksamaal Hochschule für Musik Saar'is Prof. David Grimali viiuliklassis 1 000
    Ots, Jaan erialastipendium 500
    Perandi, Kreete magistriõpingud metsasarve erialal kõrgkoolis Hochschule für Musik und Theater München 1 000
    Perkola, Mikko interpreedistipendium 400
    Pertmann, Aaro vokaalkammermuusika teose loomine 600
    Peterson, Karl erialastipendium 1 500
    Petti, Karl interpreedistipendium "Olukorrast lähtuvalt - 2+2 kitarri" kontserdikava ettevalmistamiseks. 400
    Piirsalu, Triinu osalemine Austrias Allegro Vivo suvekursusel 700
    Plaas-Kala, Kädy interpreedistipendium Eesti Interpreetide Liidu liikmele 800
    Põldmäe, Alo juubelitoetus 500
    Põldmäe, Alo loometöötoetus oreliteose kirjutamiseks noortele muusikaõppeks ja konkursiks "Parim noor instrumentalist 2021" 700
    Raias, Kristi Rita Ray 2. kauamängiva stuudioalbum 1 000
    Raidma, Gerta osalemine UNM-Festivalil Tamperes 500
    Rajandi, Mingo pooleaastane loominguline stipendium 4 000
    Randvere, Johan erialastipendium 500
    Rannaääre, Andrus autoriplaadi väljaandmine 500
    Raska, Katariin interpreedistipendium 500
    Raudonen, Olga interpreedistipendium 1 000
    Rausi-Haavasalu, Ivi kolmanda omaloomingulise albumi salvestamine ja välja andmine 1 000
    Reinpõld, Artur õpingud metsasarve erialal Frankfurti Muusika ja Esituskunstide Kõrgkoolis 1 000
    Reinvere, Jüri loometöötoetus oreliteose loomiseks 1 200
    Remmel, Heikko-Joseph interpreedistipendium 300
    Remmel, Heikko-Joseph erialastipendium 1 000
    Roomere, Merje loominguline kvartalistipendium 1 500
    Rosin, Heigo pooleaastane loominguline stipendium 4 000
    Ruubel, Kärt magistrantuuriõpingud Müncheni Muusika- ja Teatrikõrgkoolis muusika- ja kultuurikorralduse erialal 1 000
    Samsonova, Anna Tartu Kammermuusika Festival 2020 2 000
    Sarapuu, Johannes Peeter interpreedistipendium suvefestivali "Mõisamängud" kontserdikava ettevalmistamiseks 100
    Sarv, Karin interpreedistipendium suvefestivali "Mõisamängud" kontserdikava ettevalmistamiseks 100
    Sevagin, Anna-Sophia erialastipendium 2 500
    Siimer, Mart teose segakoorile "Laudamus" loomine 1 000
    Siimon, Margo erialastipendium 2 000
    Sildos, Mail interpreedistipendium 500
    Sink, Theodor Rasmus Puuri teoste keelpillikvartetile omandamine 500
    Sisask, Siiri Naage sümfoonia esituse ettevalmistamine 400
    Sisask, Urmas teoste "Gloria Patri II" ja "Tumeaine" kirjutamine 2 000
    Sommer, Chris interpreedistipendium 1 000
    Staak, Johannes Christopher õpingud Baseli Schola Cantorumis Šveitsis kesk- ja renessansiaja muusika laulu erialal 1 200
    Suhhovski, Konstantin klarnetiõpingud Early Music Performance Musikhochschule Trossingeni magistrantuuris 1 000
    Sumera, Eva-Maria interpreedistipendium suvefestivali "Mõisamängud" kontserdikava ettevalmistamiseks 100
    Sumera, Kadri-Ann interpreedistipendium suvefestivali "Mõisamängud" kontserdikava ettevalmistamiseks 100
    Taal, Ralf pooleaastane loominguline stipendium 4 000
    Talen, Piibe Maria Õpingud Universität für Musik und darstellende Kunst Wien-is klavessiinierialal 1 000
    Tally, Mirjam loometöötoetus uudisteose kirjutamiseks ansamblile 2 225
    Tambet, Kärt õppestipendium õpinguteks Sibeliuse akadeemias viiuli erialal 1 000
    Tammesalu, Aare interpreedistipendium 800
    Tammesalu, Aare interpreedistipendium: eesti autorite loominguga kontserdikava ettevalmistamiseks 1 000
    Tampere-Bezrodny, Mari erialastipendium 400
    Targo, Mari interpreedistipendium suvefestivali "Mõisamängud" kontserdikava ettevalmistamiseks 100
    Tarm, Jonas Feliks loometöötoetus uudisteose kirjutamiseks sümfooniaorkestrile 4 000
    Tarum, Imbi interpreedistipendium 500
    Tepp, Elo interpreedistipendium suvefestivali "Mõisamängud" kontserdikava ettevalmistamiseks 100
    Teppo, Johannes interpreedistipendium suvefestivali "Mõisamängud" kontserdikava ettevalmistamiseks 100
    Tipp, Karl interpreedistipendium suvefestivali "Mõisamängud" kontserdikava ettevalmistamiseks 100
    Toots, Jorma Uku Tootsi osalemine prof Adelina Opreani meistrikursustel Saksamaal 440
    Traksmann, Harry interpreedistipendium suvefestivali "Mõisamängud" kontserdikava ettevalmistamiseks 100
    Trump, Janno arranžeeringud Uno Loobi poolt lauldud lauludele 800
    Tulev, Toivo sooloteose loomine mansur ney'le 2 000
    Tulve, Helena kolme kooriteose plaadisalvestus 1 000
    Turi, Mati interpreedistipendium Eesti Interpreetide Liidu liikmele 800
    Tõnisson, Ilmar juubelitoetus 500
    Tõnso, Aivar ruumilise heliteose loomine 500
    Tüür, Erkki-Sven kammerkooriteose tööpealkirjaga "Armastuse ülemlaul" kirjutamine 4 000
    Tüür, Erkki-Sven loometöötoetus kooriteoste "Omnia mutantur..." loomiseks 1 500
    Uibo, Andres erialastipendium 3 000
    Uibo, Andres interpreedistipendium 1 000
    Uibo, Mari-Liis interpreedistipendium eesti autorite loominguga kontserdikava ettevalmistamiseks 1 000
    Uibo, Mari-Liis interpreedistipendium uute kontserdikavade omandamiseks 2 000
    Uusberg, Pärt loometöötoetus naiskooriteose "Üks rõõmus laululugu" loomiseks 400
    Uusberg, Pärt teose "Kiituselaul" esituse ettevalmistamine 400
    Valiulina, Lea interpreedistipendium suvefestivali "Mõisamängud" kontserdikava ettevalmistamiseks 100
    Vals, Aigar erialastipendium 500
    Vals, Argo interpreedistipendium "Olukorrast lähtuvalt - 2+2 kitarri" kontserdikava ettevalmistamiseks 400
    Varema, Henry-David trio Poll-Varema-Poll CD Eesti muusikaga 1 000
    Veeroos, Age loominguline kvartalistipendium 1 500
    Weigel, Stephen erialastipendium 667
    Veldi, Virgo erialastipendium 1 500
    Verte, Linda-Anette Rasmus Puuri teoste keelpillikvartetile omandamine 500
    Verte, Linda-Anette interpreedistipendium 600
    Vihermäe, Villu interpreedistipendium  kontserdisarja "Eesti mõisad 2020" kontsertide kava ettevalmistamiseks 500
    Vihermäe, Villu interpreedistipendium: Pärdi keskuses ettekandele tuleva kontserdikava ettevalmistamine 400
    Vihermäe, Villu interpreedistipendium: vanamuusikateoste ettevalmistamine kontsertideks Hiiumaal 400
    Viira, Liis kontsertharfi mängutehnikaid tutvustav video heliloojatele 500
    Voronova, Olga interpreedistipendium suvefestivali "Mõisamängud" kontserdikava ettevalmistamiseks 100
    Vulp, Urmas interpreedistipendium suvefestivali "Mõisamängud" kontserdikava ettevalmistamiseks 100
    Välja, Aivo Naage sümfoonia esituse ettevalmistamine 400
    Välja, Egmont Naage sümfoonia esituse ettevalmistamine 400
    Välja, Johannes Naage sümfoonia esituse ettevalmistamine 400
    Välja, Rudolf Naage sümfoonia esituse ettevalmistamine 400
    Õunapuu, Marko juubelitoetus teatriseeniorile 320
    Üksvärav, Endrik interpreedistipendium Eesti Interpreetide Liidu liikmele 800
    Yazdani, Arash loometöötoetus uudisteose kirjutamiseks kammerkoorile 4 000
    A.Ots Puhkpillisümfoonikud MTÜ TMKK orkestri Tallinna Puhkpillisümfoonikud õppepäevad Võrus ja esinemine XXV Võru Vaskpillipäevadel 800
    Aavo Otsa Muusikastuudio Võru Kõla kursuste korraldamine 700
    Abja kultuurimaja kontsertsari "Muusika 102 Eestimaale" Abja kultuurimajas 300
    Ansambel Rüüt OÜ uue repertuaari salvestamine ja stuudio rent 500
    Ansambel U MTÜ ansambel U: kontserdi "URR-27: 3+3+3" korraldamine 1 500
    Apones MTÜ VI rahvusvahelise Viimsi Happy Jazz Festivali korraldamine 1 000
    Ars Musica Estonica MTÜ BachFest Tallinn 2021 ettevalmistus ja läbiviimine 3 000
    Autorfest OÜ festivali "Hingede öömuusika 2020" korraldamine 2 400
    BNDX OÜ ansambel The Boondocksi osalemine Ungaris Outbreakers' Lab-il 300
    Collegium Musicale MTÜ salvestustegevus 1 000
    Collegium Musicale MTÜ Collegium Musicale suvehooaeg 2020 2 500
    Collegium Musicale MTÜ Timo Steineri teose "Ülemlaul vaimsele vaprusele" esiettekanne 3 000
    Corelli Music OÜ festival "Tallinna tornid 2020" 2 000
    Credo Festivalid MTÜ XXVII Rahvusvaheline vaimulikumuusika festival CREDO 2 500
    David Oistrahhi Festival MTÜ Piiskop Platoni sünniaastapäeva kontsert 1 500
    EELK Simuna Siimona ja Juuda Kogudus IV Rahvusvaheline Gustav Normanni orelifestival 500
    EELK Taagepera Jaani kogudus kontserdisari "Muusika 102 Eestimaale" Taageperas 300
    EELK Tartu Pauluse kogudus kontserdisari "Pauluse orelisuvi 2020" 600
    Eesti Akordioniliit osalemine CIA kongressil ja rahvusvahelisel akordionistide konkursil Coupe Mondiale 1 200
    Eesti Akordioniliit XVI Akordionistide suvelaagri lektorite honorar
    500
    Eesti Elektroonilise Muusika Selts akadeemilise elektroonilise muusika üritustesarja "loeng/töötuba/kontsert" sügishooaeg 1 500
    Eesti Interpreetide Kontserdid SA  Eesti heliloojate loomingule pühendatud kontserdid juulis ja augustis Eestimaa väiksemates paikades 5 000
    Eesti Jazzliit rahvusvaheline loomelaboratoorium Criss Cross 2 000
    Eesti Jazzliit Eesti Jazzliidu XVII hooaja avakontsert: Maria Faust Sacrum Facere 2 100
    Eesti Jazzorkester MTÜ New Wind Jazz Orchestra ja Kristjan Randalu kontsert Triigi Filharmoonias 2 000
    Eesti Kammermuusikaõpetajate Ühing IN CORPORE rahvusvahelise klaverikammermuusikakonkursi korraldamine 10 000
    Eesti Keelpilliõpetajate Ühing Eesti keelpillimängijate konkurss 2020 5 000
    Eesti Keelpilliõpetajate Ühing Hiiumaa rahvusvaheline viiuldajate meistrikursus 2 000
    Eesti Keelpilliõpetajate Ühing 2020. aasta III kvartali tegevustoetus 800
    Eesti Klaveriõpetajate Ühing noorte klaverifestivali „Klassika kutsub – Beethoven 250“ korraldamine 700
    Eesti Kontsert SA laste ja noorte muusikafestivali "Big Bang Tallinn!" korraldamine 3 000
    Eesti Kooriühing XXXVII koorijuhtide ja muusikaõpetajate seminarlaager Olustveres 2 000
    Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia EMTA IV suvekursus noortele pianistidele Kuressaares 2 000
    Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia lisastipendiumid ERASMUS ja NORDPLUS programmi raames välismaal õppivatele EMTA tudengitele 5 000
    Eesti Muusikakoolide Liit osalemine Euroopa Muusikakoolide Liidu 45. täisasssambleel ja seminaril Stuttgardis 1 200
    Eesti Muusikanõukogu muusikapreemiate tseremoonia läbiviimine 20 000
    Eesti Muusikanõukogu Rahvusvahelise muusikapäeva üle eestilise kontserdiprogrammi läbiviimine 7 000
    Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ Pärimusmuusika Lõikuspeo 2020 korraldamine 1 500
    Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ pärimusmuusika 2020 sügishooaja kontsertprogrammi korraldamine 2 500
    Eesti Saarte Kultuuriühendus MTÜ XXIV Muhu Tulevikumuusika Festivali "Juu Jääb 2020" 1 000
    Eesti Saksofoniühing saksofoni uudisteoste tellimine konkursile "Noor instrumentalist" 2021 900
    Eesti Sümfooniaorkestrite Liit noorte sümfooniaorkestri uudisteoste kontsert 600
    Ejris Trade OÜ kontserdisari "Muusika 102 Eestimaale" Neeme Rahvamajas 300
    Endla Teater SA Endla Jazzklubi kontserdid 2020 III kvartalis 1 000
    ERP OÜ festivali "Klaaspärlimäng 2020" Saaremaa kontsertide korraldamine 2 500
    Festival AFEKT MTÜ Rahvusvaheline Nüüdismuusika Festival AFEKT 2020 Tallinnas ja Tartus 15 000
    Festival AFEKT MTÜ festival AFEKT esitluskontsert Berliinis Kulturbrauereis festivalil " Monat der zeitgenössisch Musik" 4 000
    Festivitas Canens SA Kabli Päikeseloojangu festival 2020 2 500
    Floridante MTÜ Viola da gambade suvekursuse “Gambavaim” korraldamine ja kontserdid Hiiumaal 1 000
    G. Otsa nim Tallinna Muusikakool Otsa kooli suvekool Paunkülas 1 500
    H. Elleri nim. Tartu Muusikakool Heino Elleri Muusikakooli õpilaste osalemine suvekoolides-festivalidel 2 000
    Haapsalu Kultuurikeskus dzässifestivali TAFF:fest 2020 korraldamine 3 000
    Heinavanker OÜ kontsert Valga Rooma-katoliku kirikus 600
    Heinavanker OÜ esinemine muusikafestivalidel Kultursommer Rheinland-Pfalz ja Voix et Route Romane 1 000
    HTS Concert Management MTÜ mälestuskontsert "Abi Zeider 100" 1 500
    Huba OÜ Mari Kalkuni uue plaadi "Õunaaia album" väljaandmine 500
    Huba OÜ Mari Kalkuni kontsert Kalkuni kõrtsi vanas küünis Viitinas 600
    IDA MTÜ Ajukaja & Ats vinüülplaadi välja andmine 500
    IDA MTÜ IDA Raadio tegevused juuni-september 2020
    1 000
    Improviis MTÜ kontserdisarja „Saue Kontserdisügis 2020“ korraldamine 700
    Jaak Sooäär Kruglov/Sooäär kvarteti eesti muusikute osalemine plaadiesitlustel Venemaal 800
    Jazzkaare Sõprade Ühing MTÜ festivali Jõulujazz 2020 korraldamine 10 000
    Jazzkaare Sõprade Ühing MTÜ osalemine European Jazz Networki kohtumistel Bulgaarias 1 200
    Jazzkaare Sõprade Ühing MTÜ kontserthooaja "Sügisjazz 2020" korraldamine 4 000
    JazzTime MTÜ festivali „Jazz Time 2020“ korraldamine ja läbiviimine 850
    JazzTime MTÜ Sillamäe muusikaklubi "Jazz Time Club" kontsertide korraldamine 250
    Joovikas OÜ Jarek Kasari uue albumi avaldamine vinüülplaadil 500
    Joovikas OÜ taastatud ja remasterdatud kujul Alo Mattiiseni ansambliga In Spe salvestatud muusika avaldamine 1 000
    Joovikas OÜ topeltheliplaadi "Viljandi rockfestival '76" avaldamine 1 000
    Jõgeva Kultuurikeskus IX Rahvusvaheline akordioni-, lõõtspilli- ja suupillifestival Jõgeval 700
    Jõgeva Kultuurikeskus kontsertsari "Muusika 102 Eestimaale" Jõgeval 600
    Kalana Saund OÜ festivali Sõru Saund 2020 korraldamine 2 000
    Karijärve Külaselts MTÜ keelpillimängijate suvekooli korraldamine Karijärve külas 500
    Kerema Kultuurikoda MTÜ IX Pühalepa muusikafestivali esinejate honorarid 4 000
    Kerema Kultuurikoda MTÜ muusikaportaal Muusikaelu.ee 1 000
    Kultuuriselts Nissi Särts klassikalise muusika kontsertsari "Hingemuusika Nissi kihelkonnas" 600
    Kuremaa Turismi ja Arenduskeskus SA kontserdisari "Muusika 102 Eestimaale" Kuremaa lossis
    300
    Kuremaa Turismi ja Arenduskeskus SA lied'i-kontserdi korraldamine Kuremaa lossis 400
    Kuressaare Kultuurivara kontserdisari "Muusika 102 Eestimaale" Kuressaares 300
    Kuressaare Kultuurivara kontserdisarja "Kuressaare Suvemuusika 2020" kontsertide korraldamine 800
    Kõrgessaare Vaba Aja Keskus kontserdisari "Muusika 102 Eestimaale" Hiiumaa vallas 300
    Laulumaa MTÜ solfedžoõpik "Noodimaa II" koos CD-ga muusikakoolide II klassi õpilastele 1 000
    Living Gaia Estonia MTÜ kultuure ühendava raamat-helialbumi avaldamine 1 000
    Lood ja Laulud MTÜ Veljo Tormise 90.sünniaastapäeva tähistamine kontsertlavastusega "Lindude äratamine" Kõrveaial 350
    Look MTÜ kontserdi "Suveklassika Palamusel" esinejate tasud 1 200
    Loomeruum MTÜ kultuurifestivali SÄRIN 2020 muusikaprogrammi elluviimine 1 500
    Lootsi Koda SA Pärdi päevad 2020: kontserdid üle Eesti, Arvo Pärdi 85 juubelihooaja tähistamine 5 000
    Loovüksus MTÜ Mustjala festival 2020 1 000
    Loovüksus MTÜ Aare Tammesalu osalemine festivalil International Classical Music Festival of the Cyclades 2020 273
    Loovüksus MTÜ Ralf Taali, Mari-Liis Uibo ja Aare Tammesalu osalemine festivalil Musica a Santa Tecla 800
    Munalinn MTÜ Intsikurmu Telefestival 2020 - Eesti muusika toetuseks 2 500
    Muusikute Täiendõppe Keskus MTÜ XVI Tallinna Kammermuusikafestival 2 000
    Muusikute Täiendõppe Keskus MTÜ VIII Eivere klaverifestival ja VII pianistide suvekool 1 000
    Muusikute Täiendõppe Keskus MTÜ PLMF klassikalise muusika kontserdisarjad üle Eesti 2 000
    Mõniste Rahvamaja kontserdisari "Muusika 102 Eestimaale" Mõnistes 300
    Mägede Hääl OÜ Mägede Hääl 2020 korraldamine 2 000
    Nagy Bogo Music OÜ 3 osalise albumi väljaandmine 500
    Narva Linna Sümfooniaorkester Jevgeni Mravinski nimeline XXVI rahvusvaheline muusikafestival 2 000
    Noortebänd MTÜ konkursi "Noortebänd 2020" 20. juubeliaasta finaalkontserdi läbiviimine 2 000
    Opera Veto MTÜ Leo Normeti kammerooperi "Pirnipuu" klaviiri ja partituuri noodigraafika teostamine 2 000
    Opera Veto MTÜ G. Menotti ooperi “Amahl ja öised külalised” etendused, Opera Veto ja TMKK orkestri koostöös 3 000
    Orthodox Singers SA kontserdisari "Rännak läbi õigeusu muusika" Eesti linnades 2 000
    Orthodox Singers SA uudisteose "Kirikurahva neli aastaaega" tellimine 1 000
    Pianist MTÜ Urmas Sisaski 60. juubelit tähistav "Tähistaeva festival" 1 200
    Põlva Kultuuri- ja Huvikeskus kontserdisari "Muusika 102 Eestimaale" Põlvas 300
    Põlva Muusikakool kontserdisari "Muusika 102 Eestimaale" Põlva Muusikakoolis 300
    Pärnu Linnaorkester Sasha Mäkilä orkestridirigeerimise meistrikursuste lõppkontserdi korraldamine 1 500
    Pärnu Linnaorkester kontserdid "Hää Eesti Asi" Vändras, Kihnus ja Pärnus 1 500
    Pärnu Linnaorkester Pärnu Linnaorkestri 27. hooaja avakontserdi korraldamine 3 000
    Pärnu Muusikakool Pärnu Kitarripäevad 2020 900
    Pärnu Ooperiselts MTÜ Musica Sacra. Sügis 2020 1 000
    Pärnu Ooperiselts MTÜ Engelkonzert 1 400
    Rajamuusika MTÜ festival IDeeJazz 2020 Tartus: esinejate transport ja honorarid 6 000
    Rajamuusika MTÜ festival IDeeJazz 2020 Tartus: esinejate transport ja honorarid 4 000
    Rakvere Muusikakool XIX Saksofoni Suvekooli korraldamine Võsul 1 000
    Rakvere Muusikakool XII Kitarri Suvekooli korraldamine Võsul 500
    Rakvere Muusikakooli Sihtasutus Rakvere Muusikakooli juubeli tähistamine Virumaa Kammerorkestri kontserdiga 1 000
    Roosna-Alliku Rahvamaja kontserdisari "Muusika 102 Eestimaale" Roosna-Alliku mõisas 300
    Roots Art OÜ Tartu kitarristi Andres Rootsi 2020. aasta eriolukorra ajal tehtud kodusalvestuste avaldamine 500
    Räpina Muusikakool Marten Altrovi ja Johan Randvere kontsert "Klarnet + klaver" Räpinas 300
    Shiftworks OÜ Station Narva 2020 festivali korraldamine 4 000
    TaHe Nüüdismuusika MTÜ ansamblite TaHe ja Ensemble L'itinéraire kontsert 1 800
    Tallinna Filharmoonia Tallinna Kammerorkestri heliplaat helilooja Peteris Vasksi muusikaga 1 000
    Tallinna Filharmoonia Tallinna Kammerorkestri kontserdid "Saabumissümfoonia ehk peegel peeglis" üle Eesti 2 000
    Tallinna Jazziklubi MTÜ jazziklubi Philly Joe`s 2020/2021 hooaja jämmiõhtute läbiviimine 3 000
    Tallinna Jazziklubi MTÜ jazziklubi Philly Joe's 2020 sügishooaeg 4 000
    Tallinna Uue Muusika Ansambel MTÜ Tallinna Uue Muusika Ansambli multimeedia kontsert 1 800
    Tartu Interdistsiplinaar MTÜ Klexos ansambli kontsert festivalil Tartu Interdistsiplinaar 1 000
    Tartu Ülikool Kirill Ogorodnikovi õpituba Viljandi Kultuuriakadeemias 250
    Tower Music MTÜ suvise kontserdisarja Tornimuusika 2020 läbiviimine 500
    Triigi Filharmoonia MTÜ Triigi Filharmoonia 5. hooaja kontserttegevus 1 000
    Trumbi Muusika OÜ Janno Trump 30 – JT Conception & New Wind Jazz Orchestra kontsert 2 000
    Trumbi Muusika OÜ Maria Faust Sacrum Facere albumi "Organ" esitluskontserdid 1 500
    Tähesõjad OÜ kontsert Olav Ehala 70. sünnipäeva tähistamiseks 1 400
    Türi Kultuurikeskus kontserdisari "Muusika 102 Eestimaale" Türil 300
    Türi Kultuurikeskus Türi koguduse 700-ndaks aastapäeva tähistavad kontserdid 600
    Unforgiven OÜ Kadri Voorandi ja Mihkel Mälgandi kontserdid Käsmus ja Pärnus 1 200
    Uus Kontsert OÜ kontserdisari "Muusika 102 Eestimaale" Kuressaares 900
    Uus Kontsert OÜ kontserdisari "Muusika 102 Eestimaale" Mustvees 300
    Vaba Lava SA kooriooperi "Liustikud" väljatoomine ja etendamine 2 280
    Valga Vallavalitsus Seitsme kiriku suvemuusika festivali korraldamine 1 000
    Valga Vallavalitsus kontserdisari "Muusika 102 Eestimaale" Valgas 300
    Valga Vallavalitsus Mando Trio kontsert Lüllemäe Kultuurimajas 300
    Varajase muusika stuudio Cantores Vagantes MTÜ III varajase muusika festivali "Tallinn feat. Reval" läbiviimine 4 500
    Viljandi Kitarrifestival MTÜ Viljandi Kitarrifestivali 2020 korraldamine ja läbiviimine 4 500
    VM Fest MTÜ V rahvusvahelise vaimuliku muusika festivali VM FEST Mustvee läbiviimine 2 000
    Voces Tallinn MTÜ kammerkoori Voces Tallinn kontserdid 2 000
    Voces Tallinn MTÜ 2020. aasta III kvartali tegevustoetus 1 200
    Võrumaa Keskraamatukogu kontserdisari "Muusika 102 Eestimaale" Võrumaa Keskraamatukogus 300
    Väike Objekt A OÜ Helena Krinali ja ZUGA Ühendatud Tantsijate uuslavastuse “Häbi” helilooja tasu 1 000
    Väike-Maarja Muusikaselts MTÜ "Vello Jürna nimeline vokalistide konkurss 2020" korraldamine 3 000
    Õunaviks OÜ Maarja Nuut & Ruum albumi "World Inverted" väljaandmine 1 000

    Kehakultuur ja sport

    Eralduse saaja Kasutamise eesmärk Lepingu summa
    Aolaid, Marten sportlasestipendium 900
    Bendi, Annemarii sportlasestipendium 1 000
    Blokhin, Sofia stipendium "Noor ja andekas" 650
    Dremljuga, Karl Sebastian sportlasestipendium 1 000
    Hiie, Malle Felix Hiie matusetoetus 500
    Horn, Rein ühekordne elutöötoetus 400
    Joffe, Boris ühekordne elutöötoetus 400
    Jõgi, Klaus Kaspar stipendium "Noor ja andekas" 650
    Kade, Vello raamatu "Sada lugu minu elust ja spordist" koostamine ja kirjastamine 1 000
    Kaiv, Ilmar ühekordne elutöötoetus 400
    Karelson, Richard stipendium "Noor ja andekas" 650
    Kaseoja, Ivi ühekordne elutöötoetus 400
    Kermon, Märt juubelitoetus 400
    Kivi, Romet stipendium "Noor ja andekas" 650
    Kovaljova, Alina stipendium "Noor ja andekas" 650
    Krass, Evi ühekordne elutöötoetus 400
    Kõiv, Aarne juubelitoetus 400
    Kübar, Johanna stipendium "Noor ja andekas" 650
    Langsepp, Olaf ühekordne elutöötoetus 400
    Leis, Sten-Jörgen stipendium "Noor ja andekas" 650
    Lember, Joonas stipendium "Noor ja andekas" 650
    Lembit, Mihkel tunnustuspreemia 400
    Liivak, Andres ühekordne elutöötoetus 400
    Lillelehe, Laura-Liisa stipendium "Noor ja andekas" 650
    Luuk, Aime juubelitoetus 400
    Mets, Ülo juubelitoetus 400
    Michelis, Martin stipendium "Noor ja andekas" 650
    Moissejeva, Aleksandra stipendium "Noor ja andekas" 650
    Mülla, Marleen sportlasestipendium 1 000
    Normak, Markus sportlasestipendium 1 000
    Otstavel, Richard   ühekordne elutöötoetus 400
    Paal, Mari tunnustuspreemia 400
    Pajur, Rein ühekordne elutöötoetus 400
    Pielberg, Hege Lee stipendium "Noor ja andekas" 650
    Plaser, Maarja stipendium "Noor ja andekas" 650
    Prangel, Remida ühekordne elutöötoetus 400
    Põhjala, Andres tunnustuspreemia 400
    Raud, Otto-Sven ühekordne elutöötoetus 400
    Reinomägi, Hannes ühekordne elutöötoetus 400
    Reitel, Rein juubelitoetus 400
    Roosiorg, Hardi sportlasestipendium 1 000
    Saal, Aksel ühekordne elutöötoetus 400
    Saaliste, Uras juubelitoetus 400
    Seinberg, Kaja juubelitoetus 400
    Sepp, Ain ühekordne elutöötoetus 400
    Sepp, Marie Anette stipendium "Noor ja andekas" 650
    Soodla, Kärol sportlasestipendium 1 000
    Stukolkin, Ivar juubelitoetus 400
    Sulg, Maire ühekordne elutöötoetus 400
    Talvik, Jörgen Matthias stipendium "Noor ja andekas" 650
    Teemägi, Erlend ühekordne elutöötoetus 400
    Tetsmann, Arvet ühekordne elutöötoetus 400
    Tikerpäe, Sirje   juubelitoetus 400
    Tomson, Hendrik ühekordne elutöötoetus 400
    Truuse, Gabriela stipendium "Noor ja andekas" 650
    Tuulemäe, Heldur ühekordne elutöötoetus 400
    Udras, Johanna stipendium "Noor ja andekas" 650
    Urvik, Erki stipendium "Noor ja andekas" 650
    Uusna, Toivo ühekordne elutöötoetus 400
    Vaino, Eleriin sportlasestipendium 1 000
    Valge, Robert sportlasestipendium 1 000
    Valgerist, Kalju juubelitoetus 400
    Verlin, Kreete sportlasestipendium 1 000
    Viinapuu, Toivo ühekordne elutöötoetus 400
    Aseri Spordiklubi traditsioonilise Aseri XXII savijooksu korraldamine 500
    Audentese Spordiklubi MTÜ 51. Heitjate seeriavõistluse korraldamine 1 500
    CX Eesti MTÜ CX Karikasari 2020 võistluste korraldamine ja rattakrossi kandepinna laiendamine Eestis 4 000
    Eesti Beneventum Grupp MTÜ korraldada jäähokikohtunike esimese taseme koolitus tüdrukutele-naistele 800
    Eesti Beneventum Grupp MTÜ naiste jäähokiturniiri korraldamine 1 500
    Eesti Curlingu Liit MTÜ "Curling Tallinn Academy" - curling, kui liikumisharrastus kogu eluks 1 000
    Eesti Curlingu Liit MTÜ segavõistkonna osalemine maailma meistrivõistlustel 1 200
    Eesti Curlingu Liit MTÜ eesti naiskonna ja meeskonna ettevalmistus curlingu Euroopa meistrivõistlusteks 2 400
    Eesti Golfi Liit MTÜ Euroopa meistrivõistlused võistkondlikud (naised) 1 500
    Eesti Golfi Liit MTÜ U18 tüdrukute MM (Girls Amateur) 900
    Eesti Golfi Liit MTÜ U18 noormeeste MM (Boys Amateur Championship) 900
    Eesti Golfi Liit MTÜ U16 Euroopa meistrivõistlused 900
    Eesti Golfi Liit MTÜ U18 Euroopa meistrivõistlused (poisid) 1 200
    Eesti Jalgratturite Liit juunioride, U23 ja eliidi maanteekoondise osavõtt EMist 3 000
    Eesti Jalgratturite Liit koondise osalemine maanteesõidu MM-l 3 000
    Eesti Jalgratturite Liit Tartu juunioride velotuur 2 000
    Eesti Jäähokiliit MTÜ Eesti jäähoki U16 võistkonna suvine ettevalmistus ning osalemine Soome C-mesti sarjas 4 000
    Eesti Kabeliit euroopa meistrivõistlused 64r kabes 2 500
    Eesti Karate Föderatsioon Eesti karateliiga Corpore Cup Pärnu etapp 500
    Eesti Kergejõustikuliit eesti sprindi, tõkkejooksu ja hüppajate koondise õppe- ja treeningkogunemine Pärnus 1 000
    Eesti Käsipalliliit käsipallitreenerite koolitus 1 000
    Eesti Käsipalliliit rannakäsipalli võistlussari 1 500
    Eesti Käsipalliliit talendilaager 2005 sündinud noormängijatele 1 500
    Eesti Laskurliit rahvusvaheline kohtunikekoolituse läbiviimine 900
    Eesti Laskurliit Mati Margi mälestusvõistluste korraldamine 1 000
    Eesti Mootorrattaspordi Föderatsioon MTÜ juunioride koondise osalemine MM-il Kreekas Megalopolises 3 000
    Eesti Mootorrattaspordi Föderatsioon MTÜ rahvuskoondise ettevalmistuslaager välismaa treeneri juhendamisel 1 000
    Eesti Novuse Liit MTÜ rahvusvahelise koroona maailma karikaetapi korraldamine 500
    Eesti Orienteerumisliit õpetajate ja treenerite õppematerjali "Orienteerumine koolis" kordustrükk 500
    Eesti Orienteerumisliit Narva vabatahtlike orienteerumisürituste korraldajate koolitus ja näidispäevaku korraldamine 300
    Eesti Orienteerumisliit orienteerumise vabatahtlike noortejuhendajate, õpetajate ja treenerite ettevalmistusseminarid 600
    Eesti Orienteerumisliit rattamehhaaniku kaasamine rattaorienteerumise Euroopa MV-le Soomes 300
    Eesti Ratsaspordi Liit kutsu treener külla - külalistreener käib erinevates tallides üle Eesti 1 000
    Eesti Seeniorispordi ja Spordiveteranide Liit ESL 53.Spordimängud korraldaminee piirkondlikele organisatsioonidele Võrus 1 000
    Eesti Spordiajaloo Selts ESAS suvekooli läbiviimine ning muu hartiva ja spordiajalugu jäädvustava tegevuse korraldamine 500
    Eesti Spordiselts Kalev MTÜ VI Eestimaa võimlemispeo liikumise aktiivõppepäevade korraldamine Tallinnas ja Tartus 1 000
    Eesti Sulgpalliliit koondise osalemine sulgpalli Euroopa meistrivõistlustel 1 500
    Eesti Suusaliit kahevõistluse ja suusahüppe treenerite erialane praktiline koolitus välislektoritega 1 500
    Eesti Suusaliit kõiki talispordialasid ühendav traditsiooniline suvine noorte ühislaager   2 000
    Eesti Suusaliit mäesuusatamise noorte-ja juunioride koondise suvine välislaager Leedus Snow Arena jäähallis 1 000
    Eesti Suusaliit naiskahevõistlejate suvine välislaager Saksamaal 1 000
    Eesti Suusaliit noorte kahevõistlejate ja suusahüppajate suvine välislaager Sloveenias ja Saksamaal 1 000
    Eesti Suusaliit rahvusvahelise rullsuusatamise FIS võistluse korraldamine 1 000
    Eesti Suusaliit kahevõistlejate ning suusahüppajate suvine noortesari 1 000
    Eesti Suusaliit rahvusvaheline noorte suusahüppajate võistlus "Nõmme Kevad" 500
    Eesti Ujumisliit treenerite sügisseminari korraldamine 1 000
    Eesti Veemoto Liit veemootorispordi koondise osavõtmine euroopa- ja maailmameistrivõistlustest 5 000
    Eesti Veemoto Liit Tallinn Open 2020 korraldamine 1 500
    Eesti Vehklemisliit rahvusvaheline koolitus vehklemistreeneritele ja -kohtunikele 500
    Eesti Võrkpalli Liit suvevolle korraldamine 3 000
    Elamussport MTÜ ekstreemspordivõistlusseeria Simple Sessioni suure 20. aasta juubeliteemalise raamatu väljaandmine 1 500
    Elva Spordiliit virtuaalne Elva südaööjooks 500
    Elva Spordiliit Elva Elamusjooks 300
    Elva Spordiliit Elva rannavõrkpalli suvi 500
    Estonian Tour Players Club rahvusvaheline Golfi võistlus Sven Kaljuveeri Karikale 2 500
    Hea Lugu OÜ juubeliraamatu "Eesti korvpall 100" väljaandmine 3 000
    Jõusport MTÜ rammumeeste ja jõumängude sarja korraldamine Tartu, Põlva, Jõgeva ja Raplamaal 1 000
    Kalevi Jalgrattakool MTÜ 28 rahvusvahelise Berliini lastetuuri osavõtukulud 500
    Kalevi Jalgrattakool MTÜ Asseni noortetuuri osavõtukulud 500
    Kalevi Jalgrattakool MTÜ Husqvarna 2020 mägirattasarja etapi korraldamine 1 000
    Kalevi Jalgrattakool MTÜ Kalevi meistrivõistlused trekisõidus korraldamine 500
    Kalevi Jalgrattakool MTÜ Kalevi noortetuur M/N-12 ja M/N-14 vanuseklassi jalgratturite 4 etapiline võistlus 800
    Kehakultuur OÜ VIII Rapla Selveri suurjooksu korraldamine 500
    K-Klubi MTÜ 23.Fred Kudu mälestusvõistluste lastevõistluse korraldamine 800
    Konnonkonn MTÜ 27. Väikese väina avavee ujumise korraldamine 500
    Motospordiklubi NORD MTÜ Kalvin Thomas Royster, Sten Ivanov ja Paul Richard Lauri -treening ja ettevalmistus võistlusteks 1 500
    Mustvee Spordihoone XLVII Peipsi suvemängud 800
    Ott Kiivikase Koolitused OÜ raamatu "Targalt treenimise- ja toitumise käsiraamat" väljaandmine 1 000
    Paide-Türi Rahvajooks MTÜ 39. Viking Window Paide-Türi rahvajooksu ettevalmistus ja korraldamine 2 500
    Rakvere Maraton MTÜ 10. Eesti Ööjooks - esmakordselt Tallinnas, Ülemiste Citys 3 000
    Rakvere Rattaklubi Siplased BOSCH Eesti maastikurattasarja etapi - 18. Rakvere rattamaratoni korraldamine
    1 000
    Rein Taaramäe Rattaklubi 46. rahvusvahelisele Tartu noortetuurile elektroonilise ajavõtu ja fotofiniši teenuse tellimine 600
    Saaremaa Ralli MTÜ rahvusvaheline 53. Saaremaa Ralli korraldamine 5 000
    SK Jõud Junior MTÜ osalemine Euroopa tõstmise MV-il U20 Soomes ja sellele eelnev treeninglaager 600
    SK Jõud Junior MTÜ VIII Vladimir Baškirovi rahvusvahelised mälestusvõistlused tõstmises korraldamine 500
    Sparta Spordiselts MTÜ staadionijooksusarja etapi korraldus. Keskmaajooksu propageerimine 500
    Spordiajaloo Klubi Alfred Roman Steinbergi (Kivimäe) mälestuspäeva läbiviimine ja hauakivi pidulik avamine 200
    Spordiklubi AIRPARK Balti Mere Riikide karikavõistluste II etapp BMX krossis "King of Tallinn"   1 500
    Spordiklubi Haanja Rattamaratonid MTÜ Bosch Eesti maastikurattasarja IV etapp - 22. Rõuge rattamaraton 1 000
    Spordiklubi Rakke 20. Rakke rattamaratoni korraldamine 1 000
    Spordiklubi Raudmees Paikuse krossduatloni korraldamine 300
    Spordiklubi Raudmees Pärnu Vallikääru ujumisduatloni korraldamine 300
    Spordiklubi Raudmees Jõulumäe Raudmees krosstriatloni võistluse korraldamine 300
    Spordiklubi Sinimäe raamatu "Riho-Brunost Kellyni. Ühe kooli lugu." koostamine, kujundamine, trükkimine, levitamine 2 000
    Spordiürituste Korraldamise Klubi MTÜ rahvusvahelise võistluse Pärnu rannastaadioni kergejõustikuõhtu korraldamine 1 500
    Spordiürituste Korraldamise Klubi MTÜ kergejõustiku võistlussarja "Hea lootuse mängud" korraldamine 1 500
    Sportlik Eesti MTÜ Türi triatloni korraldamine 1 000
    Sportlik Eesti MTÜ Gran Fondo Tallinn- Tartu 1 000
    Stamina Spordiklubi MTÜ 13. Kõva Mehe Jooksu korraldamine 1 500
    Suusahullud MTÜ 6. Otepää jooksutuuri korraldamine 500
    Sõmerpalu Motoklubi MTÜ vaatefilm Sõmerpalu magnet 3 000
    Tabasalu Palliklubi MTÜ Cris Moore Basketball Skills Clinic 2020 korraldamine 1 000
    Tallinna Maleklubi WFM Margareth Olde osalemine WIM normiga turniiridel Leedus ja Lätis, sh ettevalmistus võistlusteks 300
    Tallinna Maleklubi rahvusvaheliste tiitlinormidega (IM, WGM ja WIM) Paul Kerese mälestusturniirid U21 vanuses noortele 900
    Tallinna Ülikool raamatu „Toitumine ning sport, treening ja tervis“ tõlkimine ja kirjastamine 1 500
    Tallinnmeeting MTÜ 15. heategevusliku teatejooksu korraldamine Eesti 21 erinevas paigas 5 000
    Tamula Vanake MTÜ XXII Rahvavõrkpalliturniiri "Tamula Vanake" korraldamine 1 500
    Tartu Spordiselts Kalev MTÜ rahvusvaheline I. Kullami ja E. Naaritsa mälestusturniir korvpallis 600
    Tartu Spordiselts Kalev MTÜ G. Uusi mälestusturniir males 300
    Tartu Spordiselts Kalev MTÜ Evelin Lestali memoriaal lauatennises 500
    Tartu Suusaklubi rullsuusasarja EVIKO suusarull korraldamine 1 000
    Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 20. Elva rattamaratoni korraldamine 600
    Vehklemisklubi En Garde Haapsalu vehklemise 70 juubel 500
    Vehklemisklubi En Garde rahvusvahelise vehklemisturniiri Valge Daam korraldamine 1 500
    Vehklemisklubi Tallinna Mõõk klubi noorvehklejate osalemine rahvusvahelistes treeninglaagrites Soomes ja Ungaris 800
    Viljandi Lauatenniseklubi Sakala 37.Sakala lauatennise karikasarja 6-etapilise seeriavõistluse korraldamine 600
    Viljandimaa Spordiliit 65.Viljandi linnajooksu korraldamine 2 500
    Viru-Nigula LTK MTÜ Kadrina Open lauatennises korraldamine 300
    Võru Kannel SA Lõuna-Eesti III võimlemispidu "Muretute mustrite vallatud värvid"
    1 000
    Võru Võrkpalliklubi MTÜ 62.J.Gutmanni nimeline rahvusvaheline Võru võrkpalliturniir 1 000
    Võrumaa Spordiliit 4. Ummamuudu liina üüjuusk ja selle korraldamine 1 000

    Kirjandus

    Eralduse saaja Kasutamise eesmärk Eraldatud summa
    Aareleid, Kai Loometöötoetus näidendi tõlkimiseks 700
    Afanasjev, Vahur Vahur Afanasjevi romaani "Õitsengu äärel" loometöötoetus 4 000
    Allik, Heli Jonathan Littelli romaani "Eumeniidid" tõlkimine 4 500
    Benno, Agur A.Stenbock-Fermori Landeswehri sõja teemalise jutustuse Vabatahtlik Stenbock tõlke viimistlemine
    750
    Benno, Agur Herbert von Blanckenhageni mälestusteraamatu "Maailma ajaloo äärel." tõlkimine 1 200
    Berg, Maimu Tagaranna kirjanduspäeva korraldamine 250
    Berg, Oliver Romaani "Migratsioon" loometöötoetus 2 500
    Bristol, Piret Romaani "Päikesepoolses toas" loometöötoetus 2 000
    Ernits, Heiki Ilmar Tomuski ja Heiki Ernitsa raamatu "Footoni seiklused" kunstniku loometöötoetus 1 000
    Haljak, Kristjan Luulekogu "Elektra domina" lõpetamine. 1 000
    Hinrikus, Kadri Kadri Hinrikuse ja Elina Sildre raamatu "Taks ja Dogi" autori loometöötoetus 1 500
    Joonas, Larissa Loometöötoetus 1 000
    Jääger, Merle Luulekogu "Eeter lõppes" trükikulud 1 128
    Kangro, Maarja Loometöötoetus lasteraamatu "Susad ja teisi jutte" lõpetamiseks 1 000
    Kangro, Maarja Lasteraamatu "Susad ja teisi jutte" trükikulud 3 000
    Kasemaa, Andrus Luulekogu "Metsakuru" koostamine 1 500
    Kaus, Jan J.G. Ballardi raamatu "The Atrocity Exhibition" tõlkimine eesti keelde 900
    Keränen, Mika Arto Juhani "Vanemuise" ehk Supilinnas tegutseva salaselts Rampsu 11. lastekrimka kirjutamine 1 500
    Klein, Mari loometöötoetus Rein Veidemanni kirjanduskriitiliste tekstide kogumiku koostamiseks 2 500
    Kotjuh, Igor Loometöötoetus käsikirjade viimistlemiseks 2 000
    Kull, Aivar loometöötoetus 2 000
    Kull, Aivar "August Gailit. Lahtiste allikate poole" loometöötoetus 3 000
    Käsper, Kalle Kogumiku "Pihtimus harimatusest" loometöötoetus 1 500
    Laiapea, Vahur Fragmentaariumi "See habras elu" toimetamine, fotode valimine, lõplik vormistamine. 800
    Lattik, Margus artiklikogu "Valgust täis maja" koostamine ja kirjutamine 1 025
    Lattik, Margus artiklikogu "Valgust täis maja" kirjastamine 810
    Lindepuu, Hendrik Olga Tokarczuki romaani "Rändajad" (Bieguni) tõlkimine. 2 800
    Lokk, Lembe Lembe Lokki tekstikogu "mujal nüüd" lôplik viimistlemine 750
    Luiga, Made Mudlumi raamatu "Mitte ainult minu tädi Ellen" väljaandmine 2 500
    Luiga, Made Loometöötoetus Mudlumi raamatu "Mitte ainult minu tädi Ellen" lõpetamiseks ja viimistlemiseks 3 000
    Luuk, Erkki Luulekogu koostamine 1 500
    Mutt, Mihkel Uue teose trükiks ettevalmistamine ja väljaandmine 2 000
    Nemvalts, Urmas Ilmar Tomuski uue lasteraamatusarja "Matemaatiline sõber" 1. osa "Ajukiip" kunstniku loometöötoetus 1 000
    Oreškin, Raul raamatu "Minu Peipsiveer. Unes ja ilmsi." kirjutamine 600
    Paesalu, Maarja Alejo Carpentieri romaani "Valgustuse sajand" tõlkimine 4 500
    Palu, Leonora luuletajate osalemine kirjandusliku kabaree etendusel Pärnu WALK festivali raames 600
    Pihelgas, Carolina Valikkogu "Tuul polnud enam kellegi vastu" loometöötoetus 1 500
    Pikkov, Anne Anti Saare raamatu "Anni asjad" illustreerimine 1 500
    Pilv, Aare Larissa Joonase luulekogumiku tõlkimine 1 000
    Plats, Marja-Liisa raamatu "Kiisuke ja veeuputus" illustreerimine 2 000
    Plats, Marja-Liisa Mike Keräneni raamatu "Vanemuise väits" illustreerimine 1 200
    Prohhorova, Veera Edgar Valteri raamatu "Pintselsabad" tõlkimine vene keelde 480
    Prohhorova, Veera Markus Saksatamme lastejuttude kogumiku "Pannkoogid! Nalja ja naeruga" tõlkimine vene keelde 300
    Põldver, Piret luulekogu "Isetekkelise süsteemi hammasrattad" kirjutamine 1 000
    Rangøy, Øyvind Øyvind Rangøy jutukogu «Sa oled ikka veel see poiss» loometöötoetus 1 000
    Razina, Katerina lasteluulekogu kirjutamine 1 000
    Raudam, Toomas Toomas Raudam "Olen viie aastane" loometöö toetus 1 000
    Raudsepp, Kaia noorteromaani „Nähtamatu tüdruk“ autori loometöötoetus 1 000
    Riismaa, Kaur Riismaa romaani "Jaanalind, kägu, kajakas" loometöötoetus 4 000
    Saluri, Piret Paavo Haavikko Viisi sarjaa... tõlkimiseks eesti keelde 145
    Sauter, Peeter Lawrence Ferlinghetti "A Coney Island of the Mind" tõlkimine 1 600
    Sildre, Elina Kadri Hinrikuse ja Elina Sildre raamatu "Taks ja Dogi" kunstniku loometöötoetus 1 500
    Sommer, Lauri Jutukogu "Lõputu soovid" kirjutamine 1 700
    Sootak, Berit Loometöötoetus noorteromaani "Lehelindude vaen" autorile 1 000
    Sulbi, Raul artiklikogumiku "Terra fantastica kartograafid" loometöötoetus 1 000
    Taavet, Ave Jutukogu "Valerahategija" loometöötoetus 1 500
    Talberga, Ilze Rvīns Varde raamatu "Mis siin toimub" eesti keelde tõlkimine 600
    Talvet, Jüri Luulekogu "Tsampika ja teisi luuletusi" loometöö toetus 1 500
    Tammjärv, Veiko Graafilise romaani "Hukkunud Alpinisti Hotell" kirjastamine 1 500
    Teder, Tarmo loometöötoetus romaani III jao käsikirjale "Kuuskümmend aastat hiljem" 2 500
    Tomusk, Ilmar Ilmar Tomuski ja Heiki Ernitsa raamatu "Footoni seiklused" autori loometöötoetus 1 000
    Tomusk, Ilmar Ilmar Tomuski uue lasteraamatusarja "Matemaatiline sõber" 1. osa "Ajukiip" autori loometöötoetus 1 000
    Toth, Szilard Tibor Eesti kirjakeele rajaja Heinrich Stahli mälestustahvli avamine Narvas 561
    Triisberg, Andrus Raamatu "Kordus" käsikirja lõpetamine ja toimetamine 1 500
    Vallik, Aidi Loometoetus laste jõulujutukogu "Kade päkapikk ja väike jõuluingel" käsikirja väljatöötamiseks 1 000
    Vallikivi, Arvo loometöötaotlus kaksikromaanile: Nopped taevaselt teelt ja Nopped vaevaselt teelt 2 000
    Varik, Aet Kazuo Ishiguro romaani „Lohutamatud“ tõlkimine 6 500
    Viiding, Elo Paavo Haavikko luulekogude- ja tsüklite tôlkimine ning raamatu eessôna kirjutamine 930
    Õim, Merike luulekogu/tangade kogu “Üle sõnalatvade” loometöötoetus 500
    Dialoog AS Ljudmila Loginova Kazarjan luuleraamatu väljaandmine 1 400
    Dolce Press OÜ väikelasteajakirja "MESIMUMM" honorarifond 1 500
    Draakon & Kuu OÜ Roald Dahli raamatu "Omapäi" kirjastamine 1 900
    Draakon & Kuu OÜ Dr. Seussi lasteraamatu "Kaabuga Kass" kirjastamine 1 250
    Eesti Instituut Eesti messiosakond ja Eesti-teemaline programm Turu rahvusvahelisel raamatumessil 02.-04.10.2020 1 400
    Eesti Instituut Ajakirja Estonian Literary Magazine 2020. aasta sügisnumbri väljaandmine 4 300
    Eesti Kirjanduse Selts Festivali "Hullunud Tartu 11. Vaikus" korraldamine 3 500
    Eesti Kirjanike Liit Eesti Kirjanike Liidu Tartu osakonna korraldatavate kirjandussündmuste (2020. aasta 3. kvartalis) esinemistasud 5 200
    Eesti Kirjanike Liit Edvin ja Lembe Hiedeli toimetajaauhind 2 500
    Eesti Kirjanike Liit Kirjanduslike kolmapäevade korraldamine sügishooajal 2020 10 000
    Eesti Kirjanike Liit Käsmu loomemaja kasutamise võimaldamine kirjanikele perioodil september 2020 – mai 2021 9 600
    Eesti Kirjanike Liit Eesti Kirjanike Liidu tõlkijate sektsiooni 7. suvekool 2 400
    Eesti Kirjastuste Liit Eesti kultuuriprogramm Helsingi raamatumessil 2020 4 336
    Eesti Kontsert SA lavastatud muusikalise noorteloo "Viimane ingel" autori Indrek Hargla honoreerimine 700
    Eesti Lastekirjanduse Keskus Loovuslaager VASS ehk Väikeste Autorite Salaselts Pivarootsis 800
    Eesti Raamat OÜ Mario Vargas Llosa teose Paha tüdruk väljaandmistoetus 2 700
    Eesti Raamat OÜ Ene Sepa teose „Lumelinnu surm“ väljaandmistoetus 1 700
    Eesti Raamat OÜ Kjell Westö romaani Tritonus väljaandmistoetus 2 000
    Eesti Raamat OÜ Auður Ava Ólafsdóttiri romaani "Arm" väljaandmistoetus 1 500
    Eesti Raamat OÜ Tom Malmquisti romaani "Kõik see õhk meie ümber" väljaandmistoetus 1 700
    Eesti Ulmeühing MTÜ Ulmekirjanduse festivali Estcon 2020 korraldamine ja ulmekirjanduse aastaauhindade väljaandmine 1 500
    Eesti Ulmeühing MTÜ Eesti ulmet käsitleva esindusliku artiklite kogumiku kirjastamine 900
    Eesti Ulmeühing MTÜ Artiklite kogumiku "Fändomi sünd. Artikleid ulmekirjandusest" autorite loometöötoetus 3 000
    Eesti Võrdleva Kirjandusteaduse Assotsiatsioon MTÜ ICLA-le (International Comparative Literature Association) 2020.a. liikmemaksu tasumine 360
    Eesti Üliõpilaste Seltsi Sihtasutus Jaan Krossi Siberi vangilaagrite ja asumisaegse (1946-1954) kirjavahetuse trükiks ettevalmistamine 6 000
    Emakeele Sihtasutus T. Teder "Kuuskümmend aastat hiljem " III osa kirjastamine 3 000
    Emakeele Sihtasutus Kalle Käsperi kogumiku "Pihtimusi harimatusest" kirjastamine 2 100
    Emakeele Sihtasutus A. Oja kogumiku "Eesti kirjandusmaastikul" kirjastamine 2 500
    Emakeele Sihtasutus J Jõerüüt kogumiku "Võim ja tõde" kirjastamine 2 500
    Emakeele Sihtasutus A. Kasemaa luulekogu "Metsakuru" kirjastamine 1 400
    Emakeele Sihtasutus O. Berg romaani "Migratsioon" kirjastamine 3 000
    Emakeele Sihtasutus A. Kivirähk jutustuse "Puulased ja tohtlased" kirjastamine 800
    Emakeele Sihtasutus V. Laiapea fragmentaarium "See habras elu" kirjastamine 1 500
    Emakeele Sihtasutus Kalju Lepiku kirjatööde kogu avaldamine 3 500
    Estnorlink OÜ Trükitoetus Øyvind Rangøy jutukogu "Sa oled ikka veel see poiss" väljaandmiseks 960
    Hea Lugu OÜ Marius Marcinkeviciuse lasteraamatu "Võlujärv" kirjastamine 1 471
    Hea Lugu OÜ Heidi Raba lasteraamatu "Timmo ja lohe" avaldamine 2 557
    Hea Lugu OÜ Lehte Hainsalu lasteraamatu "Iirismaa" väljaandmine. 1 500
    Hendrik Lindepuu FIE Olga Tokarczuki romaani "Rändajad" (Bieguni) osaline litsentsitasu 400
    Johannes Aaviku Selts Joh. Aaviku 140. sünniaastapäevaks rahvusvahelise konverentsi „Keeleuuendus tänapäeval" korraldamine 1 200
    Kaksikhammas OÜ Carolina Pihelgase valikkogu "Tuul polnud enam kellegi vastu" kirjastamine 2 500
    Kaksikhammas OÜ Hasso Krulli "Kiisuke ja veeuputus" väljaandmistoetus 2 074
    Kirikiri OÜ Autorikogumiku "Võõras jumal" avaldamine 2 848
    Kirjastus Canopus OÜ Ira Lemberi romaani TÜTARLAPS MAALILT kirjastamine 1 000
    Kirjastus Fantaasia OÜ Manfred Kalmsteni jutukogu "Lumemarjaveri" väljaandmine 2 000
    Kirjastus Fantaasia OÜ Heinrich Weinbergi romaani "Meeleheite valem" väljaandmine 2 895
    Kirjastus Fantaasia OÜ Arkadi ja Boriss Strugatski romaani "Muinasjutt Troikast" väljaandmine 2 000
    Kirjastus Fantaasia OÜ Raul Sulbi artiklikogumiku "Terra fantastica kartograafid" väljaandmine 2 165
    Kirjastus GALLUS OÜ Mati Sirkeli tõlgitud Gert Ledigi romaani "Kättemaks" avaldamine 1 500
    Kirjastus Ilmamaa OÜ Toomas Raudam "Olen viie aastane" välja andmine 1 130
    Kirjastus Ilmamaa OÜ Henrik Visnapuu noorusluule valikkogu kirjastamine 2 425
    Kirjastus Ilmamaa OÜ Jüri Talveti luulekogu "Tsampika" välja andmine 1 420
    Kirjastus Ilmamaa OÜ Piret Bristoli "Päikesepoolses toas" kirjastamine 1 185
    Kirjastus Ilmamaa OÜ Aivar Kulli "August Gailit. Lahtiste allikate poole" toimetamine
    1 500
    Kirjastus Karrup OÜ Valija Zincki raamatu „Draakoni valgus“ tõlkimine saksa keelest eesti keelde ja selle väljaandmine 2 200
    Kirjastus Keropää OÜ  salaselts Rampsu 11. seiklusraamatu väljaandmine 1 460
    Kirjastus Pegasus OÜ Philip Pullmani "Põrmu raamatu" sarja 2. osa väljaandmine 2 500
    Kolm Elu OÜ Anti Saare lasteraamatu "Anni asjad" kirjastamine 2 280
    Koolibri AS Hugo Vaheri "Inspektor Telinski, kummisuti ja kõik ülejäänud" kirjastamistoetus 1 800
    Koolibri AS Kristi Kangilaski autoriraamatu "Kõige õigem" kirjastamistoetus 1 700
    KPD Kirjastus OÜ E.Valteri teose "Pintselsabad" väljaane vene keeles 3 500
    Kultuurileht SA Almanahhi "Tõlkija Hääl VIII" kirjastamine 2 800
    Kultuurileht SA Ave Taavet "Valerahategija" kirjastamine 1 700
    Kultuurileht SA Värske Rõhu kirjanduskriitika seminari korraldamine ja kriitikakonkurss 1 200
    Liivi Muuseum Kirjandusfestival Eesti Kirjanik 2020 2 000
    Lugu-Loo MTÜ Lasteraamatu "Kade päkapikk ja väike jõuluingel" väljaandmine 2 750
    Otto Wilhelm OÜ Õpilastele suunatud tõlkeraamatu "100 filosoofi" väljaandmine eesti keeles 2 040
    Päike ja Pilv OÜ Kristi Kangilaski autoriraamatu „Suur rüütel” kirjastamine 2 600
    Rahvusvahelise Noorsookirjanduse Nõukogu Eesti Osakond MTÜ Tõlkeauhind Paabeli Torn 2020 2 200
    Raudhammas OÜ Noorteromaani "Lehelindude vaen" väljaandmine 1 334
    Tallinna Keskraamatukogu Tallinna Keskraamatukogu suviste luulepiknike „Luule lainel“ esinejate tasud 780
    Tallinna Kirjanduskeskus Lühijuttude konkurssi "Vilde jalutuskäik" žüriiliikmete honorar 600
    Tallinna Kirjanduskeskus IV Kirjandustänava festival, korraldus ja kirjanike esinemistasud 5 945
    Tallinna Ülikool Sadeq Hedayati lühijuttude kogumiku väljaandmine 1 000
    Tartu Ülikool Ajakirja Interlitteraria väljaandmine (nr 25/1-2, 2020) 1 735
    Tartu Ülikool M. Maeterlincki näidendite kogumiku väljaandmine 3 600
    Tartu Ülikool "Balti kirjakultuuri ajaloo" I köite väljaandmine 3 788
    Tartu Ülikool J. W. von Goethe luuletuste eestinduste kogumiku väljaandmine 3 700
    Toledo kirjastus OÜ Fernando Aramburu romaani "Isamaa" väljaandmine 4 100
    Tuum OÜ Larissa Joonase eestikeelse luulekogumiku kirjastamine 672
    Tuum OÜ Natalja Nekramatnaja luulekogu "Sinine pojeng" kirjastamine ja autoritasu 1 672
    Tänapäev AS Aleksei Salnikovi romaani "Osakond" trüki- ja tõlketoetus 2 500
    Tänapäev AS Olga Pogodina-Kuzmina romaani "Uraan" trüki- ja tõlkekulu toetus 3 000
    Tänapäev AS Hugo Vaheri lasteraamatu "Vana laagri saladus" trükikulude ja illustreerimise toetus 2 250
    Tänapäev AS Joseph Helleri raamatu "Nõks-22" trüki- ja tõlkekulude toetus 5 000
    Tänapäev AS Sayaka Murata romaani "Naine toidupoest" trükikulude toetus 1 000
    Underi ja Tuglase Kirjanduskeskus Seminari "Laps kirjanduses 8. Mäng ja kirjandus" esinemistasud 1 600
    Varrak AS Margaret Atwoodi romaani „Testamendid“ väljaandmine 4 000
    Varrak AS Elena Ferrante romaani „Lugu sellest, kes läheb, ja sellest, kes jääb“ väljaandmine 3 300
    Varrak AS Andrzej Sapkowski romaani „Põlguse aeg“ väljaandmine 2 620
    Varrak AS Haruki Murakami romaani „Tantsi. Tantsi? Tantsi?“ väljaandmine 3 120
    Varrak AS Sofi Oksaneni romaani „Koertepark“ väljaandmine (trükikulud) 1 800
    Varrak AS Samanta Schweblini romaani „Kentukid“ väljaandmine 3 000
    Varrak AS Virginie Despentes'i romaani "Vernon Subutex II" väljaandmine (trükikulud) 1 800
    Vemsa OÜ Vahur Afanasjevi romaani "Õitsengu äärel" väljaandmine 3 500
    Vihmakass ja Kakerdaja OÜ Kaur Riismaa romaani "Jaanalind, kägu, kajakas" väljaandmine 5 000
    Võru Instituut Välja anda Bernard Kangro seniilmumata luuletuste kogu "Põues on palanguid, põskedel õhtuse paitus". 805
    Väike-Tarvastu OÜ Rvīns Varde raamatu "Mis siin toimub" väljaandmine eesti keeles 1 000

    Kujutav ja rakenduskunst

    Eralduse saaja Kasutamise eesmärk Eraldatud summa
    Ader, Maria Projekti "Lab" ettevalmistus 1 000
    Alalooga, Erik Heliperformance´i ettevalmistamine. 400
    Allmägi, Art Ettevalmistumine Hobusepea galerii isiknäituseks 2 000
    Beljaev, Kätrin Isiknäituse "Kairos" korraldamine Hop galeriis   500
    Benno, Britta Isikunäituse "Ruinenlust Lasnamäel" kunstiteoste teostuskulud. Hobusepea galerii 11/2020 3 000
    Cemin, Laura Videoinstallatsiooni loomine Tallinna Kunstihoone ja Museum für Neue Kunst ühinäituse jaoks. 750
    Eelma, Sirja-Liisa Sirja-Liisa Eelma ja Tõnis Jürgensi näitus Hop galeriis 1 000
    Elken, Jaan Töödekomplekti maalimine osalemaks kunstifestivalil Hunterkunst Hollandis 1 000
    Enni, Katrin Isikunäitus Draakoni galeriis 700
    Haagensen, Ulvi Isiknäitus Welcome to our cobble-dy place, Hobusepea galerii 300
    Haagensen, Ulvi Isiknäitus: Kus on joon? Millal piisab?, Tartu Kunstimajas 500
    Hammer, Kärt Isikunäitus "abstraktsioonid/abstractions" 300
    Harkes, Hannah Kathryn Tööde trükkimine ja raamimine näituse "Performatiivne Pärnumaa" jaoks. 300
    Heinsalu, Juss Loomemaja stipendium – ArtsIceland 1 000
    Hiob, Lilian Carl-Robert Kagge isikunäitus Vitriingaleriis, kuraator Lilian Hiob 400
    Hirtentreu, Madlen Teose valmistamiskulud näitusele 'Ida otsas' Kopli Rahvamajas 500
    Jõgis, Andra Osalemine näitusel "Värv-punane" ARS projektiruumis. Materjalide ost uute tööde loomiseks. 250
    Jänes, Eeva-Aet Isiknäituse ettevalmistamine Pärnu Kunstnike Majja 300
    Kaasik, Ivar Isiknäitus Draakoni galeriis 300
    Kapajeva, Maria Isikunäitus Kunstihoone galeriis Tallinnas 3 500
    Kari, René Juubelinäituse (70) korraldamine Vabaduse galeriis 700
    Karro, Piret Isiknäitus koos Laura Põlluga Vaal galeriis 500
    Keller, Raul Copper Leg residentuuri kulumaterjalid, mustvalge fotomaterjal ja keemia fotolaboris 300
    Kiipli, Mari-Leen Isikunäitus Haapsalu Linnagaleriis 1 500
    Kiipli, Mari-Leen Loomemaja stipendium 1 000
    Kongi, Kristi Kristi Kongi installatsioonid näitusele "Let me dream once more" Narva Muuseumi Kunstigaleriis 1 000
    Koplimets, Karel Isikunäituse teostamine Tartu Kunstimajas 5 000
    Kriisa, Sirje Rahvusvahelise köitenäitus-konkursi Scripta manent VI žürii ja konverentsi korraldamine 500
    Kuutma, Leena Loominguline toetus ja tööde teostamine näitustele. 500
    Känd, Maria Helen ARS-i projektiruumis toimuva grupinäituse "Endast väljas" toetus 800
    Kütas, Kaarel Näituse "Performatiivne Pärnumaa" tööde teostamine ja ülespanek Pärnu Linnagaleriis. 800
    Labotkin, Eva Näitus Positiivi galeriis 400
    Leesi, Krista Osalemine rahvusvahelistel konkurss näitustel 400
    Liivrand, Anna Mari Uute teoste loomine VII Artishoki Bienaalile pealkirjaga "Koopia". 1 300
    Ljutjuk, Mara Maria Loometöö seoses isiknäitustega Kastellaanimaja galeriis ja Pärnu Linnagaleriis 500
    Lobjakas, Kai Loomemaja stipendium Mazzano Romano Väinö Tanneri fondi loomemajas 1 000
    Lobjakas, Kai Osalemine uues Proloogkooli alternatiivhariduse programmis mentorina 700
    Maasik, Arne Arne Maasiku isiknäituse korraldamine ja tootmine Tartu Kunstimajas
    2 000
    Maripuu, Mihkel Näitus Tartu Kunstimaja Monumentaalgaleriis 2 000
    Meremaa-Piho, Merlin Isikunäituse ettevalmistus ja teostamine Hop galeriis 300
    Mudist, Johanna Isikunäitus Tartu Kunstihoone väikeses saalis 300
    Mudist, Katariin Katariin Mudisti ja Maria Elise Remme duonäitus "Uskmatuse festival" 500
    Muravskaja-Loginova, Tatjana Uute teoste valmistamine näitusele "Vastuvoolu jutustades" Tallinna Kunstihoone galeriis 2 000
    Mäemets, Maarja Tööde valmistamine Klaasikunstnike Ühenduse aastanäitusele ¨Värv – punane¨ 2020 400
    Mäetamm, Marko Isiknäitus galeriis Meno Parkas Kaunases 2 000
    Nemvalts, Erle Ehtekunsti näitus Tallinnas A galeriis 375
    Nukke, Mall Isiknäitus "90-ndate IIDOLID" 500
    Ojaver, Jüri Näitustest osavõtt 500
    Ojaver, Terje Isiknäitus Haapsalu Linnagaleriis 1 000
    Ole, Kaido Toetus näituse keskse installatsiooni teostamiseks KU galeriis novembris 2020 2 000
    Orgusaar, Kairi Teose " Hingamine" loomiseks 500
    Paaver-Potašenko, Mari-Liis Raamatu ikoonimaalija P. Sofronovist käsikirja toimetamine (osa teksti) ja tõlkimine (osa teksti) 360
    Paris, Mall Loominguline toetus. Näituse ettevalmistamine. 500
    Parv, Johanna-Maria nahkaksessuaaride näidiste valmistamine 600
    Plink, Villu Villu Plingi isiknäituse "Lühilood / Short stories" teostamine HOP galeriis 500
    Puusepp, Laura LAURi näitus "Lauri on poisinimi", Tartu Kunstimaja Monumentaalgaleriis. 600
    Põld, Laura Laura Põllu ja Piret Karro näitus Vaal galeriis 3 000
    Rodgers, Paul Leonard Solo exhibition of sculpture and photographs at Türi Kultuurikeskus Gallery 1 000
    Ruudi, Ingrid osalemine Proloogkooli alternatiivhariduse programmis mentorina. 700
    Saadoja, Tõnis Uue maaliseeria loomine 1 000
    Saar, Anna-Maria isikunäituse tegemine Soomes Lappenrantas Taidekeskus Itä galeriis Riutta (v.a. galerii rent) 700
    Saarits, Sten Vent Space projektiruumis toimuva näituse ettevalmistamine 1 800
    Samoson, Hanna Hanna Samoson & Ivars Gravlejs "Kaks printsessi hobustel" projekti teostamise toetus 750
    Seppet, Ahti Osalemine "Diverse Universe Performance Festival" näitusel 2020; Ilmar Laabani näitusel Tartus, 2021 300
    Siib, Liina Näituse "Sarnasus kontakti kaudu.Graafika grammatika" korraldamine Tartu Kunstimajas ja EKA galeriis 3 500
    Soonsein, Regina-Mareta Isikunäituse tööde ja linoollõike töötoa teostamine 500
    Suurväli, Laivi Näitus Tartu Kunstimajas 1 300
    Tali, Andres Ettevalmistus isiknäituseks galeriis Vaal dets-jaan 2021 1 000
    Tali, Margaret Rahvusvahelise projekti "Vahendades ebamugavaid teadmisi" loometöötoetus 1 000
    Talve, Taavi Kunstnikufilmi produtseerimine isiknäituse jaoks 1 500
    Toom, Kadri Graafikaseeria "Väravad" teostamine 500
    Ulfsak, Johanna Edith Karlsoni, Kris Lemsalu ja Johanna Ulfsaki osalemine ühisnäitusel Galerie Meyer Kainer-is 3 000
    Valter, Ene Ehete valmistamiseks vajamineva materjali (hõbeda )soetamine. 300
    Viir, Sigrid Osalemine rahvusvahelisel kaasaegse kunsti festivalil Survival Kit 11 1 500
    Õllek, Kristina Isikunäituse teostamine ja installeerimine Draakoni galeriis 1 000
    Autoriehe OÜ A-galerii näituste kunstnikuvestluste ja intervjuude filmimine, äreltöötlus ja eksportimine 2020 1 000
    BAL bureau MTÜ Projekt "Suur Armastus / Kaunis Lagunemine" 1 000
    Eesti Klaasikunstnike Ühendus MTÜ Eesti Klaasikunstnike Ühenduse aastanäituse ¨Värv – punane¨ korraldamine ja kureerimine 2 000
    Eesti Koomiksiselts Video- ja trükimaterjalide tootmine Brüsseli koomiksifestivalil osalemiseks 550
    Eesti Kujurite Ühendus Rahvusvahelise skulptuurifestivali “Unenägu - Vertikaalsed piirid” korraldamine 2 000
    Eesti Kunstiakadeemia Bruno Latouri raamatu "Kuhu maanduda? Uue kliimarežiimi poliitika" tõlkimine eesti keelde 1 000
    Eesti Kunstimuuseum SA Kunstiteoste omandamine Eesti Kunstimuuseumi kollektsiooni 14 500
    Eesti Kunstimuuseum SA Kaljo Põllu näitusega kaasneva raamatu kirjastamiskulude osaline katmine 1 800
    Eesti Kunstnike Liit Kunstifestivali FUTU MUHU 2020 korraldamine 1 500
    Eesti Moe Festival MTÜ Estonian Fashion festivali noorte disainerite loomingu digitaliseerimine 1 500
    Eesti Rahvusraamatukogu Tallinna Illustratsioonitriennaali näituse korraldamine 3 000
    Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum Kollektsiooni omandamine vastavalt taotluses esitatud projektile ja eelarvele. 12 458
    Eesti Tekstiilikunstnike Liit Eesti Tekstiilikunstnike Liidu taimetrüki töötuba Heimtalis 600
    Evald Okase Muuseum MTÜ Evald Okase Muuseumi 2020 aasta programm 1 500
    Fotokunstnike Ühendus MTÜ Tallinna Fotokuu 2021 kaasaegse kunsti biennaali korraldamine 8 000
    IDA MTÜ IDA Raadio tegevused juuni 2020 - september 2020 500
    Kaasaegse Kunsti Eesti Keskus SA Paul Kuimeti näitus Wielsi kunstikeskuses Brüsselis 4 000
    Lugemik MTÜ Paul Kuimeti monograafia kirjastamine 5 000
    Merike Estna studio OÜ Uue installatsiooni teostamine näitusele “Let me dream once more” Narva Muuseumi Kunstigaleriis 1 000
    Ostra MTÜ Trükise "Töövihik" väljaandmine 3 500
    Põhjakohv OÜ Näituse "ida ots(as)"? / "east end(s)?" performance' ite programmi korraldamine 15.08.2020 252
    Raplamaa Kaasaegse Kunsti Keskus MTÜ Rahvusvahelise valgusobjektide näituse korraldamine ja kureerimine 3 000
    SADA PAPLIT MTÜ Valgka-Gorica residentuur 1 200
    Sakala Keskus Autsaiderkunsti jätkuprojekt 1 500
    Tartu Kunstimuuseum Tartu Kunstimuuseumi kollektsiooni täiendamine 17 800
    Tartu Kunstnike Liit MTÜ Näitus "Tagasi" Tartu Kunstimajas 3 000

    Näitekunst

    Eralduse saaja Kasutamise eesmärk Eraldatud summa
    Aadel, Andreas lavastuse tööpealkirjaga "Võistlus" lavastaja loometöötoetus 2 000
    Aasamäe, Kalle tantsulavastuse tööpealkirjaga "Fake news - Fake body?" kunstniku loometöö 1 500
    Adlas, Priidu EMTA üliõpilaste kohaspetsiifilise lavastuse "Perekonnakujundid / Family Figures" valguskunstniku loometöötoetus 1 300
    Adlas, Priidu loometöötoetus lavastuse "Niagara ületamine" valguskunstnikule 1 000
    Adlas, Priidu vabaõhulavastuse "Sõsara sõrmeluud" teostamine Patarei merekindluses: valguskunstniku loometöötoetus 1 300
    Astrov, Artjom lavastuse ""Elu" helikunstniku loometöötoetus 1 300
    Degtjarenko, Riina Karl Koppelmaa näidendi "Roheline nagu laulaks" kunstniku loometöötoetus 1 500
    Demjanov, Marek lastelavastuse „Mauno saladuslik kadumine“ lavastaja loometöötoetus 2 000
    Eelmaa, Aleksander loometöötoetus lavastuse "Niagara ületamine" liikumisjuhile 1 000
    Eelmaa, Liisi erialastipendium ELKLi näitustesarja "1:10" IV näituse "10°C/kliima ja jätkusuutlikkus" kunstnikule 550
    Eelmaa, Taavi lavastuse ""Elu" dramaturgi loometöötoetus 650
    Ehala, Teet juubelitoetus teatriseeniorile 320
    Ehrenbusch, Marge lastelavastuse „Mauno saladuslik kadumine“ liikumisjuhi ja tantsuseadete autori loometöötoetus 500
    Ehrenbusch, Marge maailmaklassika VAT Teatris: projekti PlayOn lavastuse "Romeo ja Julia" koreograafi loometöötoetus 1 300
    Epner, Eero lavastuse ""Elu" dramaturgi loometöötoetus 650
    Ermel, Hille Paide Teatri ja Musta Kasti koostöölavastuse "Carmen" kunstniku loometöötoetus 2 000
    Ermel, Hille maailmaklassika VAT Teatris: projekti PlayOn lavastuse "Romeo ja Julia" kunstniku loometöötoetus 2 000
    Evart, Reili lavastusprojekti "laulja Aino Tammest koos Teatri- ja Muusikamuuseumiga" kunstniku loometöötoetus 1 000
    Guljajeva, Larissa juubelitoetus teatriseeniorile 320
    Gussarov, Ilja lavastuse "In Between II: The name of us is Luborg" Eesti helilooja loometöö 1 300
    Hansen, Kadri osalemine online mentoringi programmis "The Circus Arts Hub" 500
    Hasselbach, Ellen-Alice erialastipendium ELKLi näitustesarja "1:10" IV näituse "10°C/kliima ja jätkusuutlikkus" kunstnikule 550
    Hütt, Henri tantsufestivali "Tanznacht Berlin 2020" külastamine 384
    Ilus, Mihkel lavastusprojekti K O O S kunstniku loometöötoetus 1 500
    Juhkam, Joanna vabaõhulavastuse "Sõsara sõrmeluud" teostamine Patarei merekindluses: kostüümikunstniku loometöötoetus 500
    Jõepera, Marion lavastusprojekti tööpealkirjaga "sada kaheksakümmend kaks : kaheksakümmend kaheksa" dramaturgi loometöötoetus 1 300
    Jõgi, Kerli erialastipendium kogumiku "Pilk endasse ja loomingusse" intervjueerijale-toimetajale 700
    Kaljujärv, Hendrik lavastusprojekti tööpealkirjaga "sada kaheksakümmend kaks : kaheksakümmend kaheksa" helikujunduse looja loometöötoetus 1 300
    Kaljujärv, Hendrik loometöötoetus lavastusprojekti tööpealkirjaga ”Static equilibrium" helikujunduse loojale 1 300
    Kaljujärv, Rasmus loometöötoetus kontsertlavastuse "Lindude äratamine" liikumisjuhile 400
    Kallas, Emil loometöötoetus lavastuse "Inimesed ja numbrid" valguskunstnikule 1 300
    Kalvet, Kaija Maarit loometöötoetus lavastuse "Sada sekundit südaööni" lavastajale 1 000
    Karvak, Helina osalemine Fighting Monkey praktika süvaõppe töötubades Euroopas 2 551
    Keevallik, Liina erialastipendium ELKLi näitustesarja "1:10" IV näituse "10°C/kliima ja jätkusuutlikkus" kunstnikule 550
    Keller, Vahur loometöötoetus lastelavastuse tööpealkirjaga "Kelder" lavastajale 2 000
    Keskküla, Helena loometöötoetus Kadri Sireli lavastuse “Materjalide kokkulepped" lavastuskunstnikule 1 000
    Kirk, Peader EMTA üliõpilaste kohaspetsiifilise lavastuse "Perekonnakujundid / Family Figures" lavastaja loometöötoetus 1 500
    Kirsimäe, Kristen loometöötoetus Elise Metsanurga lavastuse "Kindlus" valgus- ja videokujunduse loojale 1 300
    Kivi, Mikk-Mait lavastuse "Whitewash" videokujundaja loometöötoetus 1 300
    Kolle, Liis lavastusprojekti "laulja Aino Tammest koos Teatri- ja Muusikamuuseumiga" näitleja prooviperioodi tasu / loometöötoetused   1 300
    Kolle, Liis lavastusprojekti "laulja Aino Tammest koos Teatri- ja Muusikamuuseumiga" lavastaja loometöötoetus 2 000
    Kolle, Liis lavastusprojekti "laulja Aino Tammest koos Teatri- ja Muusikamuuseumiga" valguskunstniku loometöötoetus 800
    Kornel, Indrek osalemine David Zambrano põrandatehnika töötoas Tic Tac keskuses Belgias 1 850
    Kose, Elgi juubelitoetus teatriseeniorile 320
    Kubo, Meelis loometöötoetus lastelavastuse tööpealkirjaga "Kelder" illusioonide lavastajale 1 000
    Kulpsoo, Oliver lavastusprojekti tööpealkirjaga "sada kaheksakümmend kaks : kaheksakümmend kaheksa" valguskunstniku loometöötoetus 1 300
    Kurist, Ants tantsulavastuse tööpealkirjaga "Fake news - Fake body?" valguskunstniku loometöö 1 000
    Kurõljova, Anita õppimine Budapesti Kaasaegse Tantsu Akadeemias 2020\2021 3 000
    Kuusk, Kaarel loometöötoetus lavastuse "Sada sekundit südaööni" heliloojale 1 000
    Kõiv, Laura erialastipendium ELKLi näitustesarja "1:10" IV näituse "10°C/kliima ja jätkusuutlikkus" kunstnikule 550
    Künnapas, Amanda Hermiine Karl Koppelmaa näidendi "Roheline nagu laulaks" koreograafi loometöötoetus 1 000
    Laagriküll, Jaanus lastelavastuse „Mauno saladuslik kadumine“ lava- ja kostüümikunstniku loometöötoetus 1 500
    Landberg, Birgit loometöötoetus lavastuse "Inimesed ja numbrid" lavastajale 3 000
    Lange, Sandra loometöötoetus lastelavastuse tööpealkirjaga "Kelder" nuku- ja maskikunstnikule 1 000
    Lange, Sandra loometöötoetus kontsertlavastuse "Lindude äratamine" maskikunstnikule 1 300
    Lange, Sandra vabaõhulavastuse "Sõsara sõrmeluud" teostamine Patarei merekindluses: maskikunstniku loometöötoetus 500
    Lausvee, Moonika kaasaegse tsirkuse etenduse tööpealkirjaga "EYE" kostüümikunstniku loometöötoetus 1 500
    Lehtna, Barbara magistriõpingud Hollandis ArtEZ University of Arts Arnhemis 1 843
    Lindemann, Annika loometöötoetus Elise Metsanurga lavastuse "Kindlus" kunstnikule 2 000
    Luikmel, Tiia juubelitoetus teatriseeniorile 320
    Marken, Karl loometöötoetus lavastuse "Sada sekundit südaööni" valguskunstnikule 1 000
    Martin, Marge erialastipendium ELKLi näitustesarja "1:10" IV näituse "10°C/kliima ja jätkusuutlikkus" kunstnikule 550
    Matsi, Jari Von Krahli Teatri ja Paide Teatri koostöölavastuse tööpealkirjaga "Domino" valguskujundaja loometöötoetus 1 300
    Mengel, Mikk vabaõhulavastuse "Sõsara sõrmeluud" teostamine Patarei merekindluses: audiovisuaalsete lahenduste looja loometöötoetus 1 300
    Metsanurk, Elise loometöötoetus lavastuse "Kindlus" lavastajale 3 000
    Metsanurk, Elise lavastuse tööpealkirjaga "Võistlus" dramaturgi loometöötoetus 1 000
    Movko-Mägi, Alyona erialastipendium ELKLi näitustesarja "1:10" IV näituse "10°C/kliima ja jätkusuutlikkus" kunstnikule 550
    Mägi, Gerli loometöötoetus lastelavastuse tööpealkirjaga "Kelder" lavastuskunstnikule 1 000
    Mändla, Kairi lavastusprojekti tööpealkirjaga "sada kaheksakümmend kaks : kaheksakümmend kaheksa" kunstniku loometöötoetus 2 000
    Mändla, Kairi EMTA üliõpilaste kohaspetsiifilise lavastuse "Perekonnakujundid / Family Figures" kunstniku loometöötoetus 2 000
    Mändla, Kairi Von Krahli Teatri ja Paide Teatri koostöölavastuse tööpealkirjaga "Domino" kunstniku loometöötoetus 2 000
    Männiste, Kerttu loominguline stipendium Eesti lavakujunduse ajaloo uurimiseks ja raamatu käsikirja loomiseks 2 800
    Noormets, Kadri lavastuse "Ümarlaud" lavastaja loometöötoetus 2 000
    Normak, Hilja juubelitoetus teatriseeniorile 320
    Odar, Marko loometöötoetus Kadri Sireli lavastuse “Materjalide kokkulepped" helikujunduse loojale 1 000
    Pabunen, Maarja erialastipendium ELKLi näitustesarja "1:10" IV näituse "10°C/kliima ja jätkusuutlikkus" kunstnikule 550
    Pabunen, Maarja vabaõhulavastuse "Sõsara sõrmeluud" teostamine Patarei merekindluses: lavakunstniku loometöötoetus 1 000
    Pauls, Tiiu juubelitoetus teatriseeniorile 320
    Pihel, Liina lavastusprojekti tööpealkirjaga "sada kaheksakümmend kaks : kaheksakümmend kaheksa" grimmikunstniku loometöötoetus 1 300
    Pilv, Aare Kadri Noormetsa lavastuse "Ümarlaud" dramaturgi loometöötoetus 1 000
    Prosa, Kersti erialastipendium ELKLi näitustesarja "1:10" IV näituse "10°C/kliima ja jätkusuutlikkus" kunstnikule 550
    Põldma, Priit loometöötoetus lavastuse "Niagara ületamine" lavastajale 2 000
    Põldsaar, Sander maailmaklassika VAT Teatris: projekti PlayOn lavastuse "Romeo ja Julia" videokunstniku loometöötoetus 1 300
    Raudsepp, Evelyn tantsufestivali "Tanznacht Berlin 2020" külastamine 403
    Rebane, Katri lastelavastuse „Mauno saladuslik kadumine“ muusika ja laulude autori loometöötoetus 1 000
    Rebane, Mait Karl Koppelmaa näidendi "Roheline nagu laulaks" helilooja loometöötoetus 1 000
    Reispass, Siim lavastuse ""Elu" valguskunstniku loometöötoetus 1 300
    Rekkor, Helen vabaõhulavastuse "Sõsara sõrmeluud" teostamine Patarei merekindluses: lavastaja loometöötoetus 3 000
    Roosalu, Maria Elisaveta lavastusprojekti tööpealkirjaga "sada kaheksakümmend kaks : kaheksakümmend kaheksa" videokunstniku loometöötoetus 1 300
    Rootalu, Villem vabaõhulavastuse "Sõsara sõrmeluud" teostamine Patarei merekindluses: helikunstniku loometöötoetus 1 300
    Rosberg, Riho loometöötoetus lastelavastuse tööpealkirjaga "Kelder" dramaturgile 500
    Russ, Tanel Kadri Noormetsa lavastuse "Ümarlaud" lavakunstniku loometöötoetus 1 500
    Ruttas, Rommi kaasaegse tsirkuse etenduse tööpealkirjaga "EYE" valguskunstniku loometöötoetus 1 000
    Ruusmaa, Vootele loometöötoetus lavastuse "Niagara ületamine" heliloojale ja -kujundajale 1 000
    Saarmets, Sander kaasaegse tsirkuse etenduse tööpealkirjaga "EYE" helikujunduse looja loometöötoetus 1 000
    Sachs, Sandra kaasaegse tsirkuse etenduse tööpealkirjaga "EYE" lavastaja loometöötoetus 2 000
    Savik, Maris erialastipendium kogumiku "Pilk endasse ja loomingusse" kujundajale 500
    Seeder, Mihkel loometöötoetus lavastuse "Inimesed ja numbrid" dramaturgile 1 300
    Sein, Liis lastelavastuse „Mauno saladuslik kadumine“ dramatiseerija loometöötoetus 1 000
    Siltsenko, Valentin tantsulavastuse tööpealkirjaga "Fake news - Fake body?" audiovisuaalsete lahendusete loomine 1 000
    Sirel, Kadri loometöötoetus Kadri Sireli lavastuse “Materjalide kokkulepped" lavastajale 1 500
    Sonn, Ele Paide Teatri ja Musta Kasti koostöölavastuse "Carmen" muusikalise kujunduse looja loometöötoetus 1 300
    Soorm, Maia juubelitoetus teatriseeniorile 320
    Sooväli, Nele erialastipendium ELKLi näitustesarja "1:10" IV näituse "10°C/kliima ja jätkusuutlikkus" kunstnikule 550
    Suisalu, Taavi Kadri Noormetsa lavastuse "Ümarlaud" helikunstniku loometöötoetus 1 000
    Suits, Kristjan lavastuse tööpealkirjaga "Võistlus" lava- ja valguskkunstniku loometöötoetus 2 000
    Sumera, Liina loometöötoetus lastelavastuse tööpealkirjaga "Kelder" heliloojale 1 000
    Suvi, Triin loometöötoetus lavastusprojekti tööpealkirjaga ”Static equilibrium" valguskujunduse loojale 1 300
    Tafitšuk, Anatoli lavastusprojekti K O O S lavastaja loometöötoetus 1 500
    Tagel, Joonas aastane loominguline stipendium 3 000
    Talts, Leida juubelitoetus teatriseeniorile 320
    Tamm, Karolin loometöötoetus Kadri Sireli lavastuse “Materjalide kokkulepped" valguskunstnikule 1 000
    Tammaru, Jaanika loometöötoetus lavastuse "Sada sekundit südaööni" koreograafile 1 000
    Tammaru, Jaanika Paide Teatri ja Musta Kasti koostöölavastuse "Carmen" liikumisjuhi loometöötoetus 1 300
    Teevet, Jan lavastusprojekti tööpealkirjaga "sada kaheksakümmend kaks : kaheksakümmend kaheksa" lavastaja loometöötoetus 3 000
    Tenusaar, Andres kaasaegse tsirkuse etenduse tööpealkirjaga "EYE" videokunstniku loometöötoetus 1 000
    Tikas, Kalle Von Krahli Teatri ja Paide Teatri koostöölavastuse tööpealkirjaga "Domino" helikujundaja loometöötoetus 1 300
    Tohver, Tamur Karl Koppelmaa näidendi "Roheline nagu laulaks" lavastaja loometöötoetus 2 000
    Tolli, Tuulikki erialastipendium ELKLi näitustesarja "1:10" IV näituse "10°C/kliima ja jätkusuutlikkus" kunstnikule 550
    Toome, Hedi-Liis erialastipendium kogumiku "Pilk endasse ja loomingusse" intervjueerijale-toimetajale 700
    Toomistu, Terje lavastuse "In Between II: The name of us is Luborg" Eesti dramaturgiloometöö 1 300
    Topolev, Rene loometöötoetus lastelavastuse tööpealkirjaga "Kelder" valgus- ja videokunstnikule 1 000
    Topolev, Rene lastelavastuse „Mauno saladuslik kadumine“ video- ja valguskujundaja loometöötoetus 1 000
    Tubin, Veiko maailmaklassika VAT Teatris: projekti PlayOn lavastuse "Romeo ja Julia" helilooja loometöötoetus 1 300
    Vares, Inga loometöötoetus lavastuse "Sada sekundit südaööni" kunstnikule 750
    Vedler, Maie juubelitoetus teatriseeniorile 320
    Vihmar, Illimar loometöötoetus lavastuse "Niagara ületamine" kunstnikule 1 500
    Vihmar, Illimar loometöötoetus lavastuse "Inimesed ja numbrid" kunstnikule 2 000
    Viies, Henri Georg Karl Koppelmaa näidendi "Roheline nagu laulaks" videokunstniku loometöötoetus 1 000
    Viller, Epp juubelitoetus teatriseeniorile 320
    Volkonski, Peeter Paide Teatri ja Musta Kasti koostöölavastuse "Carmen" lavastaja loometöötoetus 3 000
    Värk, Emer lavastuse "In Between II: The name of us is Luborg" Eesti videokunstniku loometöö 1 300
    Värk, Emer lavastusprojekti K O O S lavastaja loometöötoetus 1 500
    ASSITEJ Eesti Keskus Rahvusvahelise noore vaataja teatrifestivali NAKS korraldamine ja läbiviimine 8 500
    Collegium Miraculorum MTÜ lavastusprojekti tööpealkirjaga "sada kaheksakümmend kaks : kaheksakümmend kaheksa" etendajate prooviperioodi tasud 8 500
    Eesti Lavastajate ja Dramaturgide Liit 2020. aasta tegevustoetus 2 400
    Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia Voldemar Panso 100. sünniaastapäevale pühendatud rahvusvaheline teatrihariduse konverents: ettekandjate ja modereerijatega seotud kulud 2 990
    Eesti Tantsuagentuur SA TantsuRUUMi tegevuste korraldamine 8 190
    Eesti Tantsukunsti ja Tantsuhariduse Liit Kedja@Tantsumassiiv: Eesti töötoa ja paneeli läbiviijate tasud 800
    Eesti Teatri Agentuur SA Austria uuema näitekirjanduse tõlkimine, trükkimine ja tutvustamine Eestis 4 303
    Eesti Teatri- ja Draamahariduse Selts rakendusteatri juhendajate koolitus ja koostöökohtumine Baltikumi partneritega Leedus 770
    Eesti Teatri Tehniliste Töötajate Ühendus teatrite loovtehniliste töötajate koolitus 550
    Eesti Teatriliit Helmi Tohvelmani nimelise auhinna vormistamine / nimeline auhind 150
    Eesti Teatriliit Helmi Tohvelmani nimeline auhind 1 000
    Eesti Teatriliit Richard Schechner " Sissejuhatus etendusuuringutesse" väljaandmine 4 580
    Eesti Teatriliit K. Stanislavski "Näitleja töö endaga" sisutoimetamine 2 250
    Eesti Teatriliit Teatrielu 2019 väljaandmine 8 800
    Eesti Väike- ja Projektiteatrite Liit Eesti väike- ja projektiteatrite alase konverentsi ning festivali lektorite ja moderaatori tasud 450
    Fine 5 Tantsuteater SA tantsulavastuse tööpealkirjaga "Fake news - Fake body?" tantsijate ettevalmistusperioodi tasud 7 500
    Fine 5 Tantsuteater SA etenduste andmine Amsterdami ROEF festivalil: transpordikulud ja osalised majutuskulud 3 270
    Improteater MTÜ improvisatsioonilise lavastuse "Nüüdisaegne Shakespeare" prooviperioodi tasud 4 200
    Kinoteater MTÜ lavastuse "Niagara ületamine" väljatoomine ja näitlejate prooviperioodi tasud // loometöötoetused 4 700
    Lavastuskoda OÜ lastelavastuse tööpealkirjaga "Kelder" näitleja prooviperioodi tasu 1 000
    Misanzen MTÜ vabaõhulavastuse "Sõsara sõrmeluud" teostamine Patarei merekindluses: etendajate tasud 9 000
    Must Kast MTÜ lavastuse "Peks mõisatallis" osalemine teatrifestivalil Kaunases 904
    Must Kast MTÜ lavastuse "Sada sekundit südaööni" näitlejate prooviperioodi tasu 3 250
    Opera Veto MTÜ G. Menotti ooperi “Amahl ja öised külalised” etendused, Opera Veto ja TMKK orkestri koostöös 4 071
    Paide Muusika- ja Teatrimaja Paide Teatri ja Musta Kasti koostöölavastuse "Carmen" etendajate prooviperioodi tasustamine / loometöötoetused 9 600
    Piip ja Tuut Teater MTÜ lastelavastuse „Mauno saladuslik kadumine“ näitleja prooviperioodi tasu / loometöötoetused 3 140
    Punased purjed MTÜ NO99 lavastuste videote, piltide ja tekstide montaaž ning Adobe premiere litsents 2 688
    Sõltumatu Tantsu Ühendus MTÜ Külli Roosna ja Kenneth Flaki lavastuse "Two Body Orchestra" väljatoomine ja esitamine 5 300
    Sõltumatu Tantsu Ühendus MTÜ Kadri Sireli lavastuse “Materjalide kokkulepped" etendajate pooviperioodi tasud 5 000
    Sõltumatu Tantsu Ühendus MTÜ tantsulis-muusikalise lavastuse "Trancegender. Muusikal" etendustasud 14 100
    Tallinna Linnateater Peter Brook`i raamatu "Threads of Times" tõlkija honorar 2 000
    Tallinna Salme Kultuurikeskus lavastusprojekti K O O S näitlejate prooviperioodi tasu 6 000
    Teine Tants MTÜ Karolin Poska uue lavastuse, tööpealkirjaga "Keldrikakand kena kakand...", väljatoomine ja esitamine 9 300
    Teine Tants MTÜ Kanuti Gildi SAALi juubeliraamatu koostamine 6 500
    Tähesõjad OÜ kontsert Olav Ehala 70. sünnipäeva tähistamiseks 1 400
    Uus Teater MTÜ Elise Metsanurga lavastuse "Kindlus" näitlejate prooviperioodi tasud 6 400
    Uus Teater MTÜ Kadri Noormetsa lavastuse "Ümarlaud" näitlejate prooviperioodi tasud 8 000
    Uus Teater MTÜ lavastuse tööpealkirjaga "Võistlus" näitlejate prooviperioodi tasud 3 200
    Vaba Lava SA lavastuse "Inimesed ja numbrid" näitlejate prooviperioodi tasud 6 400
    Vaba Lava SA lavastuse "Liustikud" väljatoomine ja etendamine sügisel 2020 2 600
    VAT Teater MTÜ lavastuse "Faust" osalemine Tamperes Open Border Festivalil 687
         
    Näitekunsti sihtkapitali algatatud stipendiumid ja toetused   
    Kesonen, Helena aastane loominguline stipendium 3 000
    Kruuspere, Piret aastane loominguline stipendium 3 000
    Kaunissaare, Laur aastane loominguline stipendium 3 000
    Kalm, Joanna loominguline stipendium 1 500
    Suve, Enn toetus juubilarile 1 000
    Vaher, Margus toetus juubilarile 1 000

    Rahvakultuur

    Eralduse saaja Kasutamise eesmärk Lepingu summa
    Aas, Peeter juubelitoetus 500
    Agu, Märt loometöötoetus Meeste Tantsupeo "Neli venda" tantsuautorile 800
    Aia, Mart juubelitoetus 500
    Alte, Tiit loometöötoetus näitemängu "Pidu katku ajal" lavastamiseks 600
    Annion, Raoul loometöötoetus muistendite ja ajaloosündmuste põhjal teose "Suur Tõll" kirjutamiseks 2 000
    Arraste, Angela loometöötoetus materjali "1 + 100 Eesti autoritantsu" koostamiseks 4 500
    Arula, Katre EFF OmaMood etendusel osaleva rahvusliku kollektsiooni "Must-toonekurg" pildistamine 270
    Asber, Aveli loometöötoetus Meeste Tantsupeo "Neli venda" tantsuautorile 1 200
    Cullen, Adam Victor segakoor Nooruse juubeliraamatu väljaandmine 800
    Eero, Liina loometöötoetus Meeste Tantsupeo "Neli venda" tantsuautorile 800
    Feršel, Ülle loometöötoetus Meeste Tantsupeo "Neli venda" tantsuautorile 800
    Geršman, Helen loometöötoetus Heili Einasto koostatava "Tantsimise ajaloo" India klassikalise tantsu ajaloo peatüki autorile 400
    Hallik, Kerstin loometöötoetus klaveriõpiku "Klaveriloomad. Väikesed käpad" 4. osa kujundamiseks 1 000
    Jakobson, Ene juubelitoetus 500
    Jakobson, Ene loometöötoetus Meeste Tantsupeo "Neli venda" tantsuautorile 400
    Jakobson, Janne erialastipendium 1 500
    Juhanson, Jaanika loominguline stipendium 2 000
    Kaasik, Ott loominguline stipendium 500
    Kallas, Mare Saaremaa Pöide khk toidu- ja kodukultuuri tutvustava „Laimjala kandi muistsed maitsed“ väljaandmine 3 000
    Kangur, Jüri-Ruut erialastipendium 5 000
    Kannistu, Kai tunnustuspreemia folkloorikuraatorile 1 000
    Kerge, Kuno erialastipendium 2 000
    Kreintaal, Karoliina loometöötoetus kontsertkava "Ruhnu saare lood ja laulud" väljatöötamiseks 2 000
    Kreintaal, Karoliina Tintura + Arno Tamme siberi-eestlaste lauludel põhineva albumi illustreerimine 500
    Kurvits, Kauri loominguline stipendium 2 000
    Kõdar, Jaak laste kabe ja mõtlemise raamatu väljaandmine 1 000
    Kängsepp, Heleri loometöötoetus IV Kagu-Eesti tantsupeo lavastajale 1 000
    Leivo, Kairi loometöötoetus jutuvestmise ja regilaulu kontsertkava väljatöötamiseks 1 500
    Lindepuu, Heili loometöötoetus loeng-lavastuse "Tants läbi aja" lavastamiseks 1 500
    Loite, Kersti juubelitoetus 400
    Lääne, Häli juubelitoetus 600
    Miller, Margit puukäsitöökonkursi "Ummik" virtuaalnäituse korraldamine ja õppematerjali väljatöötamine 1 500
    Muldre, Leho juubelitoetus 600
    Möll, Margus loometöötoetus lavastuse "Armastuse valged valed" kunstnikule 800
    Niinemets, Linda juubelitoetus 600
    Oomer, Kristiina juubelitoetus 300
    Orav, Maie loometöötoetus Meeste Tantsupeo "Neli venda" tantsuautorile 1 600
    Pajur, Aire loometöötoetus lavastuse "Armastuse valged valed" lavastajale 1 200
    Paulus, Mall loometöötoetus Meeste Tantsupeo "Neli venda" tantsuautorile 800
    Paulus, Mall loometöötoetus Kalev Järvela 60. sünnipäeva lavastuse "Sina jõuad kaugemale" pealavastajale 900
    Piir, Fey loominguline stipendium 500
    Piiri, Reet juubelitoetus 400
    Pullat, Raimo loometöötoetus teose "Viinameri" täiendamiseks 1 000
    Pullat, Risto loometöötoetus teose "Viinameri" täiendamiseks 1 000
    Päär, Piret tunnustuspreemia pärimuskultuuri kandjale 1 000
    Rebane, Katri loometöötoetus klaveriõpiku "Klaveriloomad. Väikesed käpad" 4. osa koostamiseks ja muusika loomiseks 1 000
    Reemet, Silja näituse "Luuloomine" korraldamine Rahvakunsti galeriis 1 095
    Reimand, Helen loometöötoetus Meeste Tantsupeo "Neli venda" tantsuautorile 800
    Reimann, Helena-Mariana loometöötoetus Meeste Tantsupeo "Neli venda" tantsuautorile 1 200
    Reinaus, Reeli loometöötoetus Hageri kihelkonna kohapärimuse kogumiku koostamiseks 2 500
    Rennu, Madis ettekanne konverentsil "Creative Heritage in the Making – Contemporary Folk Design" Ungaris 320
    Rumm, Tiina loometöötoetus repertuaari loomiseks kooliteatritele 2 000
    Saar, Maido loometöötoetus Meeste Tantsupeo "Neli venda" tantsuautorile 400
    Semmel, Henry loometöötoetus Kalev Järvela 60. sünnipäeva lavastuse "Sina jõuad kaugemale" kunstnikule 400
    Sildoja, Krista loometöötoetus pärimusmuusikateooria õppematerjalide koostamiseks (II etapp) 750
    Solo, Heidi erialastipendium 2 000
    Tagamets, Tarmo loometöötoetus IV Kagu-Eesti tantsupeo lavastajale 1 000
    Tamm, Karolin loominguline stipendium 500
    Tammik, Kaja juubelitoetus 500
    Tekku, Age Rahvatantsujuhtide kooli 2016. a lennu kogemuspäevad Raplas 450
    Tiis, Kadri juubelitoetus 300
    Torm-Kriis, Piret setokeelsete lühijuttude kogumiku "Rõõmokõsõ jutussõ`" väljaandmine 1 000
    Toth, Szilard Tibor ee+sti kirjakeele rajaja Heinrich Stahli mälestustahvli avamine Narvas 240
    Tšerkassova, Polina loometöötoetus publikuprogrammi loomiseks näitusele "Surmatants ja elurõõm" Mikkeli muuseumis 380
    Ulst, Jaan loometöötoetus Kalev Järvela 60. sünnipäeva lavastuse "Sina jõuad kaugemale" lavastaja assistendile 700
    Unt, Elo loometöötoetus Meeste Tantsupeo "Neli venda" tantsuautorile 800
    Vaus, Jaak loometöötoetus lavastuse "Kassi-hiire mäng" kunstnikule 1 000
    Volke, Jana erialastipendium 2 000
    Volke, Jana loometöötoetus lavastuse "Tervetuloa" kostüümikunstnikule 500
    Voolaid, Piret tunnustuspreemia folkloori teadusliku uurimise ja uurimistulemuste populariseerimise eest 1 000
    Abruka Rannaniit MTÜ Abruka saare etnofestivali "S/TORM: Elemendid" korraldamine 2 500
    Akropesa MTÜ laagri "Akropesa Virtsus" korraldamine 1 000
    Aktiivikeskus MTÜ XVIII draamalaager-festivali "Teenisuvi" korraldamine Laulasmaal 6 000
    Alle-Saija Teatritalu MTÜ kontserdi "Muusikateraapia kontsert-helirännak" ja külalisetenduste korraldamine 690
    Artlight UÜ projekti "Nukuteater Teie Kodus" korraldamine 2 000
    Colombina MTÜ kontserttuuri korraldamine Kaari Sillamaa oratooriumiga "Kristus": honorarid 3 500
    EELK Laatre Püha Laurentsiuse Kogudus Laatre oreli restaureerimise lõpetamine 1 000
    EELK Risti kogudus Risti kiriku gobeläänist kantsli- ja altarikatted, roheline komplekt 1 250
    Eesti Ajaloomuuseum SA näituse "Auh! Minu sõber koer ja meie ühine ajalugu" korraldamine 4 000
    Eesti Ajaloomuuseum SA Anna Käsitööklubi juhendajate tasud 1 018
    Eesti Akordioniliit XVI akordionistide suvelaager: helitehnika rent ja kahe akordioniorkestri seade tellimine   345
    Eesti Folkloorinõukogu projekti "Hakkame santima!" koolitajate tasud 8 000
    Eesti Folkloorinõukogu Eesti esindamine 50. CIOFFi maailmakongressil Ungaris 960
    Eesti Folkloorinõukogu kultuurivahetusprogrammi "Kultuuriruumi rikkus" korraldamine vanausuliste juures 780
    Eesti Folkloorinõukogu koolituse "Taimede maagiline vägi" korraldamine Läänemaal Pusku talus 650
    Eesti Fotopärand MTÜ Ajapaiga ühisloomeplatvormi ja Muis.ee repositooriumi liidestuse taastamine 3 500
    Eesti Harrastusteatrite Liit "Kooliteater 2020 KOHILA" algklasside riigifestivali korraldamine: ruumirent 772
    Eesti Kammerkooride Liit XV Eesti Kammerkooride festivali žüriiliikmete tasu 2 500
    Eesti Kirjandusmuuseum Karula regilaulude kogumisloo uurimuse ettevalmistamine ja avaldamine 3 000
    Eesti Kirjandusmuuseum Jakob Hurda käsikirjakogu kaastööliste e-registri lõpetamine 2 300
    Eesti Kirjandusmuuseum Viljandimaa rahvalaulude kogumiku sisuline ettevalmistamine 1 190
    Eesti Kooriühing XXXVII koorijuhtide ja muusikaõpetajate seminarlaagri korraldamine Olustveres 6 500
    Eesti Kooriühing laste-, mudilas- ja poistekooride lauliku "Entel-Tentel" väljaandmine 3 000
    Eesti Kultuuriseltside Ühendus teabepäeva “Minna ei taha, kuid jääda ei saa” korraldamine Vabamus 2 000
    Eesti Kunstimuuseum SA kunsti- ja loomaajaloo kursuse "Alati meie kõrval" läbiviimine, salvestamine ja vahendamine veebis 2 160
    Eesti Maaelumuuseumid SA talu- ja käsitööpäeva korraldamine C. R. Jakobsoni Talumuuseumis 22.08.2020 1 480
    Eesti Meestelaulu Selts EMLSi IX üle-eestilise poistekooride võistulaulmise korraldamine 2 000
    Eesti Meremuuseum SA näituse „Läänemeri maailmameres“ merearheoloogia väljapaneku teostamine 8 000
    Eesti Meremuuseum SA rändnäituse "Valge Mandri kutse – Admiral Bellingshauseni mereretk" tootmine ja transport 2 400
    Eesti Meremuuseum SA kakskeelse trükise „Koge – keskaegne kaubalaev“ väljaandmine 2 000
    Eesti Moe Festival MTÜ OmaMood 2020 moeetenduse korraldamine Rahvusarhiivist otseülekandena 3 200
    Eesti Muuseumiühing MTÜ Muuseumiöö 2020 kava avaldamine Maalehe vahel ja kodulehe kaardirakenduse programmeerimine 3 000
    Eesti Muuseumiühing MTÜ XXIII Eesti muuseumide festivali korraldamine Narvas 2 000
    Eesti Muuseumiühing MTÜ Eesti Muuseumimeene Auhinna (EMMA) konkursi auhinnafond 1 500
    Eesti Noorte Muusikaliteater MTÜ muusikali "Libahunt" lavastaja tasu, ruumide ja mikrofonide rent 4 200
    Eesti Noorte Tantsu Ühing MTÜ Eesti Noorte Tantsu Ühingu suvekooli korraldamine Pärnus 897
    Eesti Puhkpillimuusika Ühing Eesti Noorte Puhkpilliorkestri 2020. aasta orkestrilaagrite/seminaride ja kontsertide korraldamine 3 200
    Eesti Puhkpillimuusika Ühing Eesti Dirigentide Akadeemia Puhkpilliorkestri õppelaagri korraldamine Keilas 864
    Eesti Puhkpillimuusika Ühing V üleriikliku rivitrummarite koolituse korraldamine Tabasalus 780
    Eesti Puhkpillimuusika Ühing Eesti Noorte Brassi õppelaagri korraldamine Võrus 320
    Eesti Puhkpilliorkestrite- ja ansamblite Liit Võru Kõla, 25. Võru Vaskpillipäevade ja A. Otsa Trompeti Suveakadeemia korraldamine: töötasud 800
    Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ Pärimusmuusika Lõikuspeo ja Etnokulbid 2020 gala korraldamine 4 000
    Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ III Väikekandle festivali juhendajate ja esinejate honorarid 2 000
    Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ Eesti ETNO 2020 ringreisi korraldamine 1 700
    Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ Vabariigi Pillimees 2020 konkursi võitja preemia 1 000
    Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ noorte pärimusbändide konkursi 2020 võitja preemia 500
    Eesti Rahva Muuseum rahvarõivaste valmistamise juhendite trükkimine 2 370
    Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liit XXIV Mardilaada korraldamine ja läbiviimine 8 000
    Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liit paikkondliku rahvusliku käsitöö aknanäituste korraldamine Kaarmanni käsitöökeskuses Tallinnas 7 000
    Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liit ERKL aastateema konkursi "eesti-oma-pits" võidutööde preemiad 2 000
    Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Selts ühistantsimine Tallinnas Vabaduse väljakul 14.09.2020 2 000
    Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Selts ERRSi aastapäevakontserdi korraldamine 1 320
    Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Selts Ene Jakobsoni tantsude kogumiku "Tootsi ja Teele tantsulugemik" muusika noodistamine ja noodigraafika (II osa) 1 130
    Eesti Rahvusraamatukogu digikultuuri teema-aasta näituse korraldamine 3 000
    Eesti Segakooride Liit VII lauljate suvekooli korraldamine Haapsalus 4 000
    Eesti Sümfooniaorkestrite Liit noorte sümfooniaorkestri kontserdi korraldamine: EMTA saali üür 1 320
    Eesti Tantsukunsti ja Tantsuhariduse Liit tunnustuspreemia aasta tantsuõpetajale 2020 1 500
    Eesti Teatri- ja Draamahariduse Selts osalemine rakendusteatri juhendajate koolitusel ja koostöökohtumisel Baltikumi partneritega Leedus 400
    Eesti Vabaõhumuuseum SA jaanipäeva traditsioonide ja eri ajastute jaanipäevakommete tutvustamine veebiülekandena 1 480
    Eesti Väike- ja Projektiteatrite Liit Eesti väike- ja projektiteatrite alase konverentsi ning festivali korraldamine 600
    Eestimaa Rahvuste Ühendus ERÜ Etnolaada ja XXXII Foorumi korraldamine 3 000
    Eestirootslaste Kultuuriomavalitsuse Sihtasutus August Pulsti reisiraamatu kujundamine 300
    Eksperimentaalse Liikumise Keskus MTÜ kaasaegse tsirkuse etenduse "EYE" lavaletoomine 2 000
    Estonia Seltsi Segakoor Arvo Pärdi nootide ostmine 950
    Etnomeedia MTÜ lühidokfilmi „Soome-ugri maailma kultuuripealinn 2019“ operaatori tasu 1 000
    Fenno-Ugria Asutus MTÜ aastaraamatu "Soome-ugri sõlmed 2019" väljaandmine 1 900
    Fenno-Ugria Asutus MTÜ Hõimupäevade 2020 korraldamine 3 000
    Festivitas Canens SA Mari Jürjensi kontserdi korraldamine Päikeseloojangu festivalil 500
    Folklooriselts Jõgevahe Pere III Eesti Naiste Tantsupeo "PereLugu" tantsuraamatu väljaandmine 2 000
    Haapsalu ja Läänemaa Muuseumid SA "Erilise suve" korraldamine Iloni Imedemaal 600
    Hiite Maja SA rahvusvahelise looduslike pühapaikade fotokonkursi "Hiite kuvavõistlus" 2020. a võitjate preemiad 1 500
    In-Ruum OÜ lühidokumentaalfilmi "Tantsud Maiega" tootmine 1 000
    Jõgeva Põhikool Jõgeva Põhikooli vanema astme neidude rahvariideseelikute soetamine 1 188
    Jõgevamaa Metsaselts MTÜ Kassinurme linnuse teemapargi puidust kujude loomise päevad 10 Eesti kujuri abiga 2 000
    Karijärve Külaselts MTÜ keelpillimängijate suvekooli korraldamine Karijärvel: juhendajate tasud 500
    Karula Hoiu Ühing MTÜ Karula kihelkonna VI pärimusmuusikalaagri korraldamine Võrumaal Kaikamäel 1 500
    Kastre Vallavalitsus Tartu- ja Jõgevamaa harrastusteatrite festivali WendauFest 2020 korraldamine 350
    Kihnu Kultuuriruum SA Metsamaa pärimustalu hooneid tutvustavate tabloode kujundamine 768
    Kihnu Kultuuriruum SA traditsioonilise kadripäeva pidamine Kihnus Metsamaa talus: Seto delegatsiooni kulud 750
    Kikkasepa Pärandkultuuri Edendamise Koda MTÜ seto tsässona ajalugu, traditsioone ja ehitusvõtteid tutvustava sündmuse korraldamine Võru vallas, Kikkasepa talus 900
    Kistler-Ritso Eesti Sihtasutus KGB vangikongide näituse kättesaadavaks tegemine soomekeelsele külastajale 882
    Kodavere Pärimuskeskus Mari Kalkuni kontserdi korraldamine Kodavere Pärimuskeskuse murdemuusika sarjas 300
    Kose Kunsti ja Käsitöö Selts näitus "Kose kihelkonna pitsimeistrid" korraldamine Eesti Käsitöömaja Rahvakunstigaleriis 508
    Kultuurilatern MTÜ Nabala mõisa hoovis toimuva vabaõhulavastuse "Mare Mare Mare" korralduskulud 2 000
    Kõrvipalu loometalu MTÜ XXII rahvapillilaagri korraldamine Võrumaal 2 500
    Loodusajakiri MTÜ ajakirja Horisont keele-erinumbri väljaandmine: autoritasud 4 000
    Look MTÜ Lilleaasa Vabaõhulava avamine 1 000
    Luke Mõis SA lavastuse "Leivi" lavaletoomine Luke mõisas 300
    Lõuna-Eesti Puhkpillikoolitus MTÜ 25. Võru Vaskpillipäevade ja A. Otsa Trompeti Suveakadeemia viie vaskpilliõpetaja töötasu 800
    Maurus Kirjastus OÜ Maia Punaku näidendikogumiku "Mängult ja päriselt" väljaandmine 1 000
    Miksteater MTÜ Miksteatri lavastuse "Maestro" väljatoomine 600
    Must Kast MTÜ dokumentaallavastuse "Memm" lavaletoomine 1 270
    Must Kast MTÜ uuslavastuse "Sada sekundit südaööni" lavaletoomine 951
    Nagy Bogo Music OÜ Nagy Bögö kolmeosalise albumi väljaandmine 640
    Narva Muuseum SA Narva muuseumi 2020. aasta aastakonverentsi korraldamine 1 700
    Narva Muuseum SA Vana-Narva maketinäituse korraldamine 8 000
    Narva Muuseum SA ajaloofestivali "Narva lahing" korraldamine 4 000
    Palamuse O. Lutsu Kihelkonnakoolimuuseum valguse- ja püroetenduste "Tuledes Paunvere" korraldamine Palamuse muuseumi õuel 1 500
    Puhkpillimuusika Koda MTÜ marsikogumiku “Eesti maakondade tunnusviisid” noodigraafika 2 000
    Puhkpilliorkester Tartu MTÜ sügiskontserdi ja kultuurikonverentsi "Tartu linna Kultuurihoone sünnist saab 80 aastat" korraldamine: helitehnika rent 450
    Põhja-Sakala Vallavalitsus osalemine rahvusvahelise noorte puhkpilliorkestri töös 2 400
    Põline Pere MTÜ laste virtuaalse hiieõpiku väljaandmine 700
    Pärnu Kunstide Maja Pärnu Kunstide Maja õpilaste osalemine Poolas toimuval konkursil 2020 sügisel 1 920
    Pärnu Muuseum SA näituse "Suureks kasvamise kunst: Pärnu koolieelsete lasteasutuste lugu" korraldamine Pärnu Muuseumis 1 500
    Rahvakultuuriselts Koidupuna MTÜ Kalev Järvela 60. sünnipäeva tähistava lavastuse "Sina jõuad kaugemale" korralduskulud 2 865
    Rahvalõõts MTÜ tuntumate eakate lõõtspillimängijate meenutuste ja pillilugude videosalvestamine ning esitamine 2 800
    Rehealune Selts rahvamuusikapeo "XXII Säkna Rehepidu" korraldamine 1 000
    Saara Käsitöökool OÜ õppevideote loomine eesti etnograafiliste kudumisvõtete iseseisvaks õppimiseks: videoklippide montaaž 1 728
    Saarakiri OÜ ERMis toimuva Muhu sukkade näituse kataloogi väljaandmine 1 922
    Saaremaa käsitööselts KadakMari MTÜ niplispitsi kursuse korraldamine Saaremaal 3 000
    Sabatants MTÜ Tantsuklubi muusika duubel-CD salvestamine ja publitseerimine 1 280
    Setomaa Muuseumid kindral N. Reegi taastatud suveresidentsi avamise tähistamine ja tutvustamine 600
    Sillad MTÜ XXII üleriigilise õpetajate teatrifestivali Sillad korraldamine: Sakala keskuse ruumide rent 690
    Suupilliklubi Piccolo llmar Tõnissoni 85. juubeli puhul kontserdi korraldamine 600
    Taarausuliste ja Maausuliste Maavalla Koda Aasta tippsündmus: 2020. aasta Hiie sõbra väljakuulutamine 600
    Tallinna Kirjanduskeskus IV Kirjandustänava festivali korraldamine: Henrik Visnapuule ja Kalju Lepikule pühendatud lavastuslikud etteasted 950
    Tallinna Linnamuuseum Kalamaja muuseumi ajutise näituse „Kalamaja kõrvad“ korraldamine 2 700
    Tallinna Tantsuteater MTÜ teemanädala “Õppeprotsessi rikastamine tantsu ja kultuuri abil” korraldamine 1 900
    Tallinna Ülikool TLÜ rahvatantsuansambel Soveldaja 35 aasta juubeli kontsertetendus 6 000
    Tallinna Ülikooli Sümfooniaorkester MTÜ kontsert-loengu "Teadusmuusika" korraldamine 1 000
    Tantsuansambel Tuisuline MTÜ Anseküla rahvariiete soetamine 3 000
    Tartu Folk MTÜ V rahvusvahelise Tartu noorte folkloorifestivali korraldamine 3 000
    Tartu Linnamuuseum Tartu Linnamuuseumi aastaraamatu (22) kujundamine ja küljendamine 1 900
    Tartu Ratsakool MTÜ rahvusvaheliste väntorelite suvepäevade korraldamine Tartus: esinejate tasud 660
    Tartu Ülikool noorte folkloristide konverentsi korraldamine 1 000
    Tartu Ülikool veebilehe "Eesti rahva etniline ajalugu uute teadustulemuste valguses" tekstide tõlkimine ja toimetamine 2 000
    Tartu Ülikool OmaMood meistrikool 2020 korraldamine 8 000
    Tartu Ülikool raamatu "10-keelse kandle repertuaarikogumik" väljaandmine 1 776
    Tartu Ülikool Noore Meistri Kool 2020 korraldamine 1 000
    Tartu Ülikool rahvusliku tekstiili eriala lõputööde virtuaalnäituse "Lendutõus XII" korraldamine 500
    Tartu Ülikool kultuuripärandi sügiskooli korraldamine: esinejate tasud, ruumide ja tehnika rent 1 500
    Tartu Ülikool pärimusmuusika õppelaagri korraldamine Kihnus 1 800
    Tartu Üliõpilassegakoor MTÜ Tartu Üliõpilassegakoori 115. aastapäeva kontsertetenduste korraldamine Tartus ja Tallinnas 2 000
    Tartu Üliõpilasteater lavastuse "Valgustaja" väljatoomine 1 350
    Teatribuss MTÜ Pettsoni ja Finduse parimad laulud plaadile - Teatribuss 10 640
    Tower Music MTÜ kontserdisarja Tornimuusika 2020 läbiviimine 600
    TTÜ Puhkpilliorkester MTÜ TTÜ Puhkpilliorkestri 70. juubeli puhul kontserdi korraldamine: näitlejate ja lavastaja tasu 2 000
    Tuhala Ajaloo ja Kunstikamber MTÜ rahvarõivaste tuulutamise päev Kose vallas: näituste korraldamine 1 000
    Tõstamaa Käsitöökeskus MTÜ Tõstamaa piirkonna käsitööd tutvustava konverentsi korraldamine 1 800
    Uhtjärve Loomepere MTÜ XVIII üle-eestilise kangakudujate infopäeva korraldamine Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemias 1 210
    Viljandimaa Kammerkoor MTÜ Halliste rahvariiete soetamine 1 280
    Von Glehni teater MTÜ lavastuse "Naisevõtt" kostüümikunstniku tasu 500
    Vormsi Püha Olavi Gild MTÜ Vormsi kultuurilaagri korraldamine kogukonna koolinoortele 600
    Vormsi Vallavalitsus suure talharpa kontserdi korraldamine Vormsis 380
    Vormsi Vallavalitsus puukäsitöö päevade korraldamine Vormsil 400
    Võru Instituut Vana-Võromaa Rõuge kihelkonna mehe ja naise pidulike rahvarõivaste soetamine esitlusteks 1 450
    Võru Instituut Võru vanasõnade raamatu väljaandmine 500
    Wäega Wärk MTÜ Eesti lõõtspilli ehk teppo tüüpi lõõtspilli valmistamise koolitus Märjamaal 5 000
    Väärt Vanad Võtted MTÜ liisusalmide ja hüpituslaulude heliraamatu väljaandmine 1 000
    Õpperetk MTÜ virtuaaltuuri valmistamine Rõuge muinastalu külastajatele 2 044
    ÜENSO MTÜ Üenso orkestri produtsendi Tõnno Piigli tasu   550

    Programmid

    Avatud Eesti Raamatu sari (AER)

    Eralduse saaja Kasutamise eesmärk Eraldatud summa
    Arukask, Madis Vladimir Proppi teose „Imemuinasjutu ajaloolised juured“ tõlke saatesõna ja kommentaaride kirjutamine 500
    Bahovski, Erkki Yannis Papadopoulose teose „Kriisis demokraatia? Poliitika ja valitsemine“ tõlkimine 4 800
    Hallap, Tiiu John Losee teose „Ajalooline sissejuhatus teadusfilosoofiasse“ tõlkimine 5 950
    Künnapas, Hillar Herbert Marcuse teose „Ühemõõtmeline inimene“ tõlkimine 4 900
    Läänemets, Märt "Milindapanha" tõlkimine 9 450
    Läänemets, Märt Meng-zi teose „Meng-zi“ tõlke saatesõna ja kommentaaride kirjutamine 750
    Olesk, Peeter Aleksei Lossevi teose „Antiikesteetika lühiajalugu“ tõlke saatesõna kirjutamine 1 375
    Purju, Alari Lionel Robbinsi teose „Majandusmõtte ajalugu“ tõlke saatesõna ja kommentaaride kirjutamine 750
    Raun, Mait "Upanišadide" tõlkele kommentaaride ja saatesõna kirjutamine 3 000
    Saar, Anti Georges Dumézili artiklikogumiku „Eskiisid mütoloogiast“ tõlkimine 2 175
    Siimer, Enn Sergei Esisensteini kunstiteoreetiliste tööde kogumiku tõlkimine 7 500
    Soovik, Ene-Reet Rudolf Arnheimi teose „Visuaalne mõtlemine“ tõlkimine 6 300
    Väljataga, Märt Bernard Williamsi teose „Eetika ja filoosoofia piirid“ tõlkimine 5 000
    Eesti Kunstiakadeemia Rudolf Arnheimi teose „Visuaalne mõtlemine“ tõlkelitsentsi soetamine 740
    Kirjastus Ilmamaa Semjon Franki teose „Ühiskonna vaimsed alused“ tõlke toimetamine 2 400
    Kirjastus Ilmamaa Pitirim Sorokini teose „Revolutsiooni sotsioloogia“ tõlke toimetamine 6 000
    Kirjastus Ilmamaa Max Horkheimeri ja Theodor Adorno teose „Valgustuse dialektika“ tõlke toimetamine 3 400
    Kirjastus Ilmamaa Lionel Robbinsi teose „Majandusmõtte ajalugu“ tõlke toimetamine
    5 100
    Kirjastus Ilmamaa Lionel Robbinsi teose „Majandusmõtte ajalugu“ tõlkelitsentsi soetamine 950
    Tallinna Ülikool Yannis Papadopoulose teose „Kriisis demokraatia? Poliitika ja valitsemine“ tõlke toimetamine 3 480
    Tartu Ülikool Paul Tillichi teose „Julgus olla“ tõlkelitsentsi soetamine 500
    Tartu Ülikool Paul Tillichi teose „Julgus olla“ tõlke toimetamine 1 435
    Tartu Ülikool John McDowelli teose „Vaim ja maailm“ tõlkelitsentsi soetamine 600
    Tartu Ülikool John McDowelli teose „Vaim ja maailm“ tõlke toimetamine 2 345
    Tartu Ülikool Merab Mamardašvili ja Aleksandr Pjatigorski teose „Sümbol ja teadvus“ tõlke toimetamine 1 873
    Tartu Ülikool Merab Mamardašvili ja Aleksandr Pjatigorski teose „Sümbol ja teadvus“ tõlkelitsentsi soetmine 400
    Tartu Ülikool Gregory Batesoni teose „Sammud vaimuökoloogia poole“ tõlke toimetamine 4 655

    Hieronymuse sari

    Eralduse saaja Kasutamise eesmärk Eraldatud summa
    Mäestu, Mattias Stig Dagermani teose „Pulmasekeldused“ tõlkimine 2 300
    Peterson, Üllar Sadeq Hedayati lühijutuvalimiku koostamine, tõlkimine ja järelsõna kirjutamine 3 000
    Kirjastus Ilmamaa Emmanuel Roidise teose „Naispaavst Johanna“ tõlke toimetamine 1 000
    Kirjastus Ilmamaa Raamatu „Naispaavst Johanna“ kujundamine Hieronymuse sarja stiilis 250

    Tõlkeprogramm Traducta

    Eralduse saaja Kasutamise eesmärk Eraldatud summa
    Aptullina, Albertina Arvo Valtoni romaani "Üks päev Ivo Schenkenbergi elust" tõlkimine mari keelde 1 300
    Godinš, Guntars Kairi Loogi lasteraamatu "Piia Präänik ja bandiidid" tõlkimine läti keelde 800
    Hytönen, Outi Kätlin Kaldmaa ja Hanneleele Kaldmaa raamatu "Kaks armastuslugu" tõlkimine soome keelde 3 500
    Juga-Szymanska, Anna R. Pullati ja T. Liibeki raamatu "Oma alma materit otsimas" tõlkimine poola keelde 3 000
    Lahikainen, Kaisu Mika Keräneni lasteraamatu "Fantoomrattur" tõlkimine soome keelde 1 977
    Michalczuk, Anna Danuta Andrus Kivirähki lasteraamatu "Tilda ja tolmuingel" tõlkimine poola keelde 1 200
    Pchelovodova, Nadezda Valdur Mikita raamatu "Kukeseene kuulamise kunst" tõlkimine udmurdi keelde 1 500
    Al Arabi Publishing and Distributing Ilmar Taska romaani "Pobeda 1946" väljaandmine araabia keeles 2 000
    Lector Kustannus Oy Mika Keräneni lasteraamatu "Fantoomrattur" väljaandmine soome keeles 2 000
    Ombra GVG Publishing House Mati Undi raamatu "Doonori meelespea" väljaandmine albaania keeles 1 000
    Publishing house "Liels un Mazs" Anti Saare lasteraamatute sarja väljaandmine läti keeles 2 000
    Publishing house "Pētergailis" Kairi Loogi lasteraamatu "Piia Präänik ja bandiidid" väljaandmine läti keeles 2 000
    Vagabond Voices A.H. Tammsaare teose "Tõde ja õigus" II osa väljaandmine inglise keeles 6 000
    Vakxikon Gr Publications Kätlin Kaldmaa romaani "Armastuse tähestik" väljaandmine kreeka keeles 2 000


    Maakondlikud ekspertgrupid

    Harjumaa

    Eralduse saaja Kasutamise eesmärk Eraldatud summa
    Aktiivikeskus MTÜ Laulasmaal üheksandat aastat toimuva "Pärtlipäeva pärlid" suvelõpu festivali korraldamise toetus 1 100
    Apones MTÜ VI rahvusvahelise Viimsi Happy Jazz Festivali korraldamine 1 000
    Aruküla Spordiklubi MTÜ Aruküla SK spordilaagri toetuseks Käärikul 23.-28.08.2020   40 õpilasele vanuses 8 kuni 16 aastat 1 200
    EELK Kirikumuusika Liit Orelikontsert Keila Muusikakoolis sarja "Orelikontserdid koolides" raames 225
    EELK Kuusalu Laurentsiuse kogudus Klassikalise muusika kontserdid Kuusalus 300
    Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku Aegviidu Aleksandri Kogudus Muusikute Täiendõppe keskuse/PLMF sarja kontserdid Aegviidus 300
    Eesti Folkloorinõukogu "Hakkame santima!" tegevused 2020 800
    Eesti Interpreetide Kontserdid SA Olav Ehala muusikaga kontsert Harjumaal 300
    Eesti Muusikanõukogu Rahvusvahelise muusikapäeva kontserdid Harjumaal 1 000
    Harju Maakonnaraamatukogu Suvelugemine ja selle lõpuürituse korraldamine ning rahastus 407
    Harjumaa Spordiliit Harju maakonna orienteerumispäevad 2020 1 500
    Harjumaa Spordiliit Harjumaa spordipäevad 2 800
    Improviis MTÜ Professionaalmuusika kontsertide sari „ Saue Kontserdisügis 2020“ korraldamine, läbiviimine 1 200
    Kasetalu, Erika Tunnustuspreemia pkiaajalise panuse eest Eesti akordionimuusika arendamisesse 500
    Kiili Kunstide Kool "Kandlekiilide" osalemine motivatsioonilaagris „Meite lapse pillituba” 7.-9.07.2020 90
    Kiivit, Sulo Kahe kitarriduo, Kartau/Kiivit ja ValsPetti, kontsertsarja "Olukorrast lähtuvalt" korraldamine. 180
    Koorijuhtide ja Muusikaõpetajate Harjumaa Ühendus Juhatuse väljasõidukoolitus Viljandisse - Eesti Rahvakultuuri Keskusesse 25. august. 450
    Koorijuhtide ja Muusikaõpetajate Harjumaa Ühendus Ühenduse liikmetele hooaja avakoosolek-kontsert Estonia Kontserdisaalis 8. septembril kell 15. 350
    Kumna Kultuuriait Peredele suunatud rahvuslike ja uuenduslike mängudega tegevuspäev- Juulituli 500
    Kunts, Piret Juubelitoetus 500
    Kuusalu Spordiklubi Taotluse eesmärk on Kuusalu Spordiklubi noorte kergejõustiklaste treeninglaagri korraldamine. 624
    Liiv, Tähe-Lee Kursused Raudaskyläs augustis 2020 200
    Lood ja Laulud MTÜ Veljo Tormise 90.sünniaastapäeva tähistamine kontsertlavastusega "Lindude äratamine" Kõrveaial. 1 000
    Mai Ainsalu FIE Harku valla laste muusikalaager "Loovus ja improvisatsioon" 17.-21.august 2020 a. 750
    Mäevälja, Liis Keila Muusikakooli saksofoniõpilaste osalemine XIX Saksofonistide Suvekoolis Võsul 3-8. august 2020 350
    Nõmbra Karjamõis MTÜ visuaalkunsti festivali Nõmbra Valgus 2020 korraldamine 800
    Peningi Koroonamänguklubi Loo 50. auhinnaturniiri ja Jaak Kaldaru mälestusvõistluse korraldamine. 350
    Peäske, Rahel Osalemine Hiiumaa Viiuli Suveakadeemias 200
    Piirsalu, Triinu Osalemine Austrias Allegro Vivo suvekursusel 8.-15. augustini. 200
    Raasiku Valla Sport Raasiku valla laste spordilaagri korraldamine Kääriku spordibaasis 23.-28. august 2020. 500
    Rahvatantsu- ja Rahvamuusikajuhtide Harjumaa Ühendus Ühenduse juhatuse koolitus-väljasõiduseminar Eesti Rahvakultuuri Keskuses 27. augustil Viljandis. 400
    Rahvatantsu- ja Rahvamuusikajuhtide Harjumaa Ühendus III Naiste Tantsupeo "PereLugu" 13.06.2021 eelsed koolitused Harjumaal. 450
    Saue Muusikakool Saue Muusikakooli 5 õpilase osalemine koolitusel XIX Saksofonide suvekoolis, 3.-8.august 2020, Võsul 250
    Savitsch, Krista MTÜ Tabasalu Triatloniklubi järelkasvu treeninglaager Võrus Kuperjanovis 2020. 720
    Spordiklubi Tats MTÜ 100 Harjumaa noore võrkpalluri transport Särevere Spordilaagrisse 2020 suvel. 1 040
    Stamina Spordiklubi MTÜ 13. Kõva Mehe Jooksu korraldamine 200
    Sääsküla Huviklubi MTÜ Piibe Teatri lavastuse "Kui Anija mehed Tallinnas käisid" tehniline teostus 500
    Tabasalu Triatloniklubi Kaspar Lepp ja Grete Maria Savitsch - osalemine rahvusvahelistel triatlonivõistlustel. 300
    Tantsuselts As-Sa MTÜ Segarahvatantsurühma Tammed ja Toomed 10 aastapäeva foto- ja audivisuaalse näituse korraldamine. 120
    Tšernjavski, Taavi Taavi Tšernjavski suvehooaeg 2020 700
    UP Sport MTÜ Laste toomine spordi juurde väga noorelt ja noortele võistluskogemuse pakkumine 750
    Veljo Tormise Kultuuriselts MTÜ Helilooja Veljo Tormise 90 sünniaastapäeva tähistamine Kõrveaial, tehniline teostus. 1 200
    Viimsi Päevakeskus MTÜ Muusikute täiendõppe keskuse/PLMF kontserdid Viimsis 300
    Vinkel, Sofia Minu osalemine esimeses viiuli suveakadeemias Hiiumaal Mi-kyung Lee meistriklassis. 200

    Hiiumaa

    Eralduse saaja Kasutamise eesmärk Eraldatud summa
    Algvere, Liia Juubelitoetus maalikunstnikule. 500
    EEKB Käina kogudus Läbi viia Käina Baptistikoguduse 130. aastapäev 12. septembril 2020.a. 400
    Eesti Folkloorinõukogu "Hakkame santima!" tegevused 2020 400
    Eesti Muusikanõukogu Rahvusvahelise muusikapäeva programm Hiiumaal
    500
    Emmaste spordiklubi ERNST MTÜ Virtuaalse liikumissarja korraldamine. 600
    Emmaste Vaba Aja Keskus Vanavanemate päeva korraldamine 650
    Emmaste Vaba Aja Keskus Muuseumiöö "ÖÖS ON AEGA" ürituse ja muinastulede öö korraldamine
    300
    Emmaste Vaba Aja Keskus "Emmaste väntab" jalgrattasari mitmekesistab Hiiumaa noorte ja täiskasvanute liikumisharjumusi. 300
    Floridante MTÜ Viola da gambade suvekursuse “Gambavaim” korraldamine ja kontserdid Hiiumaal 4.–6. august 2020 300
    Golub, Anne Juubelitoetus 500
    Hiiumaa Kammermuusika MTÜ Hiiumaa rahvusvaheline viiuldajate meistrikursus. 500
    Hiiumaa Käsitööselts Osaleda Mardilaadal Saku Suurhallis 2020 novembris 500
    Hiiumaa Laskespordi Klubi E. Norgani mälestusvõistluse ning Eesti veteranide MV ja Eesti - Soome maavõistluse korraldamine 350
    Hiiumaa Spordikool SA Noororienteerujate osalemne vabariiklikus noortelaagris 300
    Hiiumaa Spordikool SA Noorpurjetajate osalemine LHV karikavõistluste I etapil Pärnus 200
    Hiiumaa Spordikool SA Noorpurjetajate osalemine LHV karikavõistluste II etapil Saadjärve ääres 250
    Hiiumaa Spordikool SA Noorpurjetajate osalemine LHV karikavõistluste III etapil Tallinnas 200
    Hiiumaa Spordikool SA Noorpurjetajate osalemine Tilgu regatil 200
    Hiiumaa Spordikool SA Noorte korvpallurite osalemine laagris, kulude osaline katmine 400
    Jancis, Rainer loometöötoetus 600
    Kalana Saund OÜ Festivali Sõru Saund 2020 (endise nimega Kalana Saund) korralduskulud. 1 000
    Kammermuusikud MTÜ Suvefestival “Mõisamängud” 150
    Kerema Kultuurikoda MTÜ IX Pühalepa muusikafestivali transport ja majutus 500
    Kõrgessaare Vaba Aja Keskus Saalihokiturniiri Viskoosa CUP 2020 kulude osaline katmine 300
    Kõrgessaare Vaba Aja Keskus Kõrgessaare Tänavakorvpalliturniirikulude osaline katmine 200
    Kõrgessaare Vaba Aja Keskus Luidja Rannavolleturniiri kulude osaline katmine 250
    Kõrgessaare Vaba Aja Keskus Luidja Triatloni korralduskulude osaline katmine 200
    Kõrgessaare Vaba Aja Keskus Kontserdisari Muusika 102 Eestimaale Hiiumaa vallas 250
    Käina Huvi- ja Kultuurikeskus Väikekandle õpituba 300
    Käina Huvi- ja Kultuurikeskus Karmoška töötuba 300
    Kärdla Linnaraamatukogu 2020 Suvelugemise väljakutse parimate auhinnad 200
    Kärdla Linnaraamatukogu Suvelugemise väljakutse 2020 parimatele lugejatele Luidja Tsirkusetalu etendus "Sinna ja tagasi". 350
    Kärdla Nukuteater Nukuteatri muinasjutuaia kujundamine ja avamispidu. 300
    Liit, Indrek Anda välja CD plaat " Pühalikkus " 200
    Lindmäe, Heli Juubelitoetus 500
    Matkaklubi Muku MTÜ Wambola rahvaretk- sügisene rännak kolme erineva marsruudiga hiidlastele ja nende sõpradele 800
    MTÜ Iiu Kintsuviiul Osalemine Hiiu kannelde valmistamise ja mängimise laagris Vormsil 14.-23.08.2020 300
    MTÜ SUKAR Idamaise tantsu laagri ja töötubade läbiviimine 250
    MTÜ Tuulte Tee 5 peret, 3 põlvkonda 4 x aastas maalivad ühte ja sama nende jaoks Hiiumaa imelist looduslikku paika. 250
    Niit, Priidu Ettevalmistus järgmiseks võistlushooajaks 350
    Paljasjalg OÜ Vahuveiniviikendi korraldamine, mille eesmärgiks on veinikultuuri tõstmine. 500
    POST, ANNALIISA Loominguline stipendium Emmaste koolikogukonna vaimse pärandi talletamiseks mälestuste kogus "Minu Emmaste kool" 500
    Rõõmuring Väärtustada Hiiumaa naist spordi ning liikumisharrastuse edendajana.
    .
    300
    Sillamäe Lastekaitse Ühing edendada noorte omavahelist loovust, arenguprogrammi kaudu rikastades Eesti vaimset kultuuripärandit 250
    Sõru Muuseum Muuseumiöö "ÖÖS ON AEGA" ürituse korraldamise toetuseks. 250
    Veanes, Heino Juubelitoetus 500
    Viidik, Aivar Loometöö toetus ajalehe Hiiumaa kauaaegse ajakirjaniku Endel Saare fotoarhiivi korrastamiseks (I etapp) 300

    Ida-Virumaa

    Eralduse saaja Kasutamise eesmärk Eraldatud summa
    Alutaguse Eagle Disc golfi klubi Eesti harrastajate meistrivõistlusete korraldamine discgolfis 600
    Alutaguse Eagle Disc golfi klubi Eesti meistrivõistluste korraldamine discgolfis 800
    Alutaguse Suusaklubi MTÜ Pannjärve jooksusarja 2020 korraldamine 500
    Artlight UÜ Projekti "Nukuteater teie kodus" läbiviimine 600
    ContempArt MTÜ Narva Kultuurikonverentsi korraldamine Narva ooperipäevade raames 700
    David Oistrahhi Festival MTÜ Festivali "Musica Hymnis" jõulukontsertide ettevalmistamine: noodigraafika 300
    EELK Simuna Siimona ja Juuda Kogudus IV Rahvusvahelise Gustav Normanni orelifestivali korraldamine 300
    Eesti Folkloorinõukogu "Hakkame santima!" tegevuste läbiviimine 900
    Eesti Interpreetide Kontserdid SA Olav Ehala loominguga kontserdi korraldamine 400
    Eesti Kaevandusmuuseum SA Töötubade "Traditsioonid läbi aegade meilt ja mujalt" korraldamine 400
    Eesti Muusikanõukogu Rahvusvahelise muusikapäeva programmi korraldamine Ida-Virumaal 600
    Eesti Mäeselts Raamatu "Põlevkivikuningas Väino Viilup" tõlkimine vene keelde 300
    JazzTime MTÜ „Jazz Time 2020“ festivali korraldamine ja läbiviimine 700
    Jefimova , Erika Orelipooltundide läbiviimine Jõhvi Mihkli kirikus 250
    Jõhvi Keskraamatukogu Jõhvi keskraamatukogus käsitöö õpitubade korraldamine 250
    Jõhvi Kultuuri- ja huvikeskus XVII vähemusrahvuste kultuurifestivali "Rahvuskultuuride loomepada" läbiviimine 800
    Jõhvi Muuseumi Selts Aleksander Tõnissoni mälestuskonverentsi „Aleksander Tõnisson ja Jõhvi aastal 1920“ läbiviimine 600
    Kergejõustikuklubi Visa Jõhvi sisekergejõustiku võistluste korraldamine 350
    Kergejõustikuklubi Visa XXXIV Jõhvi Hüppajate päeva korraldamine 300
    Khorev, Yury Loominguline stipendium 300
    Kirjastus Ilmamaa OÜ Veera Kruglova raamatu "Vana narvalanna märkmed" kirjastamine 700
    Kistler-Ritso Eesti Sihtasutus Hollandi näituse "Kuidas ellu jääda demokraatias?" läbiviimine Narvas 400
    Kohtla-Järve Gümnaasium Johan Randvere klaverikontserdi korraldamine 350
    Kohtla-Järve Gümnaasium NIA liikumistehnika playshopi läbiviimine 115
    Kohtla-Järve kergejõustikuklubi Atleetika Noorte heitjate seeriavõistluse korraldamine 300
    Kohtla-Järve kergejõustikuklubi Atleetika Ida-Virumaa kergejõustikuvõistluste korraldamine U10 ja U12 400
    Kohtla-Järve kergejõustikuklubi Atleetika Ida-Virumaa lahtiste kergejõustikuvõistluste korraldamine 400
    Kohtla-Järve Koolinoorte Loomemaja VII vabariikliku koreograafiafestival-konkurssi   „Tantsuline lehesadu" korraldamine 400
    Kohtla-Järve spordiselts Kalev Osalemine Euroopa juunioride meistrivõistlustel judos 400
    Kohtla-Järve spordiselts Kalev Pannjärve tervisespordipäeva läbiviimine 300
    Kudajeva, Olga Loominguline stipendium 150
    Kunsti Sadam MTÜ Rahvusvahelise näituse "Kohtumised Eestis 2020" läbiviimine 250
    Lamp, Anneli Loometöötoetus käsikirja "Introverdi kaitseala" kirjutamiseks 250
    Luuk, Aime Juubelitoetus 300
    Naisrahvatantsurühm Tammiku MTÜ Alutaguse mustade villaste pärltikandiga seelikute soetamine 1 000
    Narva Laste Loomemaja Rahvusvahelise noorte teatriminiatuuride festivali korraldamine: spetsialistide tasu 500
    Narva Laste Loomemaja Mobilograafia konkursi läbiviimine 300
    Narva Linna Sümfooniaorkester Jevgeni Mravinski nimelise XXVI rahvusvahelise muusikafestivali korraldamine 800
    Narva Muuseum SA Narva muuseumi 2020. aasta aastakonverentsi korraldamine 800
    Narva Muuseum SA Hoidiste festivali "Suvi Purki" korraldamine Põhjaõues 400
    Narva Muuseum SA Vana-Narva maketinäituse ettevalmistamine 500
    Narva Muuseum SA Ajaloofestivali "Narva Lahing" korraldamine 800
    Narva Muuseum SA Talvise Narva lahingu läbiviimine 600
    Narva spordikool Energia XXIII Rahvusvahelise Vladimir Nikolajevi mälestusturniiri läbiviimine võrkpallis 300
    Narva spordikool Energia XX Rahvusvahelise judoturniiri "Narva Cup 2020" korraldamine 400
    Nukuteater Lepatriinu MTÜ Projekti "Emaga teatrisse" läbiviimine 400
    Pro Jalgratturite Klubi MTÜ Husqvarna Põleva Kivi XCO ja Eesti meistrivõistluste korraldamine Downhillis 600
    Põhjaranniku Kirjastus OÜ Informatiivse lehekülje "Vaba aeg" avaldamine ajalehtedes Põhjarannik ja Severnoje Poberežje 1 000
    Rajamuusika MTÜ Festivali IDeeJazz 2020 korraldamine Narvas 800
    Ruttas, Rommi Etenduse “Hoovi Petsi viimane sümfoonia” loomine ja etendamine Narvas 220
    Shiftworks OÜ Station Narva 2020 festivali korraldamine 500
    Spordiklubi Jõhvi RS Võistlussarja "Ida-Virumaa Rulliõhtud" läbiviimine 500
    Spordiklubi Jõhvi RS IX Hooajalõpu teatevõistluse läbiviimine 400
    Zentsik, Eduard Loominguline stipendium 300
    Teatriühing Igra Rahvusvahelise autorilaulu- ja luulefestivali "Narva Sadamakai 2020" läbiviimine: tehnika rent 400
    Toomra, Lemmit Juubelitoetus 300
    Toth, Szilard Tibor Teadusseminari "100 aastat Narvataguse Eesti-Ingeri kujunemisest" ja kontserdi korraldamine 400
    Vaba Lava SA Piiriülese teatrifestivali "ON THE EDGE" korraldamine ja omaproduktsioonide loomine: Nahkhiire vaatlus 810
    Vaivara Sinimägede Sihtasutus Raamatu tööpealkirjaga "Mälestused 20. saj Narva elektrivõrgust" käsikirja keeletoimetamine ja kujundamine 600

    Jõgevamaa

    Eralduse saaja Kasutamise eesmärk Eraldatud summa
    Eesti Evangeelne Luterlik Kirik Suvekontserdi korraldamine Palamuse kirikus 100
    Eesti Folkloorinõukogu "Hakkame santima!" tegevused 2020 315
    Eesti Muusikanõukogu Rahvusvahelise muusikapäeva programm Jõgevamaal 300
    Folklooriselts Jõgevahe Pere Jõgevahe Pere segarühma naiste rahvarõiva komplekti täiendamine 575
    Folklooriselts Jõgevahe Pere III Eesti Naiste Tantsupeo loomelaagri korraldamine 300
    Folklooriselts Jõgevahe Pere Kassinurme linnuse 1500. aastapäeva tähistamine 200
    Folklooriselts Jõgevahe Pere Jõgevahe Pere segarühma meestele rahvarõiva komplekti soetamine 675
    Jõgeva Kabeklubi Kabe Euroopa 2020. a meistrivõistluste korraldamine 1 030
    Jõgeva Kultuurikeskus IX Rahvusvaheline akordioni-, lõõtspilli- ja suupillifestivali korraldamine Jõgeval 510
    Jõgeva Kultuurikeskus Muusika 102 Eestimaale Jõgeval 410
    Jõgeva Kultuurikeskus Suveõhtute kontserdisarja "Helisev suveöö" korraldamine 940
    Jõgeva Linnaraamatukogu Kirjandusliku omaloomingukonkursi "Betti Alveri jälgedes 2020" korraldamine 175
    Jõgeva Linnaraamatukogu XIV Ööraamatukogu korraldamine Jõgeva Linnaraamatukogus
    160
    Jõgeva Muusikakool Jõgeva Muusikakooli ja Jõgeva Põhikooli tantsijate suvekooli korraldamine 500
    Jõgeva Põhikool Jõgeva Põhikooli vanema astme neidude rahvariideseelikute soetamine 550
    Jõgevamaa Metsaselts MTÜ Kassinurme muinaslinnuse teemapargi taastamine ja arendamine ning linnuse aastapäeva sündmuste korraldamine 730
    Jõgevamaa Spordiliit Kalju Jõgevamaa noorte osalemine Koolispordi XV Suvemängudel "Meri ja Päike 2020" 400
    Jõgevamaa Spordiliit Kalju Jõgevamaa noorte meistrivõistluste korraldamine august- september 2020 740
    Jõgevamaa Spordiveteranide Klubi Jõgevamaa spordiveteranide meistrivõistluste korraldamine 650
    Kaasik, Hanna-Brita spordistipendium 250
    Karu, Margit Juubelitoetus 250
    Kistler-Ritso Eesti Sihtasutus Rändnäituse "Sinu, minu, meie riik" Jõgevamaale toomine ja eksponeerimine 190
    Klaos, Rasmus spordistipendium 250
    Kuremaa Turismi- ja Arenduskeskus SA Kontserdisari "Muusika 102 Eestimaale" Kuremaa lossis
    190
    Kuremaa Turismi- ja Arenduskeskus SA Lied'i-kontserdi korraldamine Kuremaa mõisas/lossis 240
    Käsitöökoda Kuldne Õlg MTÜ Krepplille töötoa läbiviimine 190
    Käsitöökoda Kuldne Õlg MTÜ Kalligraafia õpitoa korraldamine 190
    Linnamäe Krossiklubi Rahvusvahelise kestvusmotokrossi "Linnamäe Supikross 2020" korraldamine
    730
    Linnamäe Krossiklubi Eesti "Top200" motokrossi karikasarja osavõistluse korraldamine 570
    Linnamäe Krossiklubi Rahvusvahelise motokrossi "Eesti Noorte Karikasarja 2020" osavõistluse korraldamine. 670
    Look MTÜ Kontserdi "Suveklassika Palamusel" korraldamine 765
    Look MTÜ Theodor Lutsu Filmipäevade korraldamine. 590
    Look MTÜ Lilleaasa Vabaõhulava avamine 415
    Paduvere Talumuuseumi Selts Otto Erimaa 52. mälestusvõistluste korraldamine 190
    Pajusi Teater MTÜ Suvelavastuse "Pilvede värvid" jäädvustamine videona 100
    Pajusi Teater MTÜ Suvelavastuse "Pilvede värvid" väljatoomine 215
    Palamuse Kultuur Naisrühm Sirtsuline rahvariiete täiendamine 710
    Palamuse O. Lutsu Kihelkonnakoolimuuseum Valguse- ja püroetenduste "Tuledes Paunvere" korraldamine Palamuse muuseumi õuel 375
    Palamuse O. Lutsu Kihelkonnakoolimuuseum Õpetaja Lauri puidu restaureerimise koolitus 490
    Palmiste, Arlet loominguline stipendium 250
    Pianist MTÜ Avinurme klaverikursuse korraldamine 400
    Põltsamaa Kultuurikeskus Tänupikniku korraldamine 200
    Põltsamaa Kultuurikeskus Sildade päeva korraldamine Põltsamaal 690
    Põltsamaa Kultuurikeskus Kinobuss Põltsamaal 230
    Põltsamaa Kultuurikeskus Rahvusvahelise eakate päeva tähistamine 365
    Põltsamaa Kultuurikeskus Põltsamaa Teatripäev 290
    Põltsamaa Spordiliit Kanuumatka korraldamine Põltsamaa jõel 215
    Põltsamaa Sport SA Põltsamaa Jõe 46. Suvemängude korraldamine 540
    Põltsamaa Sport SA Põltsamaa Lossijooks 2020 korraldamine 285
    Põltsamaa Vallavara OÜ Põltsamaa Lossi 250 - arhitektuuripärandi tutvustamine läbi ajalooliste vaadete välifotogalerii 215
    Saan, Peeter loometöötoetus marsikogumiku seadmiseks 250
    Sadala Külade Selts MTÜ Mari Jürjensi kontserdi korraldamine 400
    Sadala Külade Selts MTÜ Teatribussi lasteetenduse korraldamine 575
    Spordiklubi Toonus-Sport Põltsamaa seiklusretke 2020 korraldamine. 525
    Spordiklubi Torma Sport "Sügisturniir võrkpallis" korraldamine Tormas 205
    Spordiklubi Torma Sport "Sügisturniir võrkpallis U-16 tütarlastele" Tormas 100
    VM Fest MTÜ V. Rahvusvahelise Vaimuliku muusika festivali VM FEST MUSTVEE läbiviimine 1 500

    Järvamaa

    Eralduse saaja Kasutamise eesmärk Eraldatud summa
    A.H.Tammsaare Muuseum Vargamäel SA Joosep Kõrvitsa keelepilli kvarteti klasssikalise muusika kontsert Vargamäe õunaaias 800
    Albu Mõis MTÜ Lugude jutustamise õpita "Eesti rahvajuttude uus elu" korraldamine 385
    Ambla Spordiklubi MTÜ Rannavolle Seeriavõistluse korraldamine ja paremate tunnustamine 250
    Ambla Spordiklubi MTÜ Ümber Järvede Jooksude korraldamine ja paremate tunnustamine 300
    Ambla Spordiklubi MTÜ Ambla Spordiklubi noorsportlaste treening ettevalmistuslaagri korraldamine 700
    Ambla Spordiklubi MTÜ Rava Rahvatriatloni korraldamine ja paremate tunnustamine 200
    Ambla Spordiklubi MTÜ Ambla Spordiklubi juunioride FIS Suusarulli võistlustel osalemine 400
    Arvamusfestival MTÜ Arvamusfestivali kultuuriprogrammi korraldamine 800
    EELK Järva-Jaani kogudus Muusikute Täiendõppe keskuse/PLMF kontserdi korraldamine Järva-Jaanis 300
    EELK Türi Püha Martini kogudus Türi kiriku 700.aastapäeva ürituste korraldamine 900
    EELK Türi Püha Martini kogudus Juubelitoetus 200
    Eesti Folkloorinõukogu "Hakkame santima!" tegevuste korraldamine 900
    Eesti Lugemisühing MTÜ X väikeste kodu-uurijate tänupäeva korraldamine Järvamaal 420
    Eesti Muusikanõukogu Rahvusvahelise muusikapäeva programmi korraldamine Järvamaal 600
    Eesti Noorte Muusikaliteater MTÜ Eesti Noorte Muusikaliteatri muusikali "Libahunt" lavastuse loomine ja esitamine 500
    Eivere Manor OÜ Eivere Klaverifestivali ja pianistide suvekooli korraldamine 1 000
    Järvamaa Muuseumi Sõprade Selts Raamatu „Kilde Türi kihelkonna ja linna arengust“ VII osa väljaandmine 1 000
    Järvamaa Spordiliit Andekas laps - noorsportlaste õppe treening toetus 480
    Järvamaa Spordiliit Järvamaa seeniorsportlaste koondise osalemine Eesti SVL 53. spordimängudel Võrus 800
    Järvamaa Spordiliit Järvamaa koolispordi sündmuste ja võistluste korraldamine augustis ja septembris 600
    Kaasiku, Evely Tunnustuspreemia 500
    Kergejõustikuklubi Järvala Kergejõustikuklubi "Järvala" noorsportlaste treeninglaagri korraldamine Tõrvas 750
    Koeru Kultuurimaja Sumeda suveõhtu kontserdi korraldamine 500
    Kultuuri- ja Haridusselts Üksmüts MTÜ “Meite lapse pillituba” suvine motivatsioonilaagri korraldamine 600
    Last, Herbert Juubelitoetus 200
    Liivak, Kersti Juubelitoetus 200
    Maadlusklubi Järvamaa Matimehed Rahvusvahelise laste karikavõistluse maadluses III etapi korraldamine Türil 350
    Maadlusklubi Järvamaa Matimehed Suvise spordilaagri korraldamine Järvamaa noormaadlejatele Väätsal 27.-31.07.2020. 875
    Maasi, Elis-Erika Artisti Elis & Öö Klubi vinüülplaadi salvestamine ja tootmine 1 000
    Mets, Ülo Juubelitoetus 200
    Orienteerumisklubi JOKA Eesti meistrivõistluste orienteerumise pikal rajal korraldamine Järvamaal 350
    Orienteerumisklubi JOKA 38. Türi Metsajooksu korraldamine 250
    Paide Lasteaed Arvamusfestivali lasteala korraldamine 600
    Paide Spordikeskus SA XV Matsimäe rattaralli ja II Matsimäe järve jooksu korraldamine 300
    Paide Spordikeskus SA III Südamelinna jooksu korraldamine: ajavõtt 360
    Paide-Türi Rahvajooks MTÜ 39. Viking Window Paide-Türi rahvajooksu ettevalmistus ja korraldamine 5 000
    Palmiste, Arlet Loometöö toetus näidendi loomiseks 400
    Roosna-Alliku Rahvamaja Kontserdisarja "Muusika 102 Eestimaale" kontserdi korraldamine Roosna-Alliku mõisas 300
    Roosna-Alliku Rahvamaja Naiskoorile rahvuslike esimisriietuse valmistamine 780
    Saan, Peeter Loometöö toetus marsikogumiku seadmiseks 300
    Saara Käsitöökool OÜ Eesti etnograafiliste kudumisvõtete õppevideote loomine iseseisvaks õppimiseks 900
    Sargvere Maakultuuri Edendamise Selts MTÜ Muusikute Täiendõppe keskuse / PLMF kontserdi korraldamine Sargveres 300
    Spordiklubi Vargamäe Spordiklubi Vargamäe noortõstjate osalemine treeninglaagrites 440
    Spordiklubi Vargamäe Spordiklubi Varagamäe tõstja Teet Karbuse ettevalmistus ja osalemine U23 EM 500
    Sportlik Eesti MTÜ Türi triatlon 2020 korraldamine 1 000
    Tallinna Filharmoonia Tallinna Kammerorkestri kontserdi "Saabumissümfoonia ehk peegel peeglis" korraldamine 600
    Tiitsmaa, Margus Loometöö toetus virtuaalse galerii loomiseks 465
    Türi Kultuurikeskus Muinastulede öö kontserdi korraldamine 500
    Türi Kultuurikeskus Türi järvekontserdi korraldamine 20. augustil 900
    Türi Kultuurikeskus Kontserdisarja " Muusika 102 Eestimaale" Türi kontserdi korraldamine 300
    Türi Kultuurikeskus XV Käru järvepäeva kontserdi korraldamine 800
    Türi Kultuurikeskus XV Käru järvepäeva spordivõistluste korraldamine 300
    Türi Kultuurikeskus Kabala 54. laulu- ja tantsupeo korraldamine 800
    Türi Muusikakool Türi Muusikakooli andekate õpilaste muusikaõpingute toetamine 160
    Türi Rattaklubi MTÜ Järvamaa rattakrossi seeriavõistluse IV ja V etapi ettevalmistus ja korraldamine 450
    Türi Spordiklubide Liit Türi linna sünnipäeva perespordipäeva 2020 korraldamine 250
    Türi Spordiklubide Liit 45. Eesti omavalitsuste suvemängudel osalemine 500
    Türi Spordiklubide Liit Türi Spordiklubide Liidu noorte sportliku suvelaagri 2020 korraldamine 900
    Valang, Veiko Juubelitoetus 200
    Vellama, Tiiu Juubelitoetus 200
    Virves, Urmas Juubelitoetus 200

    Lääne-Virumaa

    Eralduse saaja Kasutamise eesmärk Eraldatud summa
    Aseri Spordiklubi Traditsioonilise Aseri XXII Savijooksu korraldamine (ajavõtuteenus). 600
    Eesti Evangeeliumi Kristlaste ja Baptistide Koguduste Liidu Rakke Kogudus PLMF kontsertide korraldamine Rakkes 500
    Eesti Folkloorinõukogu "Hakkame santima!" tegevused 2020 200
    Eesti Muusikanõukogu Rahvusvahelise muusikapäeva programm Lääne -Virumaal 500
    Eesti Triatloni Liit Kevin Vabaoru osalemine ITU MK etappidel, Euroopa Meistrivõistlustel ja Euroopa karikaetappidel 250
    Heinpaju, Kevin Spordistipendium 350
    Huviklubi Nelson I Pariisi Maastikumaratoni korraldamine 450
    Jäneda Muuseum MTÜ Näitus helilooja Urmas Sisaski 60. sünnipäevaks 216
    Kadrina Vallavalitsus Kadrina Kunstidekooli õpilaste osalemine Võsu XIX saksofonistide suvekoolis 200
    Kammermuusikud MTÜ Suvefestivali “Mõisamängud” kontsertide korraldamine 300
    KaRakTer MTÜ Etenduse "Pidu katku ajal" lavaletoomine. 200
    Kask, Ott Loometöö toetus marsikogumiku “Eesti maakondade tunnusviisid” Lääne Virumaad esindava teose seade tegemiseks

    300
    Kinoteater MTÜ Lavastuse "Vihanemees.com" väljasõiduetendus 400
    Kirjastus Canopus OÜ Autorihonorar romaani "Rabasaar" kirjutamise eest 250
    Loometöö MTÜ Niplisitsi propageerimine ja õpetamine. 193
    Lääne-Virumaa Spordiveteranide Koondis Lääne-Virumaa SVK osalemine ESL 2020 53 Spordimängudel Võrumaal 300
    Mahu Külaselts Näidendi "Jumalad on maal !!!" etendamine 240
    Mittetulundusühing Caaro SK Osalemine Eesti rannajalgpalli esiliigas 2020 400
    Mittetulundusühing Caaro SK Treeninglaagris osalemine ja ettevalmistus uueks hooajaks 500
    Niller, Marge Rutja rannaküla muusika kontsertsarja korraldamine (helitehnik, reklaam, plakatid, kunstnik) 700
    Pistrik MTÜ Kunstistuudio käivitamiseks molbertite ja töövahendite ost 400
    Rahvaspordiklubi SPORTKUNDA Suviste laagrite ja võistluste korraldamine 600
    Rakvere JK Tarvas MTÜ Rakvere JK Tarvas U14 võistkonna osalemine Tallinn Cup turniiril 400
    Rakvere JK Tarvas MTÜ JK Tarvas 2007 grupi treeninglaagri korraldamine (treenerite tasu). 260
    Rakvere JK Tarvas MTÜ Rahvusvahelise jalgpallifestivali Tarvas Cup 2020 korraldamine 700
    Rakvere Kergejõustikuklubi Vike Rakvere mitmevõistluse karikavõistluste korraldamine 300
    Rakvere Kergejõustikuklubi Vike Eesti noorte kõikide vanuseklasside kergejõustiku üksikalade MV-te läbiviimine Rakveres 750
    Rakvere Kergejõustikuklubi Vike Eesti noorte kõikide vanuseklasside mitmevõistluse MV-te korraldamine Rakveres 450
    Rakvere Muusikakool XIX Saksofoni Suvekooli korraldamine Võsul 400
    Rakvere Muusikakool XII Kitarri Suvekooli korraldamine Võsul 400
    Rakvere Muusikakool Rakvere Muusikakooli saksofoniõpilaste suvekursustest osavõtmine 200
    Rakvere Muusikakool Rakvere Muusikakooli kitarriõpilaste suvekursustest osavõtmine 200
    Rakvere Muusikakooli Sihtasutus Rakvere Muusikakooli juubeli tähistamine Virumaa Kammerorkestri kontserdiga ja õpilassolistidega. 400
    Rakvere Rattaklubi Siplased BOSCH Eesti Maastikurattasarja etapi - 18. Rakvere Rattamaratoni korraldamine
    750
    Rakvere Spordikool Maakonna noorte osalemine Rukkilillemängude kergejõustikuvõistlustel 300
    Rakvere Tenniseklubi Virumaa Tennise Meistrivõistluste korraldamine
    450
    Rõõmu Tehas MTÜ Audiokuuldemängu "Laste muinasjutud" lavastamine 500
    Saaber, Mehis Loominguline stipendium III Sügisesel balletiõhtul esitatava repertuaari õppimiseks ja ettevalmistamiseks. 400
    SevenBow MTÜ Filmifestival Festheart korraldamine 600
    Spordiklubi Rakke 20. Rakke Rattamaratoni korraldamine 650
    Spordiklubi Tapa Maadluslaagri " Maadlus teeb tugevaks XXV" korraldamine ja läbiviimine 800
    Spordiklubi Tapa Käsipallivõistluse "57. Tapa Karikas" korraldamine 300
    Spordiklubi Tapa Abi käsipalli treeninglaagrite rahastamisel 650
    Spordiklubi Vargamäe Tapa valla noortõstjate osalemine treeninglaagrites 750
    Spordiklubi Vargamäe Tapa valla noortõstjate osalemine välisvõistlustel. 350
    Tapa Muusika-ja Kunstikool Tšello ostmine 425
    Tapa Traieliklubi Tapa Traiel Eesti MV 1. ja 2. etapi korraldamine 300
    Tapa Vallavalitsus Tapa valla 14. rahvajooksu ja kepikõnnimatka korraldamine 500
    Tapa Vallavalitsus Noorte jalgpallivõistluste korraldamine 140
    Tiigisaare MTÜ Saviahju ostmine 1 000
    Tumemaine Tuli MTÜ Tumeromantika õhtu korraldamine Muuga mõisas 400
    Uhtna Raamatukogu Uhtna fotonäituse korraldamine 120
    Vaba Noor MTÜ "Sumedate Suveõhtute Filmifestivali" korraldamine 800
    Viru-Nigula Kultuurikeskus Ebahariliku muusikafestivali korraldamine 750
    Viru-Nigula Kultuurikeskus Terrassikontsertite korraldamine Kunda rannas 500
    Viru-Nigula LTK MTÜ Osalemine ülevabariiklikus lauatenniselaagris Kadrinas 400
    Viru-Nigula LTK MTÜ Kadrina Open 2020 lauatennises korraldamine 150
    Viru-Nigula LTK MTÜ Osalemine Eesti lauatennise meistrivõistlustel 200
    Viru-Nigula Spordiklubi MTÜ Laste jalgpalliturniiride korraldamine 453

    Läänemaa

    Eralduse saaja Kasutamise eesmärk Eraldatud summa
    EELK Ridala kogudus Ridala kiriku 750. aastapäeva juubeliraamat. 789
    EELK Ridala kogudus Ansambli Heinavanker kirikukontsert Ridalas 1 000
    EELK Ridala kogudus Ansambli Triskele kirikontsert Ridala kirikus 700
    Eesti Folkloorinõukogu "Hakkame santima!" tegevused 2020 500
    Eesti Interpreetide Kontserdid SA Kammerkontserdid Uuemõisas ja Haapsalus 400
    Eesti Muusikanõukogu Rahvusvahelise muusikapäeva programm Läänemaal 800
    Eesti Segakooride Liit VII lauljate suvekooli korraldamine (Haapsalu) 360
    Haapsalu ja Läänemaa Muuseumid SA "Eriline suvi" korraldamine Iloni Imedemaal 600
    Haapsalu Jahtklubi MTÜ Purjetamisvõistluste läbiviimine 2020 aastal. 1 300
    Haapsalu kergejõustikuklubi MTÜ Läänemaa TV 10 olümpiastardi mitmevõistlus Haapsalus 18-19.07.2020 320
    Haapsalu kergejõustikuklubi MTÜ Swedbank 18.lastejooks Paralepa rannas 09.08.2020 toimub 2-12aastastele poistele ja tüdrukutele. 300
    Haapsalu Kultuurikeskus Canzone ja Haapsalu kammerkoori ÖÖkontserdi " korraldamine 9.08.2020 400
    Haapsalu Kultuurikeskus PARGIS ON PAREM! (8-9. augustil) Krahviaia lasteala tegevuste korralduskulude katmine 1 000
    Haapsalu Kultuurikeskus Haapsalu Big Bandi 2020.a. suviste esinemiste läbiviimine. 900
    Haapsalu Kultuurikeskus Haapsalu suvemuusika 2020 korralduskulude katmine 900
    Haapsalu Kultuurikeskus TAFF:fest täiendavate kulude katmine seoses viirusest tingitud meetmetega sündmuste korraldamisel 900
    Henno, Sass Loometöötoetus Läänemaa Ühisgümnaasiumi muusikali libreto kirjutamiseks 1 000
    Jalgrattaklubi Paralepa MTÜ Haapsalu XV triatlon 500
    Jets, Indrek juubelitoetus 200
    Lauren, Aare juubelitoetus 200
    Lauri, Vahur Aasa Riksi Õueblues 2020
    Muusikutele esinemistasu maksmiseks
    800
    Lääne Maakonna Keskraamatukogu Sarja "Suvi lasteraamatukogu Iloni aias" korraldamine 233
    Lääne Maakonna Keskraamatukogu Suvelugemise programmi lõpetamine 400
    Metsoja, Tuuli Viiuliduo Triinu Piirsalu ja Joosep Reimaa soolokontsertide korraldus, juulis ja augustis 2020. 200
    Mitman, Erki Spordistipendium sportlaskarjääri jätkamiseks 500
    Oru Kool Osalemine Eesti Koolisprdi Liidu suvemängudel "Meri ja Päike" 24.-26.08.2020 350
    Saan, Peeter Loometöötoetus marsikogumiku “Eesti maakondade tunnusviisid” piirkondlikku teose seadmiseks 300
    Sildre, Koidula juubelitoetus 200
    Spordiklubi Haapsalu Osalemine Balti noorlaskurite võistlustel Dobeles (Läti) 18.-20.september 2020.a. 500
    Spordiklubi Haapsalu Eest noorte (kuni 18 aastaste) meistrivõistluste korraldus ja ettevalmistus 17.oktoober 2020.a., saali rent 200
    Spordiklubi Haapsalu Treeninglaagrite korraldus välilasketiirudes valmistumaks Euroopa CUP-ks ja Eesti tiitlivõistlusteks 250
    Sultangirejev, Roman SUUR KATUSEKONTSERT 2. 280
    Sultangirejev, Roman Mölkky Eest meistrivõistlused Haapsalus, võistlusinventari rent, medalid 110
    Suusaklubi Sula MTÜ Jooksuvõistluse korraldamine 312
    Taebla valla spordiklubi Spordiõistluste auhinnad 200
    Tallinna Filharmoonia Tallinna Kammerorkestri kontserdid üle Eesti "Saabumissümfoonia ehk peegel peeglis", kiriku üür ja transport 500
    Telgmaa, Ülo juubelitoetus 200
    T-Stuudio MTÜ T-Stuudio tantsulaagri korraldamine 1 000
    Vaalma, Külli spordistipendium 500
    Vehklemisklubi En Garde Haapsalu vehklemise 70 juubel, juubelimedalid 800
    Vehklemisklubi En Garde Rahvusvahelise vehklemisturniiri Valge Daam korraldamine , saali rent, auhinnad, helitehnika 768

    Põlvamaa

    Eralduse saaja Kasutamise eesmärk Eraldatud summa
    Alle-Saija Teatritalu MTÜ Kontsert ja külalisetendused Põlvamaa kultuurielu elavdamiseks. 600
    Eesti Folkloorinõukogu Hakkame santima! tegevused 2020. 300
    Eesti Muusikanõukogu Rahvusvahelise muusikapäeva Põlvamaa programm. 660
    Grzinich, Evelyn Osalemine graafika töötoas Muhu Print 2020. 200
    Jõgi, Riivo Loometöötoetus marsikogumiku “Eesti maakondade tunnusviisid” piirkondlikku teose seadmiseks. 400
    Jõgi, Riivo Põlva Muusikakooli keelpilliorkestri repertuaari täiendamine 500
    Jõusport MTÜ Rammumeeste ja Jõumängud sarja korraldamine Tartu, Põlva, Jõgeva ja Raplamaal. 1 000
    Jää, Eela 2020. aasta Jakob Hurda rahvuskultuuri auhind. 1 000
    Kiivit, Sulo Kahe kitarriduo, Kartau/Kiivit ja Vals/Petti, kontsertsarja "Olukorrast lähtuvalt" korraldamine. 100
    Kruusla, Irina Juubelitoetus. 200
    Käbliku Pruulikoda OÜ Muusikafestivali "BEER CAMP ROCK N ROLL" korraldamine Vana-Võromaal 450
    LINTE TEGUSAD MTÜ Juubelihõnguline kogukonnafestival "Kõik koos, pidu hoos" korraldamine koos laadaprogrammiga. 400
    Luumisõ Kõrd MTÜ Põlva kunstikooli õpilaste "Nukitsamehe" aineliste tööde välinäitus Tartus ja Põlvas. 290
    Meie Stuudio MTÜ Andre Laine iga-aastane suvelaager koos tantsuetendusega 880
    Mitt, Raido Spordistipendium. 500
    Mällo, Indrek Loometöötoetus muusikateoste loomiseks ja arranžeerimiseks. 500
    Orienteerumisklubi Põlva Kobras 32. Koprakarika korraldamine 01-02. august 2020 Voorekülas. 400
    Orienteerumisklubi Põlva Kobras Noorte treeninglaagri korraldamine 11-16.08.2020 Pikajärvel. 300
    Orienteerumisklubi Põlva Kobras Põlva järve jooksu korraldamine 24. juuli 2020. 200
    Ots, Külli Juubelitoetus. 200
    Parksepp, Marek Võistlus Põlva Triatlon-Biathlon korraldamine. 270
    Pikk, Karin Juubelitoetus. 200
    Puhkpillimängijate Gild Livonia MTÜ Lõuna-Eesti Noorte bigbändi 2020. aasta õppelaagri ja juubelikontserdi korraldamine. 170
    Purason, Helju Juubelitoetus. 200
    Põlva Kultuuri- ja Huvikeskus Remy Poulakis ja Sarah Laulan (Prantsusmaa) kontsert sarjast "Muusika 102 Eestimaale". 500
    Põlva Käsipalliklubi Põlva Serviti osalemine eurosarjas. 2 000
    Põlva Maakonna Spordiliit Põlva maakonna harrastusspordialase tegevuse korraldamise toetamine 2020. aasta teisel poolaastal. 3 000
    Põlva Muusikakool Kontserdisari "Muusika 102 Eestimaale" 300
    Rahasepp, Rainer Luulekogu "Rõõmu kandes" väljaandmine. 800
    Raias, Kristi Rita Ray 2. kauamängiva stuudioalbumi salvestamine ja väljaandmine. 1 700
    Raudson, Airi Juubelitoetus. 200
    Rehealune Selts Henrik Hinrikuse esimese lõõtsamuusikaalbumi salvestus. 650
    Rehealune Selts ReheRock 2020 korralduskulude katmine. 350
    Rehealune Selts Rahvamuusikapeo "XXII Säkna Rehepidu" korralduskulude katmine. 300
    Ruusa kultuuri- ja noorteühing MTÜ Sportlik perepäev Ruusal. 300
    Ruusa kultuuri- ja noorteühing MTÜ Suveõhtu lõõtsamuusikaga. 300
    Räpina Valla Kultuurikeskus Suvekontsert Sillapää lossi aias. 600
    Räpina Valla Kultuurikeskus Südasuvine lõõtsasimman Ruusa vabaõhulaval. 510
    Räpina Valla Kultuurikeskus Rahvakultuurikontsert Võõpsus. 600
    Räpina Valla Kultuurikeskus Rahvalaulupidu Ruusa pargis. 1 000
    Räpina Valla Kultuurikeskus Kammerlik suvekontsert Räpinas. 650
    Rätsep, Kaili Juubelitoetus. 200
    Spordiklubi Serviti Mammaste Rattasõidu korraldamine. 400
    Tagel, Joonas Õppestipendium 500
    Vals, Argo Kullaaugu muusikafestival 2020 korraldamine. 460
    Vastse-Kuuste Naisteklubi Kolmapäev Vastse-Kuuste kogukonnamaja loomehooaja avamine Toomas ja Tauri Anni kontserdiga 06.09.2020. 250
    Vastse-Kuuste Naisteklubi Kolmapäev Juubelitoetus. 500
    Veriora Valla Kultuur Suviste kontserdite sari Leevil ja Verioral. 600
    Võro Selts VKKF Uute võrukeelsete laulude noodistamine kooridele ja Uma Pido muusikatoimkonna töö. 200
    Võru Instituut Karilatsi Vabaõhumuuseumit tutvustava video valmistamine (filmimine ja montaaž). 270
    Võru Instituut Võrukeelse lasteraamatu "Tsillokõsõ soe jutu" väljaandmine. 400
    Võru Instituut Võru vanasõnade raamatu väljaandmine. 300

    Pärnumaa

    Eralduse saaja Kasutamise eesmärk Eraldatud summa
    A2K Spordiklubi MTÜ Rahvusvahelise triatlonifestivali PÄRNU TRIATHLON WEEKEND'20 korraldamine Pärnus 11.-12. juulil 2020 750
    Academia Gustaviana Selts MTÜ Pärnu Filmi-ja Videofestival 2020 800
    Academia Gustaviana Selts MTÜ Pärnu esindamine Altheia ja Haihatus tegevuskunstifestivalidel Soomes 450
    Alttoa, Grete spordistipendium 350
    Aron, Annabel spordistipendium 350
    Avandi, Liis-Katrin loometöötoetus 2021. aastal toimuvale Pärnumaa tantsupeole uue võimlemiskava loomiseks 350
    Corelli Music OÜ Kontserdisari "Eesti mõisad 2020" Pootsi veinimõisas 500
    Eesti Kooriühing Pärnus ning Toris 30-31. okt toimuva vabariikliku noorte segakooride konkursi korralduse toetamine 750
    Eesti Kujurite Ühendus Rahvusvaheline skulptuurifestival “Unenägu - Vertikaalsed piirid” korraldamine 550
    Eesti Muusikanõukogu Rahvusvahelise muusikapäeva programm Pärnumaal 650
    Endla Teater SA Endla Jazzklubide korraldamine 2020 III kvartalis 500
    Erm, Raivo loometöötoetus 2021. aastal toimuvaks Pärnumaa tantsupeoks uue tantsu loomine 350
    Extreme Culture MTÜ Loominguliste töötubade ja kunstilaagri korraldamine lastele, noortele ja linnakodanikele 300
    Extreme Culture MTÜ Pärnu linnaruumi festivali "Nähtamatu maailm" korraldamine 850
    Festivitas Canens SA Duo Marten Altrov-Johan Randvere kontserdi korraldamine 07.07.2020 Häädemeeste kirikus 200
    Hanson, Kai Loominguline stipendium 300
    Helin-Mengel, Ulla loometöötoetus 2021. aastal toimuvaks Pärnumaa tantsupeoks uue tantsu loomine 350
    Jasmin, Ingrid loometöötoetus 2021. aastal toimuvaks Pärnumaa tantsupeoks uue tantsu kirjelduse loomine 400
    Joonas, Andrus Loominguline stipendium 350
    Kaasik, Kristjan loometöötoetus 2021. aastal toimuvale Pärnumaa tantsupeole muusika loomine 500
    Kallastu, Andrus Loominguline stipendium 300
    Kihnu Kultuuriruum SA Naivismi uurimine, Kihnu traditsioonilise kunstiga tutvumine, näituse korraldmine 400
    Kihnu Kultuuriruum SA String Art käsitöö õpitoa korraldamine 200
    Kistler-Ritso Eesti Sihtasutus Rändnäituse "Sinu, minu, meie riik" piirkonda toomise ja eksponeerimine 186
    Kits, Mirjam Loominguline stipendium 300
    Klettenberg, Reine Õpitoa "Eesti rahvajuttude uus elu" korraldamine 285
    Kodasma, Margus spordistipendium 350
    Koppel, Ander Spordistipendium 275
    Kütas, Kaarel loominguline stipendium 250
    Landing, Roland loometöötoetus 2021. aastal toimuvale Pärnumaa tantsupeole uue tantsu loomiseks 350
    Maadlusklubi Leo Noorsportlaste osalemine maadlusvõistlusel Vigala Lahtine Matt 165
    Maadlusklubi Leo Noorsportlaste osalemine kreeka-rooma ja naistemaadlusvõistlustel 150
    Maadlusklubi Leo Noorsportlaste osalemine kreeka-rooma maadlusvõistlustel 170
    Maidre-Aarvik, Ines loominguline stipendium 350
    Matsalu Loodusfilmide Festival MTÜ MAFFi filmide tõlkimine eesti keelde ja Lihula muuseumile MAFFi ajaloo koondamine 775
    Mitt, Liisu spordistipendium 275
    Mittetulundusühing Mohri Loomeait Vabaõhukontserdi "Wana Mohri juures" korraldamine
    575
    MTÜ Aktsioon Amazonas Pärnu Kehamaalingute Festival 2020 650
    Mudist, Katariin Katariin Mudisti ja Maria Elise Remme duonäituse "Uskmatuse festival" korraldamine 230
    Niin, Reine loometöötoetus 2021. aastal toimuvale Pärnumaa tantsupeole saatemuusika loomiseks 200
    Nõmm, Anu loometöötoetus 2021. aastal toimuvale Pärnumaa tantsupeole uue võimlemiskava loomiseks 350
    Paldrok, Al loominguline stipendium 400
    Poolak, Johann Spordistipendium 500
    Põhja-Pärnumaa Raamatukogu Näituse "505 aastat Vändra esmamainimisest "" korraldamine Põhja-Pärnumaa Raamatukogus Vändras 300
    Pärnits, Tiiu loometöötoetus 2021. aastal toimuvale Pärnumaa tantsupeole uue tantsu loomiseks 350
    Pärnits, Tiiu loometöötoetus 2021. aastal toimuvale Pärnumaa tantsupeole uue tantsu muusikaseade loomiseks ja noodistamiseks 150
    Pärnoja, Kädi loometöötoetus 2021. aastal toimuvale Pärnumaa tantsupeole uue tantsu loomiseks 350
    Pärnu Fotoklubi Pärnu Fotoklubi iga-aastaste ülevaatenäituste ning isikunäituste korraldamine Pärnus 650
    Pärnu Kalevi Jalgrattaklubi Jalgrattavõistluse Urumarja 32. velotuur korraldamine 650
    Pärnu Kontserdibüroo MTÜ Püsinäituse "Kaubanduslinn Pärnu" loomine 925
    Pärnu Kontserdibüroo MTÜ Pärnu Suvemuusika korraldamine Ranna Kõlakojas 2020 400
    Pärnu Linnaorkester Kontserdi "Siin me oleme!" korraldamine 30. juulil 2020 475
    Pärnu Linnaorkester MÄKILÄ meistrikursuste lõppkontserdi korraldamine 14. augustil 2020 475
    Pärnu Linnaorkester Hää Eesti Asi - Pärnu Linnaorkestri kontsertide korraldmamine Vändras, Kihnus ja Pärnus 28.-30.08.2020 550
    Pärnu Linnaorkester Pärnu Linnaorkestri 27. hooaja avakontserdi korraldamine 550
    Pärnu Maleklubi Maleturniiri P.Keres 104 korraldamine 420
    Pärnu Muuseum SA Pulmakombeid ja traditsioone tutvustava näituse "Tanu alla" korraldamine Pärnu Muuseumis 500
    Pärnu Muuseum SA Näituse "Suureks kasvamise kunst" Pärnu koolieelsete lasteasutuste lugu korraldamine Pärnu Muuseumis 400
    Pärnu Muusikakool Pärnu Kitarripäevad 2020 korraldamine 433
    Pärnu Ooperiselts MTÜ MUSICA SACRA. Sügis 2020 korraldamine 850
    Pärnu Sõudekeskus Kalev treeninglaagri korraldamine Viljandis 550
    Pärnu Sõudekeskus Kalev Osalemine rahvusvahelisel sõuderegatil Merevaigust aer Trakais 500
    Pärnumaa Lõõtspillihaigete Selts MTÜ Osalemine Leedu rahvamuusikafestivalil "Ant Rubežiaus" 350
    Pärnumaa Rahvakultuuri Keskselts MTÜ Pärnumaa tantsupeo 2021 tantsuseminaride korraldamine 450
    Pärnumaa Spordiliit Pärnumaa korvpalli meistrivõistluste korraldamine 500
    Pärnumaa Spordiliit Pärnumaa rannavõrkpalli meistrivõistluste korraldamine 210
    Rahuoja, Martin spordistipendium 350
    Rüütli, Eneli loometöötoetus 2021. aastal toimuvale Pärnumaa tantsupeole uue tantsu loomiseks 350
    Salumets, Robi loominguline stipendium 300
    Sihtasutus Pärnumaa Jalgpallikeskus Laste jalgpalliturniiri Pärnu Cup 2020 korraldamine 400
    Sildnik, Sven Loominguline stipendium 400
    Sookuninga MTÜ Sookuninga XI karikavõistluse korraldamine koroona üksikmängus noormängijatele 180
    Spordiklubi Pärnu Kahe Silla Klubi MTÜ Jüri Jaansoni Kahe Silla jooksu, retke, ratastoolisõidu, noorte- ja lastejooksude korraldamine 2020 800
    Spordiklubi Raudmees osalemine Baltic Cup 2020 finaanvõistlustel Kaunases 230
    SuitsuSound OÜ Tantsuõhtute korraldamine Raehoovis juuli-august 2020 480
    Suupilliklubi Piccolo llmar Tõnissoni 85. juubelikontserdi korraldamine 300
    Suusaklubi Jõulu Noorte suusatajate Kääriku treeninglaagri korraldamine 500
    Sõudeklubi Pärnu Osalemine rahvusvahelisel sõuderegatil Merevaigust Aer, Leedus 26.06-28.06.2020 500
    Sõudeklubi Pärnu Pärnu Sõudeklubi noorsõudjate suvelaagri korraldamine 300
    Sõudeklubi Pärnu Osalemine Eesti noorte meistrivõistlustel sõudmises Viljandis 400
    Tallinna Tantsuteater MTÜ Tallinna Tantsuteatri õpitubade korraldamine Pärnus 100
    Treimani Külaselts MTÜ 26. Pärnumaa bändide päeva korraldamine 650
    Tross, Taje loominguline stipendium 400
    Uue Kunsti Muuseum SA XXVII rahvusvahelise aktinäituse MEES, NAINE, LEND korraldamine 500
    Vallist, Tarmo loomtöötoetus marsikogumiku “Eesti maakondade tunnusviisid” loomiseks 300
    Öövalgel MTÜ Valgusfestival "ÖÖvalgel" korraldamine 800
    Üpraus, Jasmiin spordistipendium 500

    Raplamaa

    Eralduse saaja Kasutamise eesmärk Eraldatud summa
    ATO Spordiklubi MTÜ ATO Spordiklubi 12. Laste Mitmevõistluse korraldamine 500
    Corelli Music OÜ Kontserdisari "Eesti mõisad 2020" Valgu mõis-põhikoollis 300
    EELK Rapla Maarja-Magdaleena Kogudus Kontserdisarja Rapla Orelisuvi 2020 korraldamine 500
    Eesti Folkloorinõukogu "Hakkame santima!" tegevused 2020 600
    Eesti Muusikanõukogu Rahvusvahelise muusikapäeva programm Raplamaal 700
    Gaudeo MTÜ Kohila Hoovide Teatri traditsiooni jätkamine Kohila vallas 800
    Hageri muuseum Kell kui ajamasin näituse ja muuseumiöö korraldamine 29. augustil Hageri muuseumis 480
    Hageri Rahvamaja Muusikute täiendõppe keskuse/PLMF kontserdid Hageris 440
    Hageri Rahvamaja Maal elamise väärtustamine ja ühtsustunde loomine kogukonnas 300
    Juuru ja Hageri Kihelkonna Muuseumid SA Juubelinäituse „Mahtra Talurahvamuuseum 50" ja juubelibroshüüri koostamine 1 500
    Jõusport MTÜ Rammumeeste ja Jõumängud sarja korraldamine Raplamaal 1 000
    Kadarik, Jaak Loominguline stipendium portreedesarja fotode tegemiseks 500
    Kaiu Laskurklubi Rahvusvahelise maailmameistrite Kristjan ja Johannes Vilbergi 44.karikavõistluste korraldamine laskespordis 200
    Kehakultuur OÜ VIII Rapla Selveri Suurjooksu korraldamine 19.09.2020 500
    Kistler-Ritso Eesti Sihtasutus Rändnäituse "Sinu, minu, meie riik" piirkonda toomine ja eksponeerimine 300
    Kohila Spordiklubi Kohila Spordiklubi suvine 3 x 3 korvpall” 2020 turniiri korraldamine 300
    Linnaaluste küla perenaiste selts MTÜ Raplamaa õpetajate tasustamine pärimuskultuuri suvekooli loovtegevuste läbiviimisel 500
    Loomeruum MTÜ Kultuurifestivali SA?RIN 2020 muusikaprogrammi elluviimine 3 000
    Märjamaa Kultuuriselts MTÜ Ööorienteerumise korraldamine 326
    Nädaline OÜ Lisalehe Koduloolane toimetamine 300
    Rapla Keskraamatukogu Mari Jürjensi esinemine luulelõunal Rapla Keskraamatukogus 300
    Rapla Kirikumuusika Festival MTÜ XXVIII Rapla Kirikumuusika Festivali korraldamine 3 000
    Rapla Maakonna Spordiliit Vabariigi koolinoorte suvemängudest "Meri ja Päike " osavõtt 300
    Rapla Spordiveteranide Koondis Eesti Seeniorspordi ja Spordiveteranide Liidu 53. spordimängudel osalemine 380
    Raplamaa Omavalitsuste Liit Raplamaa koguteose RAPLAMAA INIMESED kaasautorite honorarid ja fotod 1 250
    Reinaus, Reeli Loometöötoetus kohapärimuse kogumiku koostamiseks 800
    Riinimanda Kooristuudio MTÜ Noorte paigatunde tugevdamine läbi rahvusliku omakultuurilise tegevuse 250
    Saan, Peeter Loometöö toetus teose seadmiseks 300
    Sutlema Väravatorni Selts MTÜ Sutlema mõisa 595 aastapäeva tähistamine näituste, etenduste, matka, töötubade, kino ja kontserdiga 360
    Tsiviilkaitse selts MTÜ Kontserdi "Piknik muusika ja lihtsa jutuga poolkuu paistel" korraldamine 500
    Wäega Wärk MTÜ Õpituba “Eesti rahvajutu uus elu” jutuvestja Piret Pääri juhendamisel 300
    Wäega Wärk MTÜ Eesti lõõtspilli ehk teppo tüüpi lõõtspilli valmistamise koolitus Märjamaal 700

    Saaremaa

    Eralduse saaja Kasutamise eesmärk Eraldatud summa
    Abruka Rannaniit MTÜ Abruka saare Etnofestivali S/TORM alapealkirjaga Elemendid korraldamine 900
    Danisam Osaühing kunstialbumi "Muhu kui inspiratsioon" kirjastamisel toetus autoriteksti loomeks (osaline rahastus) 1 000
    Dhoore, Hartwin Joris akordionist Hartwin Dhoore sooloplaadi "Waterman" välja andmine 550
    Eesti Folkloorinõukogu "Hakkame santima!" tegevused 2020 450
    Eesti Interpreetide Kontserdid SA Olav Ehala loominguga kontsert 400
    Eesti Muusikanõukogu rahvusvahelise muusikapäeva Saaremaa programm 500
    Eesti Novuse Liit MTÜ rahvusvahelise koroona maailma karikaetapi korraldamine Orissaares 300
    Eesti Saarte Kultuuriühendus MTÜ XXIV Muhu Tulevikumuusika Festivali "Juu Jääb 2020" ettevalmistamine ja korraldamine 1 500
    Eestimaa Valgevenelaste Assotsiatsioon kontsert "Armastusega Saaremaale" Kuressaares 300
    Faust, Maria Maria Faust Sacrum Facere kontserdi korraldamine Laurentiuse kirikus 800
    Jalgpalliklubi Saarepiiga MTÜ jalgpalliväravate soetamine laste jalgpallitreeninguteks 300
    Järvila, Külliki näituse "Kivi jälg paberil" korraldamine Saaremaa Kunstistuudio galeriis 300
    Kaasik, Ivar isiknäitus Raegaleriis 500
    Konnonkonn MTÜ 27. Väikese väina avavee ujumise korraldamine ja läbiviimine 400
    Kuressaare Kultuurivara kontserdisari "Muusika 102 Eestimaale" Kuressaares 300
    Kuressaare Kultuurivara Kuressaare Suvemuusika 2020 kontsertide korraldamine Kuressaare kõlakojas 3 500
    Kuressaare Kultuurivara Kammermuusika kava "Maskid ja muusika" Kuressaare kultuurikeskuses 500
    Kuressaare Linnaorkester Kuressaare Linnaorkestri kontsert koostöös Mustjala festivaliga 200
    Laimjala Rahvamaja 7. Laimjala Lühikeste Ööde FilmiFestivali (LLÖFF) raames toimuv NUTI-filmi töötuba 400
    Loovüksus MTÜ Mustjala festival 2020 1 000
    Louis Kahni Eesti Sihtasutus C. E. Dagit Jr'i raamatu "Louis I. Kahn. Remembering the man and those who surrounded him" tõlkimine 300
    MrBee OÜ Saaremaa kohapaikade muistendite põhjal raamatu "Suur Tõll" ettevalmistustööd 700
    Muhu Pärandikool MTÜ "Muhu oabitsa" trükikulude osaliseks katteks 1 200
    Männa, Piret Jaan Kross 100 näituse "Oi sina mu pesa" korraldamine Kuressaare Raegaleriis 300
    Saaremaa Kabeklubi Kuressaares rahvusvahelise kabeturniiri "56.Saaremaa kapp" korraldamine 300
    Saaremaa Kunstistuudio MTÜ ürituse "Loome Külluse" kunsti- ja loomepäevade läbiviimine Saaremaa Kunstistuudios 740
    Saaremaa Kunstistuudio MTÜ näitused ja kunstitöötoad Saaremaa Kunstistuudio Galeriis ja Loomekeskuses 400
    Saaremaa Muuseum SA raamatu "Saarlased Nõukogude sõjaväebaasidel jalus" (Saaremaa muuseumi toimetised 11.) väljaandmine 1 000
    Saaremaa Muuseum SA Jüri Arraku isiknäituse korraldamine 250
    Saaremaa Muuseum SA AAVIK 140. Aavikute Majamuuseumi Tallinna Kirjanduskeskuse Kirjandustänava festivalil osalemine 300
    Saaremaa Muuseum SA praktiliste õpitubade "Põlised kuutarkused" ja "Sirvikalendrite meisterdamine" korraldamine 500
    Saaremaa Ralli MTÜ rahvusvahelise 53. Saaremaa Ralli korraldamine 3 000
    Saaremaa Saarte Mängude Assotsiatsioon saarlaste osalemine XIX Saarte mängudel Guernsey saarel 2 000
    Saaremaa Spordikool Saaremaa laskurite osalemine Eesti meistrivõistlustel laskmises 300
    Saaremaa Spordiliit Saaremaa koondise osalemine Eesti spordiveteranide 53. spordimängudel Võrus 300
    Saaremaa Spordiliit liikumisharrastuse sarja "Tule terviserajale" korraldamine 300
    Saaremaa Vallavalitsus Saaremaa kunstiteoste võistluse stipendiumi taotlus preemiafondi suurendamiseks 500
    Saaremaa Võrkpalli Liit 2020 Saare maakonna MV korraldamine rannavolles 400
    Salme Rahva Maja Selts MTÜ fotonäituse korraldamine Salme muinaslaevade väljakaevamistest 500
    Talalaeva, Rita maalinäituse ettevalmistus ja eksponeerimine Saaremaa Kunstistuudios 400
    Tallinna Filharmoonia Tallinna Kammerorkestri kontserdid üle Eesti "Saabumissümfoonia ehk peegel peeglis" 700
    Tampere-Bezrodny, Mari XVII Viiuldajate Meistrikursuse-suvekoolituse läbiviimine Kuressaares 800
    Tootmaa, Anne siidimaalinäituseks tööde teostamine 500
    Uus Kontsert OÜ Muusika 102 Eestimaale suvekontserdid Kuressaares 450

    Tartumaa

    Eralduse saaja Kasutamise eesmärk Eraldatud summa
    Alatskivi Loss SA Alatskivi lossi valgusfestival 400
    AOK ARENDUS MTÜ Korraldada traditsioonilist XXVI Jürka jooksu 200
    AOK ARENDUS MTÜ Läbi viia Lähte kolmiküritus (Tabivere Avaveeujumine, Lähte MTB Triatlon ja Aquatlon). 300
    Assikvere Haridusselts Esinemistasu rahvamuusikakollektiivile Tuustar esinemise eest Assikvere folklooripäeval . 260
    Autorfest OÜ Festival Hingede öömuusika 2020 (A.R.Varres, V.Soosalu, A.Kaneelina, R.Jürjendal jt) 300
    Cabassi, Camillo Loominguline stipendium kammermuusika kava ettevalmistamiseks 100
    Corelli Music OÜ Kontserdisari "Eesti mõisad 2020" Ülenurme mõisas 300
    EELK Nõo Püha Laurentsiuse Kogudus Nõo kiriku orelite hooldustööd 350
    EELK Nõo Püha Laurentsiuse Kogudus Itaalia organisti Edoardo Narbona kontsert Nõo kirikus 225
    EELK Puhja kogudus Orelikontsert Puhja kirikus 200
    EELK Tartu Maarja kogudus Klassikalise muusika kontserdid kohalikele elanikele 300
    EELK Tartu Pauluse kogudus Kontserdisari "Pauluse orelisuvi 2020" 300
    Eesti Evangeelne Luterlik Kirik Suvekontsert Palamuse kirikus 200
    Eesti Folkloorinõukogu "Hakkame santima!" tegevused 2020 500
    Eesti Moe Festival MTÜ Estonian Fashion Festivali etenduste otseülekannete korraldamine Tartus 300
    Eesti Muusikanõukogu Rahvusvahelise muusikapäeva programm Tartumaal 400
    Eesti Spordiselts Kalev MTÜ VI Eestimaa Võimlemispeo liikumise aktiivõppepäevade korraldamine Tallinnas ja Tartus 17-18.10.20 500
    Eesti Triatloni Liit Henry Räppo osalemine Euroopa Meistrivõistlustel ja Maailma ning Euroopa karikaetappidel 200
    Eesti Triatloni Liit Johan Tamme osalemine juuniorite Euroopa Meistrivõistlustel ja Euroopa karikaetappidel. 200
    Eesti Triatloni Liit Mari Mai Ruusi osalemine noorte ja juuniorite Euroopa Meistrivõistlustel ning Karikaetappidel 200
    Eesti Triatloni Liit Johannes Sikk _ osalemine U23 ja eliidi Euroopa Meistrivõistlustel ja Karikaetappidel 200
    Elva Spordiliit Virtuaalne Elva Südaööjooks 2020 400
    Elva Spordiliit Elva Elamusjooks 400
    Elva Spordiliit Elva rannavõrkpalli suvi 2020 300
    Fenno-Ugria Asutus MTÜ Hõimupäevade 2020 korraldamine 500
    Herne, Karin Juubelitoetus 300
    Joamets, Lasse Loominguline stipendium kammermuusika kava ettevalmistamiseks 100
    Joamets, Tanel Loominguline stipendium kammermuusika kava ettevalmistamiseks 100
    Jõusport MTÜ Rammumeeste ja Jõumängud sarja korraldamine Tartu, Põlva, Jõgeva ja Raplamaal. 400
    Karijärve Külaselts MTÜ Keelpillimängijate suvekooli korraldamine ja läbiviimine Karijärve külas (õpetamine - juhendamine). 400
    Kasemaa, Markus Kambja valla noortekeskuste improkaartide loomine ning selle LIVE-ülekanne
    300
    Kastre Vallavalitsus Tartu- ja Jõgevamaa harrastusteatrite festivali WendauFest 2020 korraldamine 300
    Kistler-Ritso Eesti Sihtasutus Rändnäituse "Sinu, minu, meie riik" piirkonda toomise ja eksponeerimisega seotud kulud. 300
    Klubi Tartu Maraton MTÜ 14. Tartu Rulluisumaratoni ettevalmistamine ja läbiviimine 23.08.2020
    500
    Klubi Tartu Maraton MTÜ 23. Tartu Rattamaratoni ettevalmistamine ja läbiviimine 20.09.2020 500
    Kodavere Pärimuskeskus Mari Kalkuni kontsert Kodavere Pärimuskeskuse murdemuusika sarjas 150
    Kollom, Merle Esinemine kariljoni soolokontsertidega Euroopas 300
    Konguta Rahvamaja Konguta kandi küladepäev 300
    Konsen, Tiina Näituse koostamine ja kujundamine Tartu Käsitööklubi trükistest 250
    Koorilaulusõbrad MTÜ Kolmepäevane hääleseade ja hääletreeningu laager koorilauljatele. 300
    Koorilaulusõbrad MTÜ Segakoor Rõõmusõõm plaadi salvestamise esimene etapp. 180
    Kriit, Karen Loominguline stipendium kammermuusika kava ettevalmistamiseks 100
    Kõrvale pai MTÜ Talvekontserdi "Rejoice! Kurbus kaob, mure kaob..."" korraldamine Tallinnas ja Tartus. 300
    Kõrveküla Spordihall Kõrveküla Triatlon 2020 kolme etapi läbiviimine. 250
    Laulupeomuuseumi Selts Eesti teater 150. aastapäeva etenduse väljatoomiseks 200
    Leheste, Tarmo Tartu ARS keraamika toodete ülespildistamine 400
    Liivi Muuseum Kirjandusfestival Eesti Kirjanik 2020 200
    Loomelend MTÜ Lavastuse "Armastuse valged valed" loomine. 300
    Luke Mõis SA Etendus "Leivi" Luke mõisas 2020. aasta suvel.
    200
    Metsoja, Tuuli Viiuliduo Triinu Piirsalu ja Joosep Reimaa soolokontsertide korraldus, juulis ja augustis 2020. 200
    Miido, Arvi Marsikogumiku "Eesti maakondade tunnusviisid" piirkondliku teose seadmine 300
    MiSiMe MTÜ Rahvarõivakomplektide tellimine segarahvatantsurühm Metsataga uutele liikmetele. 500
    Must Kast MTÜ Uuslavastuse "Sada sekundit südaööni" välja toomine ja etendamine Juulis 2020 300
    Nurja, Margus Eestimaa edukamate laulunoorte osalemine rahvusvahelisel lauluüritusel Baltic Voice, Nida,Leedu2020 300
    Paal, Maris Isiknäitus ''Iiveldus'' Tartu Kunstimajas 200
    Palupera Põhikool Rahvariiete soetamine Palupera Põhikooli rahvatantsurühmale 1 000
    Pedmanson, Peep Loominguline stipendium näidendi "Mahva ja Lonni lood 2" loomiseks 300
    Peipsiveere Kunstikeskus MTÜ Voronja skulptuuride aia öö 300
    Perli, Maie Juubelitoetus 300
    Puhkpilliorkester Tartu MTÜ Puhkpilliorkester Tartu sügiskontsert ja kultuurikonverents "Tartu L. Kultuurihoone sünnist 80 a-t". 500
    Rannu rahvamaja Õpitoa “Eesti rahvajuttude uus elu” korraldamine.
    2020 on eesti rahvajutu aasta.
    285
    Reola Kultuurimaja Kedrafesti 2020. Taotluse eesmärk on kaasata Kedrafesti korraldamiseks kunstiline juht. 300
    Rosenberg, Kristjan Spordistipendium 300
    Ruttas, Rommi Etenduse “Hoovi Petsi viimane sümfoonia” loomine ja etendamine Tartus 250
    Saar, Heino Juubelitoetus 300
    Samsonova, Anna Tartu Kammermuusika Festival 2020 400
    Sarapuu, Kaie Juubelitoetus 300
    SK Jõud Junior MTÜ Osalemine Euroopa tõstmise MV-il U20 Soomes ja sellele eelnev treeninglaager 600
    SK Jõud Junior MTÜ VIII Vladimir Baškirovi rahvusvahelised Mälestusvõistlused tõstmises 2020 - korraldamine 500
    Sportlik Eesti MTÜ Gran Fondo Tallinn- Tartu 2020 400
    Sumera, Kadri-Ann Loominguline stipendium kontserdikava ettevalmistuseks lauljate Maari Ernitsa ja Tuuri Dedega 300
    Tabivere Rahvaspordiklubi 6. Hans Moksi mälestusvõistlused odaviskes korraldamine 135
    Tabivere Rahvaspordiklubi Laste kergejõustikupäeva korraldamine 100
    Tallinna Filharmoonia Tallinna Kammerorkestri kontserdid üle Eesti "Saabumissümfoonia ehk peegel peeglis" 400
    Tallinna Tantsuteater MTÜ Tants läbi aja 200
    Tallinna Tantsuteater MTÜ Teemanädala “Õppeprotsessi rikastamine tantsu ja kultuuri abil” korraldamine 150
    Tamane, Diana Loominguline stipendium videoteose loomiseks 300
    Tartu Folk MTÜ V Rahvusvahulise Tartu Noorte Folkloorifestivali korraldamine 520
    Tartu Interdistsiplinaar MTÜ Kunstiüliõpilaste näitus festivali Tartu Interdistsiplinaar raames 500
    Tartu Kergejõustikuveteranide Klubi Kevek Tartu KEVEK ja Tartu Kalev 2020.a. staadionijooksu sarja korraldamine Tartus Tamme staadionil. 300
    Tartu Linnamuuseum Näituse „EESRIIE ÜLES! Vanemuine 150” publikuprobramm. 400
    Tartu Observatoorium Klassikalise muusika kontserdid kohalikule elanikkonnale 300
    Tartu Spordiselts Kalev MTÜ Rahvusvaheline I. Kullami ja E. Naaritsa mälestusturniir korvpallis 375
    Tartu Spordiselts Kalev MTÜ G. Uusi mälestusturniir males 375
    Tartu Spordiselts Kalev MTÜ Agnes Sirkeli mälestusturniir petangis 300
    Tartu Spordiselts Kalev MTÜ Evelin Lestali Memoriaal lauatennises 300
    Tartu Suusaklubi Rullsuusasarja EVIKO Suusarull 2020 korraldamine 400
    Tartu Suveteatri Selts MTÜ Karlova Teatri hooaja avalavastuse "Rekvisiitori tähetund" (tööpealkiri) välja toomine ja etendamine 300
    Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 20. Elva rattamaratoni korraldamine 500
    Tartu Üliõpilassegakoor MTÜ Tartu Üliõpilassegakoori 115. aastapäeva kontsertetenduste korraldamine Tartus ja Tallinnas. 400
    Tartu Üliõpilasteater Tartu Üliõpilasteatri iga-aastase suvekooli korraldamine
    300
    Tartumaa Spordiliit Tartumaa 2020.a.meistrivõistlused 600
    Tower Music MTÜ Suvise kontserdisarja Tornimuusika 2020 läbiviimine. 300
    Truuse, Olga Spordistipendium 300
    Uibokand, Janelle Maastikurattamaratoni MM-iks ning olümpiakrossi MK- etappideks ettevalmistus 300
    Uibu, Angela Motosportlase Kaspar Uibu osalemine juunioride MM-il Kreekas Megalopolises 08.-09.08.20. 300
    Ujumise Spordiklubi MTÜ Treeninglaager Võrus - ettevalmistus triatloni Eesti MV, Euroopa noorte MV-ks 500
    Valgerist, Kalju Juubelitoetus 300
    Vanemuise Selts projekti Pühendumus läbiviimiseks 230
    Vapramäe-Vellavere-Vitipalu SA 3-päevane kunstilaager lastele koos näitusega Vapramäe Loodusmajas 2020. aasta suvel. 400
    Vara Sport Sihtasutus XVI Vara Vuti Cup'i korraldamine 423

    Valgamaa

    Eralduse saaja Kasutamise eesmärk Eraldatud summa
    Edussaar-Harak, Egge Loominguline stipendium 500
    EELK Laatre Püha Laurentsiuse Kogudus Laatre oreli restaureerimise lõpetamine 300
    EELK Sangaste Püha Andrease kogudus Suvekontsert Sangaste kirikus 200
    EELK Taagepera Jaani kogudus Kontserdisari "Muusika 102 Eestimaale" Taageperas 200
    Eesti Folkloorinõukogu "Hakkame santima!" tegevused 2020 300
    Iir, Vello Spordistipendium 250
    Illak, Pille Valga valla orienteerumispäevakud 2020 500
    Illak, Pille Tsirguliina sprindiorienteerumiskaart. 100
    Jalgpalliklubi FC Otepää MTÜ Laste jalgpalliturniir Otepää Cup 2020 korraldamine 600
    Jalgpalliklubi FC Otepää MTÜ FC Otepää esindusvõistkonnale võistluspallide soetamine 250
    Kalinina, Aive Noorsportlase Hans Markus Danilase juunioride mäesuusatreeningutel osalemine, Leedus sisehallis 200
    Karukäpp MTÜ Õppevahend - kalender sokikudujatele. 300
    Karupesa Team MTÜ Karupesa Teami Itaalia mäestikulaagri transpordikulude katmine 1 120
    Klubi Tartu Maraton MTÜ 23. Tartu Rattamaratoni ettevalmistamine ja läbiviimine 20.09.2020 500
    Klubi Vops MTÜ 22. augustil 2020.a. traditsioonilise spinninguvõistluse "Pühajärve Spinning " korraldamine. 150
    Kolmteist MTÜ Eesmärgiks on soetada erinevat helitehnikat 360
    Kolmteist MTÜ Eesmärgiks on soetada juhtmevabad kõrvasisesed monitoride süsteemid. 300
    Korvpalliklubi Valgamaa MTÜ Värska suvelaager 2020 504
    Korvpalliklubi Valgamaa MTÜ Spordiinventar - nr 6 ja nr 7 suuruses korvpallid (Otepää grupp). 375
    Kungla MTÜ Tanel Padari laulude kontsert 340
    Kungla MTÜ Eksimusteatri näitemängu "Peeter Paan läheb vussi!" lavastamine noortega 390
    Loos, Ants juubelitoetus 500
    Malm, Martin Spordistipendium 250
    Motohai MTÜ Eesti mootorrataste mäkketõusu meistrivõistluste 1. etapi korraldamine Laatres 300
    MTÜ Jauram RMA Kirime osalemine Saaremaal Angla Tuulikumäel toimuval XII rahvakultuuri- ja käsitööpäeval 360
    Mäesuusaklubi Väike-Munamägi Noorte mäesuusatajate suvelaager Druskininkais. 650
    Orienteerumisklubi Käbi MTÜ Tõrva orienteerumise ja käimise esmaspäevakute korraldamine 350
    Otepää Kultuurikeskused Nõuni kultuurimaja naisrühmale "Pääsusilmad" rahvariiete soetamine. 660
    Otepää Kultuurikeskused XIII Puka öölaulupeo korraldamine - saateansambel (M. Tali) 1 000
    Otepää Muusikaühing MTÜ Pühajärve XXIII Puhkpillipäevade ettevalmistamine ja läbiviimine 400
    Otepää Naisselts MTÜ XXIV Otepää käsitöömeistrite ja rahvamuusikute päeva korraldamine 280
    Otepää Spordiklubi MTÜ Artti Aigro osalemine rahvusvahelistel võistlustel - suvi 2020 200
    Otepää Spordiklubi MTÜ Noorte suusahüppajate ja kahevõistlejate osalemine rahvusvahelistel võistlustel 600
    Otepää Spordiklubi MTÜ Suusahüppajate osalemine treeninglaagrites Kesk-Euroopas 600
    Otepää Spordiklubi MTÜ Osalemine suvistel Eesti meistrivõistlustel 580
    Otepää Spordiklubi MTÜ Osalemine suvistel orienteerumisvõistlustel 250
    OÜ Luupfilm Kaasaegse tantsu töötoad "Tantsutsoon vol. 3" Valga- ja Võrumaa noortele 300
    PETERSON, EINAR Tanel Leok i motokrossi treeninglaager Kääriku Spordikeskuses. 200
    Peterson, Ester Suusahooajaks 2020/2021 ettevalmistavad treeninglaagrid 100
    Peterson, Priit Loominguline stipendium 250
    Puka Kogukond Muusikute Täiendõppe keskuse/PLMF kontserdid Pukas 400
    Pung, Helgi juubelitoetus 500
    Rein Taaramäe Rattaklubi 46. Rahvusvahelisele Tartu Noortetuurile elektroonilise ajavõtu ja fotofiniši teenuse tellimine 200
    SK Tõrva Discgolf Tõrva discgolfi suviste nädalamängude korraldamine 400
    Skomorohhova, Lea juubelitoetus 500
    Sooru Arendus MTÜ Sooru külapäev 300
    Spordiklubi Karula MTÜ Karula Rattareeded 2020 III-IV etapi korraldamine 270
    Spordiklubi Viraaž MTÜ Noorsportlaste treeningud ja osalemine kergejõustiku võistlustel va toitlustamine 600
    Tallinna Filharmoonia Tallinna Kammerorkestri kontserdid üle Eesti "Saabumissümfoonia ehk peegel peeglis" 200
    Tõrva Avatud Noortekeskus Tõrva Noortepäev 2020 korraldamine 420
    Tõrva Kinosõprade Selts MTÜ Tõrva autokino korraldamine 250
    Tõrva Kirik - Kammersaal SA Helme Köstrimäe konverentsi 150.aastapäeva korraldamine 400
    Tõrva Kirik - Kammersaal SA Luuletaja Henrik Visnapuu 130.sünniaastapäeva tähistamine 177
    Tõrva Kirik - Kammersaal SA Looduspäevade "Las jääda ükski mets" korraldamine - aasta loom nahkhiir 240
    Tõrva Kirik - Kammersaal SA Looduspäevade Las jääda ükski mets korraldamine - taimeteadus 120
    Tõrva Kirik - Kammersaal SA Klassikalise muusika kontserdid kohalikele elanikele 600
    Tõrva Spordiselts MTÜ II Helme Vägilase Jooksu korraldamine 300
    Tõrva Spordiselts MTÜ Tõrva öise autoorienteerumisvõistluse korraldamine va kinkekaardid 260
    Tõrva Spordiselts MTÜ Tõrva VI RattaÖÖ korraldamine 300
    Tõrva Vallavalitsus Riidaja mõisapäev 600
    Tõrva Vallavalitsus Tõrva linna -94 350
    Tõrva Vallavalitsus Hummuli looduspäev 410
    VAHI, PIRET Suusahooajaks 2020/2021 ettevalmistavad treeninglaagrid. 400
    Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus Muinastulede öö kontsert Jaan Tättega 500
    Valga Motoklubi MTÜ Valga Jaanikese Motokeskuses Eesti MV motokrossis 2 päevase etapi korraldamine - karikad, auhinnad 400
    Valga Muuseum Näituste korraldamine juuli, augusti ja septembri jooksul. 80
    Valga Muuseum Muuseumiöö 2020 korraldamine 185
    Valga Muusikakool Marsilüüra soetamine Valga Muusikakoolile 570
    Valga Petanque klubi MTÜ Petanque Balti karikasarja Eesti etapi korraldamine 120
    Valga Petanque klubi MTÜ Eestimaa spordiliit Jõud petanque MV korraldamine 120
    Valga Petanque klubi MTÜ Petanque Balti karikal osalemine Riias 59
    Valga Vallavalitsus Mando Trio kontsert Lüllemäe Kultuurimajas 28.novembril 2020 200
    Valga Vallavalitsus IIgaste jooks ja ligaste võrkpall 300
    Valga Vallavalitsus Valga valla Tõlliste piirkonna lahtised 2020 a MV orienteerumises 200
    Valga Vallavalitsus Tõlliste piirkonna ,,Sooru rannavolle 2020" korraldamine Sooru järve ääres 160
    Valga Vallavalitsus Kontserdisari "Muusika 102 Eestimaale" Valgas 100
    Valga Vallavalitsus Vabaõhukino korraldamine Sooru järve ääres 190
    Valga Vallavalitsus Seitsme kiriku suvemuusika festivali korraldamine 700
    Valgamaa Rahvakunsti- ja Käsitöö Keskselts MTÜ Koduõmblusmasinate tarvikuid tutvustav koolitus - õppevahendid 120
    Valgamaa Rahvakunsti- ja Käsitöö Keskselts MTÜ Otepää piirkonna rahvarõiva kostüümi osade valmistamine näidisteks 400
    Valgamaa Spordiliit Valgamaa spordiesinduse osavõtt EKSL Suvemängudest Meri Päike 300
    Valgamaa Spordiliit Tõrva Valga 30km maanteejooksu korraldamine 200
    Valgamaa Spordiliit Valga Valka Rahvajooksu lastejooksude korraldamine 200
    Valgamaa Spordiliit XXIII Valga Valka Rahvajooksu korraldamine 300
    Valgamaa Spordiliit Valgamaa meistri ja karikavõistluste korraldamine 2020. 540
    Valgamaa Spordiliit Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlused Valgas- korraldamine 300
    Valgamaa Spordiliit Lüllemäe mägede jooksu korraldamine 300
    Valgamaa Spordiveteranide Selts MTÜ Osalemine ESL MV petankis, ESL spordimängudel; Seltsi MV kergejõustikus läbiviimine. 458

    Viljandimaa

    Eralduse saaja Kasutamise eesmärk Eraldatud summa
    Abja kultuurimaja Kontsertsari "Muusika 102 Eestimaale" Abja kultuurimajas 200
    Alp, Ivi tunnustuspreemia kultuuriöö pikkade aastate eest
    300
    Aru, Tiit Juubelitoetus 400
    EELK Viljandi Pauluse Kogudus Kirikuöö kontsert-palvuste korraldamine Viljandi Pauluse kirikus 5.06.2020 250
    Eesti Kirjandusmuuseum Viljandimaa rahvalaulude kogumiku sisuline ettevalmistamine 500
    Eesti Lasterikaste Perede Liit Uute lastelaulude konkursi "Lasterikkuse Võlumaailm" läbiviimine Viljandis 500
    Eesti Muusikanõukogu Rahvusvahelise muusikapäeva programm Viljandimaal 500
    Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ III Väikekandle Festivali juhendajate ja esinejate honorarid 400
    Kask, Ott Loometöö toetus marsikogumiku “Eesti maakondade tunnusviisid” Viljandimaad esindava teose seade tegemiseks 300
    Kiivit, Sulo Kahe kitarriduo, Kartau/Kiivit ja ValsPetti, kontsertsarja "Olukorrast lähtuvalt" korraldamine 80
    Kõiv, Aarne Juubelitoetus 300
    Kärstna Vaba Aja Keskus Laste liikumispäevad "Kui on suvekuu, kohtume kuuendal kell 6 Kärstnas" 105
    Kärstna Vaba Aja Keskus 5.Ants Tombi mälestusvõistlused ehk 45. Kärstna pargivõistlused 210
    Motospordiklubi NORD MTÜ Kalvin Thomas Royster, Sten Ivanov ja Paul Richard Lauri -treening ja ettevalmistus võistlusteks 800
    Musica Sacra MTÜ Viljandi Orelifestivali 2020 korraldamine 400
    Mägi, Cätlin Harjutuspäeviku "Muusika isetegemise algus" trükkimiseks 450
    Mällo, Indrek Loometöö toetus muusikateoste loomiseks, salvestamiseks ja töötlemiseks 300
    Pang, Valli Juubelitoetus 300
    Põhja-Sakala Vallavalitsus PLMF kontserdid Kõo vallamaja saalis 300
    Ruttas, Rommi Projekti eesmärk on luua etendus “Hoovi Petsi viimane sümfoonia” 200
    Sillad MTÜ XXII üleriigilise õpetajate teatrifestivali Sillad korraldamine 500
    Spordiselts ÜLO Arnold Luhaääre XXVIII mälestusvõistlused tõstmises 300
    Spordiürituste Korraldamise Klubi MTÜ Koroonakriisi järgne kergejõustiku võistlussarja "Hea lootuse mängud" korraldamine 200
    Torm, Imbi-Sirje Juubelitoetus 300
    Tubli, Tõnu Loometöö toetus Tõnu Tubli soolokontserdi kava loomiseks 500
    Varik Motocross Team MTÜ Kert Varik&Lari Kunnas Eesti ja Läti külgkorvimotokrossi meistrivõistlustel osalemine 1 000
    Vastupidavusalade Klubi Staier Sportlaste osavõtt suvistest vanuseklasside Eesti meistrivõistlustest 600
    Vastupidavusalade Klubi Staier Treeninglaager Karksi-Nuias ja Staieri 10-võistlus 500
    Viljandi Fotoring MTÜ Näituse "Hing ihkab avarust" ettevalmistamine ja läbiviimine 200
    Viljandi Huvikool Viljandi Huvikooli laevamudelismi õpilaste osalemine võistlustel Tallinnas 310
    Viljandi Huvikool Motovõistluse Viljandi Võrr korraldamine 26.09.2020 300
    Viljandi Jakobsoni Kool VJK balletistuudio treeninglaager Pärnus 372
    Viljandi kergejõustikuselts Sakala Osavõtt vabariiklikest ja välismaal toimuvatest võistlustest ja koolitustest 1 000
    Viljandi kergejõustikuselts Sakala Keeniast treeninglaagrist tagasituleku sõidukulude katmise toetus 500
    Viljandi Kitarrifestival MTÜ Viljandi Kitarrifestivali 2020 korraldamine ja läbiviimine 2 500
    Viljandi Muusikakool Viljandi Muusikakooli õpilaste osalemine 19. saksofonistide suvekoolis Võsul 3-8 august 2020 400
    Viljandi Muusikakool Vilj. Muusikakooli õpilaste osalemine Liivimaa pianistide ja viiuldajate suvekoolis Nõos 4-8.08 2020 400
    Viljandi Spordikool Viljandi Spordikooli osalemine Kalevi meistrivõistlustel 300
    Viljandi Spordikool Viljandi spordikooli osalemine Eesti meistrivõistlustel sprindis ja Harku järve regatil 300
    Viljandi Spordikool Viljandi Spordikooli osalemine Seileri mälestusvõistlustel 200
    Viljandi Sõudeklubi XXVIII sõuderegatt "Viljandi paadimees" organiseerimine ja läbiviimine 200
    Viljandi Sõudeklubi Viljandi sõudjate osalemine Leedus, rahvusvahelisel regatil "Merevaigust aer" 350
    Viljandimaa Kammerkoor MTÜ Viljandimaa Kammerkoori osalemine XV Eesti Kammerkooride konkurss-festivalil 10.-11.10. 2020 400
    Viljandimaa Spordiliit 65.Viljandi Linnajooksu korraldamine 11.oktoober 2020 1 000
    Viljandimaa Spordiliit Koolinoorte suvemängudel „Meri ja Päike ” osalemine 24.-26.august 2020, osavõtutasudeks 350


    Võrumaa

    Eralduse saaja Kasutamise eesmärk Eraldatud summa
    Aavo Otsa Muusikastuudio XXV Võru Vaskpillipäevade Festivali Brassi korralduskulude osaline katmine 450
    Antsla Vallavalitsus Antsla valla laulu-ja tantsupeo protsessi jäädvustamiskulude katmine 150
    Antsla Vallavalitsus kaasaegse tantsu õpitubade "Tantsutsoon nr. 3" korralduskulude katmine 300
    Antsla Vallavalitsus puukunstipäevade "Pargist parki" korralduskulude osaline katmine 250
    Avatud Ateljee Klubi MTÜ Ruti Jõgi-Rumvolti ja Aivar Rumvolti keraamika, graafika ja maalide ühisnäituse "Valguse varjus” ettevalmistuskulude osaline katmine 400
    Corelli Music OÜ kontserdisarja "Eesti mõisad 2020" Vana-Antslas toimuva kontserdi korralduskulude katmine 300
    EELK Vastseliina Katariina Kogudus Vastseliina kiriku oreli hooldus- ja häälestuskulude katmine 200
    EELK Vastseliina Katariina Kogudus Misso kiriku oreli hooldus- ja häälestuskulude katmine 70
    Eesti Folkloorinõukogu "Hakkame santima!" 2020. aasta tegevuste läbiviimiskulude katmine 500
    Eesti Muusikanõukogu Rahvusvahelise muusikapäeva Võrumaa programmi korralduskulude katmine 500
    FUFF MTÜ Kütiorus toimuva suvise filmilaagri korralduskulude osaline katmine 300
    Himma, Urmas loometöö toetus marsikogumiku “Eesti maakondade tunnusviisid” piirkondlikku teose seadmiseks 150
    Huba OÜ Mari Kalkuni "Õunaaia albumi" esitluskontsertide korralduskulude katmine 400
    Jaama, Mattis spordistipendium 400
    Kammermuusikud MTÜ suvefestivali “Mõisamängud” Rogosi mõisa kontserdi muusikute esinemistasu katmine 250
    Kasemaa, Markus loometöö toetus osalemiseks näitusel „Ühtehoidmine“ Võru kultuurikoja galeriis juunis 2020 200
    Kelder, Leatar-Lea loometöötoetus kogumiku „Kohtumiste kohmitsused“ valmimiseks 200
    Kikkasepa Pärandkultuuri Edendamise Koda MTÜ ansambel Triskele esinemise korralduskulude osaline katmine 350
    Kljuzin, Karel-Sander Spordistipendium 400
    Kudre, Daisy suvise treeningettevalmistuse kulude katmine 500
    Kuusing, Toomas Võru Linnagaleriis eksponeeritava isikunäituse ettevalmistuskulude katmine 300
    Kõrvipalu loometalu MTÜ Võrumaal toimuva XXII Rahvapillilaagri korralduskulude katmine 700
    Lahtmets, Veli loometöö toetus arranžeeringute loomiseks Võrumaa Laulukarusselli finaalkontserdiks 400
    Lasva sõprade selts 7. Lasva jõe- ja järvejooksu korralduskulude katmine 350
    Laulumaa MTÜ solfedžoõpiku "Noodimaa II" väljaandmiskulude katmine 500
    Meie Stuudio MTÜ suvelaagri korralduskulude katmine 700
    Mõniste Rahvamaja kontserdisarja Muusika 102 Eestimaale Mõnistes toimuva kontserdi korralduskulude katmine 200
    Müüdud Naer MTÜ Toetus Võru Draamastuudio juhendajale 500
    Naaber, Leelo raamatu "Meie pere õhtujutud" väljaandmiskulude osaline katmine 300
    Paganamaa Arendamise MTÜ XXVI Paganamaa päevade korralduskulude osaline katmine 600
    Peedomäe Tähed MTÜ Peedomäe kirjanduse suvekooli programmikulude katmine 300
    Rosin-Pindmaa, Kreet eesti- ja võrukeelse lasteraamatu väljaandmiskulude katmine 500
    Ränkel, Raido Spordistipendium 500
    Spordiklubi Haanja Rattamaratonid MTÜ Bosch Eesti Maastikurattasarja IV etapi korralduskulude osaline katmine 500
    Spordiklubi Haanja Rattamaratonid MTÜ Rõuge Maastikujooksu korralduskulude katmine
    350
    Spordiühing Võru Biathlon Võru noorte laskesuusatajate Haanja treeninglaagrite läbiviimiskulude osaline katmine 600
    Spordiühing Võru Biathlon ettevalmistuskulude katmine noorte-ja juunioride laskesuusatamise MM-ks 750
    Sänna Kultuurimõis MTÜ Sänna noorte filmistuudio lühimängufilmi "Pärlijõe saladus" filmivõtete korralduskulude osaline katmine 450
    Tallinna Võru Selts seltsi tegevuse jäädvustamiskulude osaline katmine 300
    Tamula Vanake MTÜ XXII Rahvavõrkpalliturniiri "Tamula Vanake" mängude korraldamisega seotud (kohtunikud, sekretariaat) kulude osaline katmine 700
    Teatribuss MTÜ etenduse "Pettson ja Findus" laulude CD väljaandmiskulude katmine 400
    Torm-Kriis, Piret setokeelsete lühijuttude kogumiku "Rõõmokõsõ jutussõ`" väljaandmiskulude katmine 200
    Uibo, Laine juubelitoetus 400
    Uue-Antsla Rahvamaja kogupereetenduse "Teofrastus" meisterdamistoa läbiviimiskulude katmine 200
    Uue-Antsla Rahvamaja perepäeva vibulaskmise ja looduslike vahenditega esemete kaunistamise õpitubade läbiviimiskulude katmine 250
    Varstu Kirikukontsert MTÜ ansambli In Unison kontserdi korralduskulude katmine Mõniste-Ritsiku õigeusu kirikus 200
    Varstu Kirikukontsert MTÜ ansambli Stella Caeli kontserdi korralduskulude katmine Mõniste-Ritsiku õigeusu kirikus 200
    Vastseliina Spordiklubi Vastseliina Spordiklubi suvise treening-ettevalmistuslaagri korralduskulude katmine 550
    Vijard, Mari noorte muusikaseminari korralduskulude katmine 300
    Võro Selts VKKF Võru keele ja linna teemaline loeng-jalutuskäikude programmi ettevalmistuskulude katmine 800
    Võro Selts VKKF uute võrukeelsete laulude noodistamiskulude ja Uma Pido muusikatoimkonna sõidukulude katmine 200
    Võru Instituut Karilatsi Vabaõhumuuseumit tutvustava video filmi- ja montaažikulude katmine 200
    Võru Instituut võrukeelse lasteraamatu "Tsillokõsõ soe jutu" väljaandmiskulude katmine 300
    Võru Instituut Võru vanasõnade raamatu väljaandmiskulude katmine 350
    Võru Instituut Võrukeelsete kuulamismaterjalide platvormi www.helüait.ee täiendamine 800
    Võru Kannel SA Lõuna-Eesti III võimlemispeo korralduskulude katmine
    700
    Võru Kannel SA Võru Talvefestivali korralduskulude osaline katmine 800
    Võru Muusikakool akordioniõpilaste XVI Akordionistide suvelaagri osalemiskulude katmine 250
    Võru Muusikakool Võru Muusikakooli õpilaste suviste pillilaagrite osavõtutasude katmine 700
    Võru Spordiselts Kalev Eesti Laste maadluse karikavõistluste IV etapi korralduskulude katmine 200
    Võru Suusaklubi Võru Suusaklubi noorsportlaste suvelaagrite korralduskulude katmine 1 200
    Võru Võrkpalliklubi MTÜ 62.J.Gutmanni nimelise Rahvusvahelise Võru võrkpalliturniiri korralduskulude osaline katmine 700
    Võru Võrkpalliklubi MTÜ Võru 61. noorte Rahvusvaheline võrkpalliturniiri korralduskulude katmine 500
    Võrumaa Arenduskeskus SA Kai Leetele pühendatud tantsulavastuste ettevalmistuskulude katmine 1 500
    Võrumaa Arenduskeskus SA korralduskulude katmine rahvajutupäeva koolituse läbiviimiseks Võru maakonna kultuuri-, raamatukogude - ja muuseumitöötajatele 250
    Võrumaa Arenduskeskus SA Võrumaa kultuuritöötajate õppepäevade transpordikulude katmine 600
    Võrumaa Keskraamatukogu kontserdisarja Muusika 102 Eestimaale Võrumaa Keskraamatukogus toimuva kontserdi korralduskulude katmine 150
    Võrumaa Spordiliit G. Otsa pikamaaujumise mälestusvõistluste korralduskulude katmine 400
    Võrumaa Spordiliit 19. Võru Rolleri korralduskulude katmine 500
    Võrumaa Spordiliit 4. Ummamuudu liina üüjuusk - korralduskulude katmine 800
    Värska Kultuurikeskus kortermajade päeva korralduskulude katmine 200
    Värska Kultuurikeskus Õrsava järve kaldal toimuva Muinastulede öö korralduskulude katmine 300
    Värska Raamatukogu Põhja-Setomaa laste suvise lugemisvõistluse korralduskulude katmine 200

    Meie missioon

    Toetame kultuuri ning kultuuriehitiste rajamist ja renoveerimist rahaliste vahendite sihipärase kogumise ja sihtotstarbelise jagamise kaudu

    Loe rohkem Kultuurkapitali kohta